Předtréninkový stimulant Crank 1.2 380 g - ESN

Hodnocení:
80 % of 100
80% (1)

Crank 1.2 je předtréninkový stimulant a booster, který vám při těžkém tréninku poslouží jako pumpa, zvýší mentální soustředění, uvolní zásoby energie a zlepší váš výkon. Jednoduše pomůže vám posunout vaše cíle dopředu. Má výbornou chuť a rozpustnost. Neobsahuje aspartam a je vhodný pro vegany a vegetariány.

Dlouhodobě nedostupný

Předtréninkový stimulant Crank 1.2 vás před tréninkem natolik nabudí, že podáte neuvěřitelný výkon, napumpuje vaše svaly a zvýší koncentraci

Crank 1.2 je vysoce-koncentrovaný předtréninkový stimulant s obsahem kofeinu 300 mg v 1 dávce. Stává se proto zajímavou volbou pro kulturisty a sportovce. Je to moderní predtréningovka, která se skládá ze synergicky působících složek. Během tvrdých tréninků posílí napumpování svalů, zvýší koncentraci, což je vhodné do objemové fáze. Crank 1.2 vám může pomoci zabránit stagnaci, a tím posouvat vaše sportovní cíle dopředu.

 

Crank 1.2 ESN

 

Suroviny, které jsou v produktu použity, pocházejí od nejlepších a nejkvalitnějších dodavatelů. V ESN kladou velký důraz při výběru surovin a na jejich původ. Všechny jejich doplňky jsou vyráběny v Německu podle nejvyšších standardů.

 

Crank 1.2 a jeho výhody

  • podporuje růst svalů
  • zlepšuje výkon
  • zvyšuje mentální bdělost a koncentraci
  • maximální napumpování svalů
  • výborná rozpustnost a chuť
  • vhodný pro vegetariány a vegany
  • neobsahuje aspartam
  • vyrobený v Německu

 

Složení

Příchuť FreshBerryJuice: Citrulin malát, arginin alfa-ketoglutarát, acetyl-L-tyrosin, L-glycin, taurin, aroma, glucuronolacton, kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semínek, potravinářské barvivo (červená řepa prášek), Schizandra extrakt, extrakt z hořké kůry pomeranče (6% synefrin), extrakt z kořene ženšenu, extrakt RhodiolaRosea, sladidla (sukralosa, acesulfam K), extrakt z koření. Může obsahovat stopy mléka, laktózy, lepek, sója a vejce.

 

Dávkování

Smíchejte 1 dávku (19 g) s 500 ml vody a užijte před tréninkem. Užívejte maximálně 1 dávku denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (19 g)
Citrulin malát 6000 mg
AAKG 4000 mg
Acetyl-L-Tyrosin 1000 mg
L-glycin 1000 mg
Taurin 1000 mg
Glucuronolacton 500 mg
Kofein 300 mg
Extrakt ze zeleného čaje 250 mg
Extrakt z hroznových semen 250 mg
Extrakt z Schizandra 200 mg
Extrakt ze slupky hořkého pomeranče 100 mg
   z toho synferin 6 mg
Extrakt Ženšenu 100 mg
Extrakt z Rhodiola Rosea 100 mg
Extrakt z pepře 4,07 mg
   z toho piperin 4 mg

 

Upozornění

Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy. Produkt je určen pouze pro osoby nad 18 let, které provádějí intenzivní tělesné aktivity nebo cvičení. Produkt neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Produkt by měl být uchováván mimo dosah malých dětí! Nepřekračujte doporučené dávkování.

Pozor tento produkt může být mírně hygroskopický kvůli paletě složek, což znamená, že prášek může mírně ztvrdnout. Před prvním otevřením plechovky je třeba energicky ní potřást a po otevření jednou denně lžící prášek v plechovce promíchat. Kvalita a účinnost výrobku tímto nebudou nijak ovlivněny.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Předtréninkový stimulant Crank 1.2 380 g - ESN
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Předtréninkový stimulant Crank 1.2 380 g - ESN
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď