Fosfatidylserin - Now Foods

0% (0)
Výrobce: NOW Foods

Fosfatidylserin je fosfolipid, který se přirozeně nachází v nervových buňkách. Jedná se o jednu z nootropních látek a pomáhá při péči o mozek a kognitivních funkcí, jako je například paměť nebo koncentrace.

Není skladem
Předpokládaná cena 879 Kč

Fosfatidylserin je jedním z nootropik, která nám pomáhají pečovat o paměť nebo koncentraci

Fosfatidylserin je fosfolipid, který je přirozenou součástí membrán nervových buněk. Obvykle se tedy nachází v mozku a nervovém systému. Buněčné membrány jsou totiž důležité pro ochranu neuronů a jejich správnou funkci.

Fosfatidylserin je spojován zejména s péčí o mozek a nervový systém. Jedná se o jedno z nootropik, které je oblíbené také v souvislosti s péčí o paměť, koncentraci nebo jiné kognitivní funkce. Ocenili by jej tedy lidé, kteří mají práci spojenou s duševní činností, jako jsou manažeři, kreativní lidé nebo studenti.

Fosfatidylserin a jeho přínosy

• přirozená součást membrán nervových buněk
  • patří mezi nootropika
  • souvisí s péčí o mozek a nervovou soustavu
  • pomáhá pečovat o paměť a další kognitivní funkce
  • je vhodný pro studenty, manažery nebo kreativní lidi
  • je vhodný pro vegetariány a vegany

Vápník, fosfatidylserin, hypromelóza (celulózová tobolka), mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý, kyselina stearová (rostlinný zdroj), kroskarmelóza sodná a askorbylpalmitát.

Užívejte 1 kapsli denně.

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Vápník 40 mg
Fosfatidylserin (ze slunečnicového lecitinu) 150 mg

Výživový doplněk. Tento výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, korýšů, ořechů a sezamu. Vyrobeno v závodě se správnou výrobní praxí, který zpracovává i další složky obsahující tyto alergeny.

Hlavní kategorie Lecitin
Směs směs
HS kod 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Vyrobeno v Spojené státy