Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

MyoMax Hardcore je komplexní produkt, bílkovino-sacharidové formule, která obsahuje neuvěřitelných 42 g bílkovin a 56 g sacharidů v 1 dávce. Sestává z vyvážené směsi rychlých a pomalu vstřebatelných zdrojů, navíc obsahuje i 5 typů kreatinu, BCAA v poměru 8:1:1 a 20 typů vitamínů a minerálů.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 750 Kč

MyoMax Hardcore: komplexní produkt s obsahem proteinu, sacharidů, kreatinů a 20 druhů vitamínů a minerálů 

MyoMax Hardcore je komplexní all in one produkt, který byl vyvinut, aby poskytoval všechny nejlepší složky na trhu. Nejdůležitější složky jsou samozřejmě protein a aminokyseliny. MyoMax Hardcore jich obsahuje neuvěřitelných 52 g. Zjistilo se, že užívání více proteinových zdrojů je účinnější, protože každý zdroj má jinou délku vstřebávání. MyoMax Hardcore obsahuje vyváženou směs rychlých a také pomalu vstřebatelných zdrojů. Má velmi málo cukrů a ideální množství sacharidů. Dále obsahuje 5 typů kreatinu a BCAA v poměru 8:1:1. Poskytuje 2 typy esenciálních tuků a navíc obsahuje 20 typů vitamínů a minerálů.

 

MyoMax Hardcore


MyoMax Hardcore obsahuje dvě esenciální mastné kyseliny, které mají pozitivní účinky na zdraví i na složení organismu. Abychom obsah výživových hodnot důležitých živin vyvážili, v produktu lze nalézt i 20 vitamínů a minerálních látek. A to ještě není všechno! MyoMax maximalizuje vývoj i množství dalších, vědecky podložených aktivních složek. Mezi anabolickými, anti-katabolickými a ergogenními složkami se nachází pět účinných typů kreatinu, extra BCAA (aminokyseliny o rozvětveným řetězcem) v poměru leucin, isoleucin a valin - 8:1:1. Z glutaminu obsahuje také dvě formy s peptidovou vazbou. Beta-alanin, látku s vědecky prokázanými účinky pro zvýšení výkonu a růst čisté svalové hmoty. S obsahem taurinu, glycinu, HMB, GPLC (glycin-propionil-l-carnititn), citrulinu malátu, Avena Sativy, kyseliny d-asparagové a zinku pro maximalizaci hladiny přirozeného testosteronu.

 

MyoMax Hardcore kromě tohoto všeho obsahuje směs ,,UltiMatrix“ pro buněčnou energii, složky s vysokou účinností pro tvorbu neurotransmiterů a inzulínovou citlivost, trávicí enzymy a BioPerine pro podporu vstřebávání. Formule neobsahuje aspartam.

 

myomax hardcore

 

MyoMax Hardcore a jeho výhody

  • podporuje nárůst svalové hmoty
  • zlepšuje sílu a výkon
  • zlepšuje regeneraci
  • optimální kombinace efektivních složek
  • kombinuje výhody různých bílkovinných zdrojů
  • neobsahuje aspartam

 

Složení

Syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, mléčný proteinový hydrolyzát, maltodextrin, kakaový prášek (10-12%), koenzym Q10.


Dávkování

Užívejte 1 dávku (140g) produktu rozpuštěného v 500 ml vody. Pro dosažení požadovaných výsledků se doporučuje užít denně dvě dávky - první hned po tréninku (případně poloviční dávku před tréninkem a poloviční po tréninku) a druhou dávku po pár hodinách.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (140 g)
Energetická hodnota109 kJ / 26 kcal
Tuky2,9 g
Bílkoviny42 g
Sacharidy56 g
 z toho cukry2,8 g
Sodík65 mg
Draslík150 mg
Fosfor81 mg
Vápnik127 mg
Chróm pikolinát100 mcg
MyoMax Hardcore směs22000 mg
Mikronizovaný kreatin monohydrát, tri kreatin malát, kreatin orotát, kreatin HCl, kreatin pyruvát, kreatinol-O-fosfát, glycin, glutamin a glutaminové peptidy, citrulin malát, glycin propionyl-L-karnitin, BCAA, taurin, HMB, tyrosin, kyselina alfa lipoová, coleus forskohlii, DAA, Avena Sativa, papain, bromelain, pyruvát, bioperin.
Recenze zákazníka

Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď