Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

MyoMax Hardcore je komplexní produkt, bílkovino-sacharidové formule, která obsahuje neuvěřitelných 42 g bílkovin a 56 g sacharidů v 1 dávce. Sestává z vyvážené směsi rychlých a pomalu vstřebatelných zdrojů, navíc obsahuje i 5 typů kreatinu, BCAA v poměru 8:1:1 a 20 typů vitamínů a minerálů.

Není skladem

MyoMax Hardcore: komplexní produkt s obsahem proteinu, sacharidů, kreatinů a 20 druhů vitamínů a minerálů  

MyoMax Hardcore je komplexní all in one produkt, který byl vyvinut, aby poskytoval všechny nejlepší složky na trhu. Nejdůležitější složky jsou samozřejmě protein a aminokyseliny. MyoMax Hardcore jich obsahuje neuvěřitelných 52 g. Zjistilo se, že užívání více proteinových zdrojů je účinnější, protože každý zdroj má jinou délku vstřebávání. MyoMax Hardcore obsahuje vyváženou směs rychlých a také pomalu vstřebatelných zdrojů. Má velmi málo cukrů a ideální množství sacharidů. Dále obsahuje 5 typů kreatinu a BCAA v poměru 8:1:1. Poskytuje 2 typy esenciálních tuků a navíc obsahuje 20 typů vitamínů a minerálů.

                                              

MyoMax Hardcore


MyoMax Hardcore obsahuje dvě esenciální mastné kyseliny, které mají pozitivní účinky na zdraví i na složení organismu. Abychom obsah výživových hodnot důležitých živin vyvážili, v produktu lze nalézt i 20 vitamínů a minerálních látek. A to ještě není všechno! MyoMax maximalizuje vývoj i množství dalších, vědecky podložených aktivních složek. Mezi anabolickými, anti-katabolickými a ergogenními složkami se nachází pět účinných typů kreatinu, extra BCAA (aminokyseliny o rozvětveným řetězcem) v poměru leucin, isoleucin a valin - 8:1:1. Z glutaminu obsahuje také dvě formy s peptidovou vazbou. Beta-alanin, látku s vědecky prokázanými účinky pro zvýšení výkonu a růst čisté svalové hmoty. S obsahem taurinu, glycinu, HMB, GPLC (glycin-propionil-l-carnititn), citrulinu malátu, Avena Sativy, kyseliny d-asparagové a zinku pro maximalizaci hladiny přirozeného testosteronu.

             

MyoMax Hardcore kromě tohoto všeho obsahuje směs ,,UltiMatrix“ pro buněčnou energii, složky s vysokou účinností pro tvorbu neurotransmiterů a inzulínovou citlivost, trávicí enzymy a BioPerine pro podporu vstřebávání. Formule neobsahuje aspartam.

  

myomax hardcore

 

MyoMax Hardcore a jeho výhody

  • podporuje nárůst svalové hmoty
  • zlepšuje sílu a výkon
  • zlepšuje regeneraci
  • optimální kombinace efektivních složek
  • kombinuje výhody různých bílkovinných zdrojů
  • neobsahuje aspartam

 

Složení

Syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, mléčný proteinový hydrolyzát, maltodextrin, kakaový prášek (10-12%), koenzym Q10.


Dávkování

Užívejte 1 dávku (140g) produktu rozpuštěného v 500 ml vody. Pro dosažení požadovaných výsledků se doporučuje užít denně dvě dávky - první hned po tréninku (případně poloviční dávku před tréninkem a poloviční po tréninku) a druhou dávku po pár hodinách.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (140 g)
Energetická hodnota 109 kJ / 26 kcal
Tuky 2,9 g
Bílkoviny 42 g
Sacharidy 56 g
   z toho cukry 2,8 g
Sodík 65 mg
Draslík 150 mg
Fosfor 81 mg
Vápnik 127 mg
Chróm pikolinát 100 mcg
MyoMax Hardcore směs22000 mg
Mikronizovaný kreatin monohydrát, tri kreatin malát, kreatin orotát, kreatin HCl, kreatin pyruvát, kreatinol-O-fosfát, glycin, glutamin a glutaminové peptidy, citrulin malát, glycin propionyl-L-karnitin, BCAA, taurin, HMB, tyrosin, kyselina alfa lipoová, coleus forskohlii, DAA, Avena Sativa, papain, bromelain, pyruvát, bioperin.
Recenze zákazníka

Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Product detail
Kategorie Syrovátkový whey protein
Otázky zákazníka

Protein MyoMax Hardcore - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď