Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Probiotic Defense 90 kaps - Now Foods

Výrobce: NOW Foods

Probiotic Defense™ je kombinace přátelských probiotických mikrobů zamíchaných do výživného základu z fermentovaných zelených rostlin. Obsahuje 13 kmenů mikroorganismů, které udržují správnou střevní mikroflóru. Pro lepší účinek jsou přidány fruktooligosacharidy (FOS).

Není skladem

Probiotic Defense - kombinace 13 kmenů přátelských probiotických mikrobů, které příznivě ovlivňují střevní mikroflóru

Probiotic Defense™ je kombinace přátelských probiotických mikrobů zamíchaných do výživného základu z fermentovaných zelených rostlin. Obsahuje 13 kmenů mikroorganismů, které jsou ověřené a dokáží různými mechanismy s mikrobiotou ve střevním traktu integrovat. Ze zdravotního hlediska je žádoucí, aby byla střevní mikrobiota tvořená těmi ,,správnými" mikroby. Pro lepší účinek jsou přidány fruktooligosacharidy (FOS). Přátelské bakterie obsažené v tomto přípravku je možné běžně najít jako půdní organismy.

 

Probiotic Defense probiotika

 

Probiotic Defense™ a jeho výhody

  • směs probiotik ve výživném rostlinném základu
  • obsahuje 13 kmenů a 1 miliarda živých organismů
  • podporuje zdravou střevní mikroflóru
  • obnovuje poškozenou střevní mikroflóru po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky
  • zlepšuje stravitelnost potravy, vstřebávání živin, vylučování škodlivých látek
  • snižuje plynatost, nadýmání, průjmy, zácpu
  • je pomocí při problematické pleti a snižuje riziko zánětlivých procesů
  • podporuje imunitní systém
  • snižuje vstřebávání cholesterolu střevy

 

Dávkování

Doporučujeme užít 1 kapsli 3x denně a zapít vodou. Nejlépe na prázdný žaludek. Začněte s 1 kapslí denně a postupně zvyšujte na 3 kapsle za den.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kaps
Směs Probiotic Defense™485 mg
Fermentovaná směs zelených rostlin
mladý ječmen (Hordeum vulgaris), mladý oves (Avena sativa), mladá pšenice (Triticum aestivum), vojtěška (Medicago sativa)
Mrazem sušená směs probiotik (1 miliarda CFU - jednotek tvořících kolonie)
Lactobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (BI-04), Lactobacillus brevis (Lbr-35), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Lactobacils salivarius (Ls-33), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium bifidum / Bifidobacterium lactis (Bb-02), Bifidobacterium breve (Bb-03), Bifidobacterium longum (BI-05), Lactobacillus bulgaricus (Lb-87), Saccharomyces boulardii
Zelené superpotraviny
 koncentrovaná šťáva z vojtěšky a mořská řasa Kelp (Atlantik) (Laminaria digitata)

 

Další složky

Celulóza (kapsle), fermentovaná melasa, probiotické kultury, stearan hořečnatý (rostlinný), kořen čekanky, inulin / FOS (fruktooligosacharidy) a oxid křemičitý.

 

Upozornění

Pokud trpíte onemocněním (zejména oslabeným imunitním systémem), jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky (zejména imunosupresiva), poraďte se před užitím tohoto léku s lékařem. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Doporučujeme skladovat v ledničce pro zachování potence probiotik.

Recenze zákazníka

Probiotic Defense 90 kaps - Now Foods

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Probiotic Defense 90 kaps - Now Foods
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Probiotic Defense 90 kaps - Now Foods

Napsat otázku
Napsat odpoveď