Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein 100% Whey Advanced - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech

100% Whey Advanced protein obsahuje syrovátkové peptidy a izoláty, které zaručí dokonalou vstřebatelnost a stravitelnost. Syrovátkové peptidy mají jednu z nejvyšších biologických hodnot ze všech typů proteinů. Tento protein obsahuje 25 g bílkovin v dávce, má vysoký podíl BCAA a glutaminu. Použité suroviny maximalizují syntézu bílkovin a podporují růst svalů.

Dlouhodobě nedostupný

100% Whey Advanced - protein se syrovátkovými peptidy a izolátem, který má vysokou biologickou hodnotu a výbornou stravitelnost

100% Whey Advanced protein obsahuje syrovátkové peptidy a izoláty, které zaručí dokonalou vstřebatelnost a stravitelnost, velmi snadnou rozpustnost a velké množství aminokyselin BCAA, které jsou základní stavební jednotkou svalů. A co víc, syrovátkové peptidy mají jednu z nejvyšších biologických hodnot (BV) ze všech typů proteinů. Tato hodnota udává, jak dobře se protein do těla vstřebává a je jím využitý. Použité suroviny maximalizují syntézu bílkovin - což svalům umožní rychlý Jumpstart - proces růstu svalů!

 

100% Whey Advanced protein muscletech

 

Protein 100% Whey Advanced a jeho výhody

  • kombinuje syrovátkové peptidy a izoláty
  • je vynikajícím zdrojem bílkovin
  • obsahuje až25 gbílkovin v dávce
  • má vysokou biologickou hodnotu
  • má vysoký obsah BCAA a glutaminu
  • podporuje rychlejší regeneraci
  • maximalizuje syntézu bílkovin
  • podporuje růst svalové hmoty

 

100% Whey Advanced protein muscletech

 

Složení

Směs bílkovin (syrovátkové peptidy, izolát syrovátkových bílkovin, izolát syrovátkových bílkovin 97%), koncentrát syrovátkových bílkovin, kakao (u příchutě čokoláda), přírodní a umělé aroma, směs gum (celulózová guma, xantanová guma, karagenan), sůl, sukralóza, acesulfam draselný.

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (35 g) ve 180 ml studené vody. Užívejte mezi hlavními jídly a před a po cvičení.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (34 g)
Kalorie 130 kcal
Kalorie z tuků 25 kcal
Tuky 2 g
   z toho nasycené tuky 1,5 g
Cholesterol 70 mg
Sacharidy 3 g
   z toho cukry 2 g
Bílkoviny 25 g
Vápník 95 mg
Sodík 125 mg

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Po otevření spotřebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Obsahuje mléko, sóju. Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Recenze zákazníka

Protein 100% Whey Advanced - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein 100% Whey Advanced - MuscleTech
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Protein 100% Whey Advanced - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď