Předtréninkový stimulant Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejkr a arginin ZDARMA

Hodnocení:
87 % of 100
87% (3)

Legend je profesionální předtréninkový stimulant, který vám dodá energii a nakopne vás na trénink již během několika minut. Také zvyšuje rychlá a pomalá svalová vlákna,   prostřednictvím vyváženého poměru klíčových aminokyselin. Je skutečným fenoménem v budování svalů, síly a brutální rychlosti! Staňte se legendou!

Dlouhodobě nedostupný

Legend je unikátní předtréninkový stimulant a skutečný fenomén v budování svalové hmoty

Legend je profesionální předtréninkový stimulant, který působí na dvou zcela různých platformách. První z nich je CNS - stimulační cesta, který vám dodá okamžitou energii a nakopne vás na pořádný trénink, a to již během několika minut. Druhá je prostřednictvím pomoci potenciálně zvýšit rychlá a pomalá svalová vlákna, a to prostřednictvím vyváženého poměru klíčových aminokyselin a derivátů. Zkrátka, Legend je skutečným fenoménem v budování svalů, síly a brutální rychlosti! Staňte se legendou!

 

Legend předtréninkový stimulant

 

Předtréninkový stimulant Legend a jeho výhody

  • silný předtréninkový stimulant
  • okamžitě dodává energii
  • vyvážený poměr klíčových aminokyselin
  • podporuje budování svalů, síly a rychlosti

 

Složení

Maltodextrin, kyselina citrónová, přírodní a umělé příchutě, oxid křemičitý, sukralóza, acesulfam-K, FD & C Red No. 40.

 

Dávkování

Užívejte pouze v tréninkové dny. 1 odměrku (5 g) smíchejte se 2-3 dcl vody a vypijte 15-30 minut před tréninkem, nebo podle doporučení kvalifikovaného zdravotního lékaře.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť watermelon ice)1 dávka (5 g)
Niacin (jako nikotin amid) 30 mg
CUTLER PRE-TRAINING MATRIX (Proprietary Blend)3750 mg
Kreatin (jako kreatin monohydrát, kratina HCl), TMG (trimetylglycin), taurin, kofein (jako bezvodý kofein), beta-alan (jako CarnoSyn), Plumbago zeylanica (kořen), Cullen corylifolium (semeno), glutamin (jako tans-alanyl -glutamin), Rhizomatous iris

 

Upozornění

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte více než osm po sobě následujících týdnů, pak by měla následovat 2 týdenní pauza. Tento produkt by neměly používat těhotné nebo kojící ženy. Před zahájením užívání tohoto výrobku se nejprve poraďte s kvalifikovaným lékařem, zvláště pokud užíváte léky nebo plánujete otěhotnět. Uchovávejte výrobek a všechny doplňky mimo dosah dětí. Doporučená dávka tohoto produktu obsahuje přibližně tolik kofeinu jako tři šálky kávy. Nekonzumujte kofein v kombinaci z jiných zdrojů, nepožívejte současně s kávou, čajem a doplňky stravy nebo léky obsahujícími fenylefrin nebo kofein. Příliš mnoho kofeinu může způsobovat nervozitu, podrážděnost, nespavost, a občas rychlý srdeční tep. Přestaňte používat pokud se objeví závratě, silné bolesti hlavy, bušení srdce nebo zrychlené dýchání.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Předtréninkový stimulant Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejkr a arginin ZDARMA
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Předtréninkový stimulant Legend 140 g - Cutler Nutrition + šejkr a arginin ZDARMA
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď