Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Hodnocení:
80 %

Platinum PRE je předtréninkový stimulant, který zlepšuje fyzickou výkonnost, oddaluje nástup únavy a zlepšuje koncentraci. Je to výjimečná forma předtréninkového suplementu, který je založený na bázi L-argininu, beta-alaninu, leucinových peptidů a další synergické směsi, která vás nastartuje na tvrdý a účinný trénink.

Dlouhodobě nedostupný

Platinum PRE - předtréninkový stimulant, který poskytuje nával energie, oddaluje únavu, zlepšuje koncentraci a fyzickou výkonnost

Platinum PRE je předtréninkový stimulant, který poskytuje vědecky ověřené účinné látky a složky, které při užití před cvičením zlepšují fyzickou výkonnost, oddalují nástup únavy a zlepšují koncentraci. Je to výjimečná forma předtréninkového suplementu, který je založený na bázi L-argininu, beta-alaninu, leucinových peptidů a další synergické směsi, která vás nastartuje na tvrdý a účinný trénink. L-arginin přispívá ke tvorbě oxidu dusnatého (NO), který se podílí na vasodilataci (rozšíření cév) a uvolnění cév, což je zesíleno přídavkem Pepform a beta-alaninu.

 

Platinum PRE - předtréninkový stimulant

 

Jeho 2 odměrky obsahují:

  • 3,2 g CARNOSYN beta-alanin - Beta-alanin je klíčovým stavebním kamenem pro karnosin, tedy látku, která pomáhá neutralizovat kyselé vedlejší produkty vznikající při vysoké intenzitě tréninku. Výzkum ukazuje, že denní užívání beta-alaninu zvyšuje hladinu karnosinu ve svalech, což vám umožní těžší a delší tréninky.
  • 400 mg kofeinJako předmět četných studií, je kofein jedním z nejvíce fundovaných sloučenin zvyšujících výkon. Spolu se zvýšením energie a bdělosti, bylo prokázáno, že kofein pomáhá zaostřit mentální soustředění a snižuje vnímání fyzické námahy při cvičení.
  • 250 mg CAPSICUM ovocný extraktCapsicum z chilli papriček poskytuje metabolickou podporu.
  • 500 mg PHYTOZMES + 200 mg vitamínu CSměs prášku z řepné šťávy, extrakt z hroznových jader, extrakt z hroznů a citrusové bioflavonoidy se silnými dávky vitamínu C poskytují antioxidační podporu završují tento komplexní doplněk výživy.

 

 

Platinum PRE a jeho výhody

  • silný předtréninkový stimulant
  • zlepšuje intenzitu tréninku
  • podporuje růst svalové hmoty
  • poskytuje energii
  • zlepšuje mentální fokus a koncentraci

 

Složení

Aminokyseliny (L-arginin, beta alanin jako CarnoSyn®), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná, kyselina vinná), PepForm® leucinové peptidy, příchutě, barva (červená řepa), sladidla (sukralóza, acesulfam draselný), kofein, chlorid draselný, Capsimax ™ Capsicum extrakt, kyselina askorbová, chlorid sodný, protispékavé látky (oxid křemičitý, křemičitan vápenatý), extrakt z hroznových jader, emulgátor (sójový lecitin), grapefruitové bioflavonoidy.

 

Dávkování

Rozmíchejte 1 vrchovatou odměrku (10 g) s 500 ml studené vody a užívejte 20-30 minut před tréninkem. Postupem času můžete navýšit dávku na 2 odměrky, avšak tuto dávku nepřekračujte ve 24-hodinovém cyklu.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť raspberry lemonade)1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 134 kJ / 32 kcal
Vitamín C 100 mg
Sodík 49 mg
L-arginin 2 g
Beta alanin (jako CarnoSyn®) 1,6 g
PepForm® Leucin 1,2 g
   z toho L-leucin 0,5 g
Kofein 150 mg
Extrakt z Capsicium (jako CapsimaxTM) 125 mg
Extrakt z hroznových jader 65 mg
Grepfruitové bioflavonoidy  12,5 mg

 

Upozornění

Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikované jako ,,hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí, a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to naprosto normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozený, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozdrolte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící!

Není určeno pro osoby, které trpí nějakým onemocněním nebo užívají jakékoliv léky. Určeno pro osoby od 18 do 50 let. Není určeno pro těhotné ženy, pro ženy, které zvažují těhotenství nebo kojí. Není určeno pro osoby citlivé na beta-alanin. Nekonzumujte 4 hodiny před spaním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Globální hodnocení produktu

80%
80%
Průměr z 1 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze Předtréninkový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant Platinum PRE 300 g - Optimum Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď