Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Animal Whey je vysoce kvalitní syrovátkový protein, který je směsí mikrofiltrovaného izolátu a ultrafiltrovaného koncentrátu syrovátkové bílkoviny. Každá dávka (33g) poskytuje 25 g proteinu. V jedné dávce obsahuje pouze 1 g tuků a 4 g sacharidů. Obsahuje i řadu trávicích enzymů, takže se snadno stráví a vstřebá každý gram z vysoce kvalitních bílkovin.

Animal Whey - směs syrovátkových proteinů obohacení a o trávicí enzymy

Animal Whey je vysoce kvalitní syrovátkový protein, který je určen k jedinému účelu - pochutnat si a aby byly vaše svaly v nejlepším stavu. Při výrobě Animal Whey byl použit mikro-filtrovaný izolát syrovátkové bílkoviny a ultra-filtrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny. Je důležité podotknout, že množství izolátu syrovátkové bílkoviny v balení dominuje. Každá dávka (33g) produktu poskytuje 25 g proteinu.

 

Mezi hlavní výhody tohoto produktu patří obsah tuků 1 g a 4 g sacharidů v jedné porci (z toho jen 1 g cukrů). Animal Whey neobsahuje žádná plnidla ke zlepšení profilu bílkovin! Obsahuje i řadu trávicích enzymů, takže budete mít vše, co potřebujete, abyste mohli snadno strávit a vstřebat každý gram z vysoce kvalitních bílkovin.

 

Animal Whey

 

Animal Whey a jeho výhody

  • Obsahuje směs proteinů, s různou rychlostí vstřebávání
  • Fantastické příchutě
  • 25 g bílkovin v jedné porci
  • Obohacen o trávicí enzymy

 

Složení

Animal Whey Protein Blend [Cross Flow Micro Filtered izolát syrovátkové bílkoviny, Ultra filtrovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (mléko)], přírodní a umělé příchutě, celulózová guma, xanthanová guma, karagenan, lecitin (sójový), chlorid sodný, acesulfam draselný, sukralóza, animal syrovátka Blend trávicích enzymů (papain, bromelain).

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku animální Whey ™ s 2-3 dcl mléka nebo vody. V tréninkové dny užijte 2 nebo více porcí, po tréninku nebo kdykoliv je zapotřebí zvýšený příjem bílkovin. Pro výraznější chuť použijte o něco méně tekutiny při míchání Animal Whey ™.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odmerka (32,84 g)
Kalorie125 kcal
   z tuků9 kcal
Tuky1 g
   z toho nasycené tuky0,5 g
   z toho trans tuky0 g
Sacharidy4 g
   z toho vláknina3 g
   z toho cukry1 g
Bílkoviny25 g
Cholesterol35 mg
Sodík110 mg
Částky v jedné porci
Vitamin A0 %
Vitamin C0 %
Vápník15 %
Železo5 %
Fosfor10 %
Hořčík8 %
Měď2 %
Chlor0 %
Riboflavin13 %
Draslík8 %

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

Protein Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem ve složení.
Může obsahovat lepek, vejce, ořechy a arašídy.
Produkt neobsahuje žádné alergeny.
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Protein Animal Whey 1810 g - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď