Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech

Anarchy Next Gen je předtréninkový stimulant, který obsahuje účinné látky v unikátních kombinacích, jako L-citrulin, kofein, L-theanin, beta alanin či kreatin hydrochlorid, což zajistí extrémní příval energie, maximalizuje tréninkovou intenzitu a zvýší soustředěnost. Obsahuje vše, co potřebujete na růst svalů bez tuků, zvýšení síly a posune hladiny vašeho výkonu na nový level.

Dlouhodobě nedostupný

Anarchy Next Gen - extrémně koncentrovaný předtréninkový stimulant pro nejintenzivnější trénink

Anarchy Next Gen je nejexplozivnější předtréninkový stimulant, jaký jste kdy vyzkoušeli. Produkt je druhou generací Anarchy Next Gen formule, která obsahuje silnější dávky účinných látek v unikátních kombinacích. Obsahuje vědecky testovanou dávku čistého L-citrulinu, efektivní dávku kofeinu, který zvyšuje termogenezi a energii, L-theanin, beta alanin či kreatin hydrochlorid, který dodá vašim svalům velikost a sílu. Anarchy vám dodá extrémní příval energie, maximalizuje tréninkovou intenzitu a zvýší soustředěnost. Obsahuje vše, co potřebujete na růst svalů bez tuků, zvýšení síly a posune hladiny vašeho výkonu na nový level.

 

Anarchy Next Gen Muscletech předtréninkový stimulant

 

Anarchy Next Gen a jeho výhody

  • explozivní předtréninkový stimulant
  • zabezpečí extrémní přísun energie
  • zaručí maximální bdělost a soustředěnost
  • zvýší sílu a výkon
  • obsahuje pouze klinicky ověřené a účinné látky

 

Dávkování

Pro posouzení tolerance rozmíchejte 1 dávku (6 g = 1 odměrka) ve 270 - 300 ml vody a užijte 20 - 30 minut před tréninkem.

Po posouzení tolerance můžete dávku zvýšit na 2 odměrky = 12 g prášku rozmíchané v 530 - 590 ml vody. Nepřekračujte dávku 2 odměrek za 24 hodin. Neužívejte 5 hodin před spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť fruit punch)1 dávka (6 g)
Kalorie 10 kcal
Beta alanin (Carnosyn®) 1,6 g
L-citrulin 1,5 g
Kreatin hydrochlorid (HCl) 1,5 g
Bezvodý kofein 160 mg
L-theanin 75 mg
Rhodiola extrakt (jako Rhodiola Rosea) (kořen) 50 mg
Bioperine® extrakt z černého pepře (plod) 2,5 mg

 

Další složky

Fruit Punch: Kyselina citrónová, oxid křemičitý, přírodní a umělé aroma, kyselina jablečná, acesulfam draselný, sukralóza.

 

Upozornění

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte, pokud jste prodělali infarkt myokardu (srdeční záchvat). Vdechování může zesílit zánětlivou reakci dýchacích cest u lidí s astmatem. Jedna dávka obsahuje tolik kofeinu jako 2 šálky kávy. Nekombinujte s jinými zdroji kofeinu. Někteří jedinci mohou pociťovat neškodné brnění z dávky beta-alaninu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, sóju, pšenici, arašídy, ořechy, ryby a měkkýše.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant Anarchy Next Gen - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď