Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition

BCAA PWO je kombinace bcaa aminokyselin a předtréninkového stimulantu. Je to inovativní směs, která se podílí na syntéze bílkovin, regeneraci, podpoře růstu svalové hmoty, a zároveň skvěle připraví a nabudí na trénink. Obsahuje efektivní složky, jako beta-alanin, kofein, betain a piperin. Navíc, chutná výtečně!

Dlouhodobě nedostupný

BCAA PWO: kombinace BCAA a předtréninkového stimulantu

BCAA PWO je produkt první svého druhu, na bázi spojení BCAA s inovativní před tréninkovou směsí. BCAA jako aminokyseliny z rozvětveným řetězcem, se podílejí na syntéze bílkovin, která je nezbytná pro růst svalové hmoty. Beta-alanin je velmi známá aminokyselina, běžně vyskytující se v PWO produktech.

 

bcaa pwo předtréninkový stimulant

 

Beta-alanin může způsobovat neškodné "mravenčení" v těle, které přidává skvělý pocit nabuzení a energie během cvičení. Arginin přispívá k tvorbě oxidu dusnatého v těle, což vede ke zvýšenému průtoku krve a napumpování ve svalech. Kofein se používá ke zlepšování výkonu. Zrychluje puls, zlepšuje využití tukových zásob a uvolňuje tukové kyseliny do krevního řetězce. Schopnost betainu (TMG) je vázat vodu a chránit tak buňky před dehydratací. Piperin (pepř) zvyšuje vstřebávání některých živin až o 2000%. Zlepšuje trávení, detoxikuje, působí jako přírodně antidepresivum. Vynikající kombinace pro ty, kteří chtějí užívat PWO a BCAA před tréninkem, ale nechtějí proplácet za kupování více produktů. Navíc, chutná výtečně!

 

BCAA PWO a jeho výhody

  • kombinace BCAA a predtréningovky
  • obsahuje efektivní složky: Arginin, Beta-alanin, Kofein, L-lytín, Betain (TMG) a Piperin
  • dávka BCAA aminokyselin s rozvětveným řetězcem pro růst a regeneraci svalů

 

Složení

Pepř extrakt (Piper nigrum (95 % piperin)), Ovocný prášek (0,04%), glukuronolakton, Regulátor kyselosti (E296), Aroma, Barvivo (E162), Sladidla (sukralóza, E950).

 

Dávkování

17 g (1 odměrku) smíchejte v 300 - 500 ml vody. Užívejte 30 - 40 min. před tréninkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (17 g)
Energetická hodnota 0 kcal
Beta-alanin 4 g
L-arginin 3 g
L-leucin (BCAA) 2,5 g
L-lysin 2 g
Betain (TMG) 1,5 g
L-isoleucin (BCAA) 1,25 g
L-valin (BCAA) 1,25 g
Kofein 200 mg

 

Upozornění

Nevhodné během těhotenství a kojení. V případě výskytu nežádoucích účinků je třeba přestat používat produkt a poradit se s lékařem. Není určeno osobám do 18 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávat mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Produkt vyrobený v provozu, kde se zpracovává sója, vejce, obiloviny, arašídy a ořechy.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant BCAA PWO 350 g - Self OmniNutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď