Bison Beard - OstroVit

0% (0)
Výrobce: OstroVit

Bison Beard je doplněk stravy pro muže, kteří touží po kvalitním a upraveném strništi nebo by si rádi pěstovali bradku, knír či plnovous. Ve složení tak najdete funkční komplex aminokyselin, rostlinných výtažků, vybraných vitamínů a minerálních látek, které vám pomohou s péčí o vaše vousy.

Bison Beard je funkční doplněk pro všechny muže, kteří chtějí věnovat maximální péči svým vousům

Bison Beard je funkční komplex rostlinných výtažků, aminokyselin, vitamínů a minerálních látek pro muže, kteří se chtějí maximálně starat o své vousy. Nezáleží totiž na tom, jestli budete nosit strniště nebo si pěstovat plnovous, bradku či knír. V každém případě je potřeba věnovat svým vousům maximální péči. Často jde totiž o jednu z prvních věcí, které si na vás okolí všimne, a tak je potřeba se na to náležitě připravit. Bison Beard je proto ideálním doplňkem, který vám pomůže dostat vousy do perfektní kondice.

Základ tvoří MSM neboli metylsulfonylmetan a aminokyseliny l-methionine a l-cystein. Ty jsou důležitou stavební jednotkou různých tkání v těle. MSM je organická sloučenina síry. Ta se podílí také na syntéze kolagenu a keratinu, což jsou látky důležité pro zdraví vlasů, nehtů i pokožky. Právě v ní taky začínají všechny procesy spojené s růstem vousů. Rozhodně tak není na místě její kvalitu podceňovat.

Další část doplňku patří vitamínům. Konkrétně se jedná o vitamín B5 a vitamín E, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Obsažený vitamín A pak přispívá k udržení zdravých sliznic a pokožky. Na tu má vliv i biotin, který zároveň přispívá ke zdraví vlasů. Proto by jeho příjem neměli podceňovat ani muži, kteří chtějí pečovat o vzhled svých vousů. Posledním je pak vitamín C, který má vliv na tvorbu kolagenu, správnou funkci pokožky a zároveň pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Svou roli má ovšem i zinek. Přispívá totiž ke zdravému vzhledu nejen vlasů a pokožky, ale také nehtů. Navíc má vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Jeho optimální množství v organismu se také spojuje s růstem a kvalitou vousů. Zinek je tak ideálním parťákem nejen pro péči o zevnějšek.

Poslední část doplňku Bison Beard patří rostlinným výtažkům, konkrétně jde o extrakt z ovoce Saw palmetto a přesličky rolní, která péči o zevnějšek povyšuje na nový level. Pokud patříte mezi muže, kterým záleží na vzhledu a chtějí svým vousům a pokožce věnovat maximální péči, pak je pro ně Bison Beard jako stvořený.

Bison Beard a jeho výhody

• komplexní doplněk pro péči o vousy
  • obsahuje rostlinné výtažky, vitamíny, aminokyseliny a další funkční složky
  • má vliv na zdravý vzhled vlasů, nehtů a pokožky
  • přispívá k tvorbě kolagenu
  • podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • podílí se na péči o vzhled a kvalitu vousů
  • ideální pro muže s plnovousem, knírem, bradkou i strništěm
  • je veganský
  • má formu praktických kapslí

Metylsulfonylmetan MSM, L-methionin, obal kapsle (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza), L-cystein HCL, kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), extrakt z mleté přesličky (7 % oxidu křemičitého), vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z ovoce Saw palmetto, zinek (pikolinát zinečnatý), vitamin E (DL-alfa tokoferylacetát), vitamín A (retinylacetát), biotin (D-biotin).

Užijte 1 dávku (2 kapsle) denně, nejlépe s jídlem. Přípravek je určen pro dospělé.

Nutriční hodnoty  1 dávka (2 kapsle)
Metylsulfonylmetan MSM  300 mg
L-metionin 250 mg
L-cystein HCL 200 mg
Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý)  150 mg
Extrakt z přesličky rolní (7 % oxid kremičitý)  150 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg
Výtažek z ovoce Saw palmetto 75 mg
Zinek (pikolinát zinečnatý) 15 mg
Vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát) 12 mg
Vitamín A (retinylacetát) 800 µg
Biotin (D-biotin)  2500 ug

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sójové boby, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte výrobek jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Výrobek nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Balení uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v Polsko
Hlavní kategorie Vlasy, nehty a pokožka
Bez plastových obalů ano
Počet kusů na paletě 2000 ks
Ostatní kategorie Ostatní doplňky výživy

Recenze od zákazníků Bison Beard - OstroVit
Prohlížíte si:Bison Beard - OstroVit
60 kaps. 299 Kč 229 Kč
1. Otázka:
Zdravím, chtěl bych se zeptat na ideální dávkovaní.
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Odpověď:
Dobrý den,
užívejte 1 dávku (2 kapsle) denně, nejlépe zároveň s jídlem.

Iva, GymBeam team
Je pro Vás táto otázka užitečná?