Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant 1.M.R Vortex 150 g - BPI Sports

Výrobce: BPI Sports
Hodnocení:
54 %

1.MR Vortex je předtréninkový stimulant a evoluční novinka, složená z unikátních ingrediencí. Je to pořádná pumpa pro vaše svaly, která zajistí dlouhotrvající příval energie, zvýší sílu a výkon. Vaši mysl nastaví na úspěch, počet opakování stoupne a jejich kvalita se zvětší.

Předtréninkový stimulant 1.MR Vortex, který je připraven dovést vás až k úspěchu

1.MR Vortex je předtréninkový stimulant a evoluční novinka mezi předtréninkovými stimulanty, složená z unikátních ingrediencí! Některé předtréninkovky potřebují tuny textu a různého popisu, aby si je zákazník vůbec koupil, 1.MR Vortex se však rozhodl být jiný a bez zbytečných řečí prostě nabídnout zákazníkovi, vám, to nejlepší. Smíchal v sobě tedy ověřené ingredience a výsledkem se stal trénink, po kterém každý touží: tunel se závažími před očima, mysl nastavená na úspěch, počet opakování stoupne a jejich kvalita se zvětší.


1.M.R Vortex

 

1.M.R Vortex a jeho výhody

  • super účinný předtréninkový stimulant
  • skvělá pumpa pro vaše svaly
  • podporuje pevnost a tvrdost svalové hmoty
  • zajišťuje dlouhotrvající příval energie
  • podporuje zvýšení síly a výkonu

 

Složení

Kyselina citrónová, kyselina jablečná, přírodní a umělé příchutě, maltodextrin, sukralóza, silice, acesulfam-K, FD & C Red No. 40.

 

Dávkování

Do 150 - 250 ml vody rozmíchejte 1 odměrku (3 g). Užívejte cca 30 minut před tréninkem. 1.MR Vortex je tak silný, že se doporučuje používat pouze v tréninkové dny.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 g)
Niacin20 mg
Full Speed Vortex Matrix (patentovaná směs)1705 mg
Glycerol (jako glycerolmonostearát), Indigofera pulchra (aerial), kofein (jako dehydrovaný kofein), White leadwort (kořen), Securinega (Securinega suffruticosa) (listy a kořen)

 

Upozornění

Tento produkt je určen pro zdravé dospělé lidi. Pokud užíváte jakékoliv léky, o užívání tohoto produktu se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Nepoužívejte pokud jste těhotná, chcete otěhotnět, nebo kojíte. Přestaňte užívat, nebo se poraďte se svým lékařem pokud na sobě zpozorujete vedlejší účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant 1.M.R Vortex 150 g - BPI Sports

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant 1.M.R Vortex 150 g - BPI Sports
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant 1.M.R Vortex 150 g - BPI Sports

Napsat otázku
Napsat odpoveď