Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein Micro Whey Active Lactose Free - Self Omninutrition

Micro Whey Active Lactose Free je čistý proteinový izolát syrovátky, slazený stévií. Obsahuje až 84% bílkovin a skvělé spektrum peptidů aminokyselin. Ideální protein pro všechny lidi s aktivním životním stylem. Obsahuje 100% syrovátkový protein a pouze 0,3% tuků v jedné porci. Výrobek je bez lepku a bez laktózy.

Dlouhodobě nedostupný

Micro Whey Active Lactose Free: bezlepkový a bezlaktózový 84%-ní izolát

Micro Whey Active Lactose Free je čistý izolát syrovátkové bílkoviny, slazený stévií a bez laktózy s amino peptidy, určený pro obnovu a růst svalů. Syrovátková bílkovina je nejlepším zdrojem bílkovin. Obsahuje dokonalé spektrum aminokyselin pro potřeby našeho těla. Četné studie prokázaly výhody syrovátkové bílkoviny pro růst svalové hmoty a upevnění zdraví. Je obzvláště vhodný pro použití po tréninku s cílem zlepšit výkon a dlouhodobé tréninkové výsledky. Micro Whey Active Lactose Free je k dispozici ve 3 lahodných příchutích, které se snadno rozpouštějí a skvěle chutnají.


whey active lactose free

 

Ideální protein pro všechny lidi s aktivním životním stylem a první volbou pro mnoho úspěšných sportovců po více než deset let. Obsahuje 100% syrovátkový protein obohacený o aminokyseliny peptidů a pouze 0,3% tuků v jedné porci. Výrobek je bez lepku a bez laktózy.

 

Micro Whey Active Lactose Free a jeho výhody

  • nízkotučný syrovátkový proteinový izolát
  • až 84% bílkovin
  • jen 3% sacharidů a 3% tuků
  • bez glutenu (lepku) a bez laktózy

 

Složení

Syrovátkový proteinový izolát, GlyciPEP™ (glycin, L-alanin, L-lysin), emulgátor (E322), aroma, sladidla (sukralóza, E950).

 

Dávkování

Smíchejte 30 g prášku (1 odměrku) ve 300 ml vody a protřepejte po dobu asi 30 sekund. Užívejte po tréninku a kdykoliv podle potřeby na doplnění bílkovin.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 502 kJ / 120 kcal
Bílkoviny 26 g
Sacharidy 0,9 g
Tuky 0,9 g
Aminokyselinový profilv 100 g
Alanin 4,9 g
Isoleucin 5,8 g
Leucin 12,9 g
Valin 5,4 g
Lysin 9,9 g
Metionin 2,3 g
Fenylalanin 3,7 g
Treonin 5,5 g
Tryptofan 3 g
Cystin 1,9 g
Arginin 3,8 g
Kyselina asparagová 11,6 g
Kyselina glutamová 17,7 g
Glycin 2,1 g
Histidin 2 g
Prolin 5,3 g
Serin 5,7 g
Tyrosin 4 g

 

Upozornění

Obsahuje glykosidy steviolu. Nevhodné během těhotenství a kojení. V případě výskytu nežádoucích účinků je potřeba přestat používat produkt a poradit se s lékařem. Není určeno osobám do 18 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Produkt je vyrobený v provozu, kde se zpracovává sója, vejce, obiloviny, arašídy a ořechy.

Recenze zákazníka

Protein Micro Whey Active Lactose Free - Self Omninutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein Micro Whey Active Lactose Free - Self Omninutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Protein Micro Whey Active Lactose Free - Self Omninutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď