Předtréninkový stimulant Mutant Mayhem 720 g - PVL

0%
0% (0)
Výrobce: PVL

Mutant Mayhem je ultra koncentrovaný předtréninkový stimulant, který obsahuje efektivní složky, jako L-arginin, Beta Alanin zda Taurin na dosažení maximální pevnosti, síly a výdrže při intenzivním tréninku. Působí na růst svalů a celkový sportovní výkon. Posune Vaše tréninky na vysokou úroveň a pomůže vám rychleji dosáhnout cíle.

Dlouhodobě nedostupný

Mutant Mayhem zvýší na tréninku vaši výkonnost, výdrž, sílu a rychleji dosáhnete svých cílů

Mutant Mayhem je nejnovější ultra koncentrovaná předtréninková formule, která je navržena tak, abyste získali maximální pevnost, sílu a výdrž při intenzivním tréninku. Působí na růst svalů a celkový sportovní výkon. Už samotný název mluví za vše - Mutant Mayhem je to, co vám pomůže odvázat se v posilovně už po jedné dávce. Tento produkt byl vytvořen proto, aby se vaše tréninky posunuly na vysokou úroveň. Jen jedna porce vám zaručí opravdovou sílu na trénink se železem. Buďte stále větší a silnější. Mutant Mayhem obsahuje silné ingredience, jako je L-arginin, beta alanin, taurin a mnoho anabolických látek, které vám pomohou rychleji dosáhnout cíle.

 

Mutant Mayhem

 

Každá jedna ingredience je vědecky zkoumána a je prakticky nemožné abyste necítili její bouřlivé účinky s každou dávkou. Každý sval mutující složkou vzorce MAYHEM pracuje stejně tvrdě jako vy. S každým opakováním budete cítit, že jsou vaše svaly více a více nasáklé krví. Budete trénovat tvrději a déle, budete mít více energie, vaše svaly budou husté a vaše koncentrace bude fungovat na 100%. Svalový růst, síla, moc, intenzita a to s každou dávkou

 

Mutant Mayhem a jeho výhody

  • účinné složení s rychlým efektem
  • intenzivní pumpa = šílená energie
  • maximální napumpování
  • podporuje nárůst svalové hmoty
  • zvyšuje energii a koncentraci 

 

Dávkování

Rozmíchejte jednu dávku (1 odměrku = 18 g) s 200 - 250 ml vody a vypijte 15 - 30 min před tréninkem. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť apple)1 dávka (18 g)
Kalorie 30 kcal
Sacharidy 6 g
Tuky (MCT) 0,5 g
Vápník 190 mg
Vitamin B3 (Niacin) 50 mg
Vitamin B6 (Pyridoxin HCL) 5 mg
Fosfor 70 mg
Sodík 35 mg
Draslík 100 mg
Magnézium 100 mg
MAYHEM proprietární směs18000 mg
Power Strength Complex™11000 mg
Kukuřičný škrob, Creapure® Creatine monohydrát, L-arginin HCL, CarnoSyn® Beta-alanin, kyselina L-asparagová, MCT (Z frakcionovaného kokosového oleje), L-citrulin malát 2-1, D-ribóza, Papain 2000, Albion® Creatine MagnaPower® Creatine -hořčík chelát, kyselina nikotinová, pyridoxin hydrochlorid, kurkumový komplex.
Hyper-Stim Matrix™2960 mg
Mikronizovaný taurin, glukuronolaktón, kyselina pyroglutamová (kyselina pidolic), L-tyrosin, extrakt z arabské kávy (97% kofein), extrakt z grapefruitu, mikronizovaný CH-19 sladká paprika / Capsicum annum extrakt, Cinnulin PF® extrakt ze skořice, extrakt z maliny.
Lactic Acid Buffer Blend975 mg
Uhličitan vápenatý, kalcium-5-laktát, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, mikronizovaný hydrogenuhličitan, hořčík glycerofosfát, oxid hořečnatý, quercetin.

 

Další složky

Kyselina jablečná, kyselina citronová, oxid křemičitý, přírodní a umělé příchutě (může obsahovat sójový lecitin), sukralóza, acesulfam draselný, tartrazin (E102), brilantní modř FCF (E133). 

 

Upozornění

Pokud máte zdravotní problémy, jako je vysoký nebo nízký tlak, srdeční arytmie, onemocnění srdce, jater, štítné žlázy, nebo pokud trpíte depresemi, pocity úzkosti, duševními poruchami, máte diabetes, nebo anémii, poraďte se před použitím produktu se svým lékařem. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, nebo kojíte. Pokud zaznamenáte negativní účinky, ihned snižte nebo přerušte dávkování produktu. Výrobek je určen pro zdravých dospělých ve věku od 18 - 50 let.

UPOZORNĚNÍ ohledně možných hrudek v produktu. Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to naprosto normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící!

Informace pro alergiky: Obsahuje kokos, sóju a kukuřici. Vyráběné v podniku, který zpracovává mléko, pšenici, vejce, arašídy, ořechy, sezamová semínka a siřičitany.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Předtréninkový stimulant Mutant Mayhem 720 g - PVL
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Předtréninkový stimulant Mutant Mayhem 720 g - PVL
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď