Protein Zeus - GymBeam

Výrobce: GymBeam
Hodnocení:
77 %

Zeus je lahodný syrovátkový protein s 80% obsahem bílkovin. 100% bílkovin je získaných z vysoce kvalitní syrovátky z krav pasoucích se na pastvinách. Kromě toho, že má příchuť čokoládových tyčinek, je ochucený pravým belgickým kakaem. Zeus podporuje růst svalové hmoty, regeneraci a stimuluje tvorbu endorfinů. Nyní v prodeji 2. generace tohoto proteinu s ještě lepší recepturou a přidanou stévií pro ještě lepší chuť a minimalizaci hořkosti syrovátkového hydrolyzátu.

Dlouhodobě nedostupný
 

Protein bohů Zeus - syrovátkový protein s 80% podílem bílkovin a příchutěmi nejlepších čokoládových tyčinek

Syrovátkový protein Zeus je absolutní novinkou na českém trhu, který nabízí až 80% bílkovin, přičemž 55% je hydrolyzát, 35% izolát a 10% koncentrát. Je kombinací kvalitní syrovátky a příchutě nejlepších čokoládových tyčinek, díky čemuž neovlivňuje jen tělo, ale i mysl a ducha. Zatímco klasické syrovátkové proteiny aktivují pouze růst svalové hmoty, úžasné příchutě čokoládových tyčinek stimulují i endorfiny v mozku a eliminují tak pocity bolesti, stresu, deprese a úzkosti.Tento protein má vysokou biologickou hodnotu a je bohatý na vitamíny a minerály, jako B1, B6, B12, vitamín C, kalcium, magnézium, a vysoký obsah aminokyselin, jako leucin, isoleucin a valin, které mají vliv na růst svalové hmoty a její regeneraci i po nejnáročnějším tréninku. Tento syrovátkový protein od společnosti Gym Beam pomáhá při růstu svalů, zabraňuje ztrátě svalů při hubnutí, eliminuje hlad, dobře nasytí, snižuje stres a zlepšuje imunitní systém.Při výrobě tohoto výživového doplňku byl použit prvotřídní protein z krav pasoucích se na pastvě, které tak konzumovaly přirozenou potravu-trávu a díky tomu mají méně zdravotních komplikací a produkují vysoce kvalitní mléko plné bílkovin. Proto se protein Zeus vyznačuje tím, že je bez jakýchkoliv hormonů, antibiotik a v respektu k přírodě.

 

Certifikáty proteinu

Zeus je nositelem mnoha certifikátů, které mu byly přiděleny na základě jeho nutričních hodnot, biologické hodnotě a také díky všem ustanovením, která byla při jeho výrobě dodržována.

 

Syrovátkový protein Zeus

 

 • Cross Flow Microfiltration (CFM) - syrovátka připravena technologií křížové mikrofiltrace, prakticky bez laktózy (cca do 3%) a tuku.
 • Protein from grass fed krávy - protein z krav krmených trávou, který je vysoce organický.
 • GMO FREE - protein bez obsahu geneticky modifikovaných organismů a tedy neobsahuje žádné produkty genetického inženýrství.
 • Anti DOPING - neobsahuje žádné zakázané dopingové látky a je legálním doplňkem výživy.
 • Good Manufacturing Practice (GMP) - správná výrobní praxe, při níž byly dodrženy všechny výrobní, zpracovatelské a distribuční postupy.
 • Made in European Union - vyrobeno v Evropské unii.
 • Halal - výrobek certifikován a povolen muslimskou tradicí.
 • Ultra tested - nejvyšší standard čistoty testování v průmyslu nutričních doplňků.


Protein Zeus certifikáty


 • No Hormone - Zeus je 100% naturální, a znamená to, že neobsahuje žádné umělé přísady. No Hormone označuje, že krávy, z jejichž mléka byl protein vyroben, nepřijímaly žádný růstový hormon na zvýšení produkce mléka, ale byly krmeny pouze jejich přirozenou stravou na pastvinách.
 • Antibiotic free - tento certifikát označuje, že kravám během jejich celého života nebyly podány antibiotika.
 • Nature & Respect - certifikát označující, že krávy, z nichž byl protein získán, jsou odchovány v respektu s přírodou, a tedy na rozlehlých pastvinách, kde se mohou volně pohybovat a projevit své přirozené chování.

 

Pro koho je syrovátkový protein Zeus určen?

Protein Zeus je určen pro všechny sportovce, kteří touží po kvalitním proteinu s vysokým obsahem bílkovin, ale také je určen pro vyznavače bio životního stylu, halal a vegetariány. Je vhodný pro univerzální užívání při jakékoliv sportovní zátěži, je ideální pro doplnění denní dávky bílkovin, přičemž klade důraz na zrychlenou regeneraci svalové hmoty.

 

Protein Zeus a jeho výhody

 • syrovátka z grass fed krávy ve špičkové kvalitě,
 • až 80% obsah vysoce kvalitních bílkovin, z toho 55% hydrolyzát, 35% izolát a 10% koncentrát
 • obohacen o probiotické kultury, které podporují imunitní systém
 • obohacen o vitamíny C, B1, B6, B12, kalcium a magnézium
 • obsahuje až 22% BCAA a 19% glutaminu
 • ochucený pravým belgickým kakaem
 • vynikající chuť a zajímavé příchutě
 • bohatý na aminokyseliny valin, leucin, isoleucin
 • vhodný pro vegetariány, vyznavače bio životního stylu a halal
 • není geneticky modifikovaný

 

Dávkování

Rozmíchejte 25- 30 g tohoto delikátního proteinu ve 250- 300 ml vody, mléka nebo jogurtu. Mixujte, šejkujte a míchejte přibližně 30 sekund, dokud se prášek zcela nerozpustí.

 

Složení:

Syrovátkový protein (izolát, hydrolyzát, koncentrát), vitamínový minerální mix, aroma, zahušťovadlo: arrowroot (přírodní škrob), sladidlo stévie, sukralóza

 

Složení příchutě Oreo: Křupavé Oreo sušenky, krémová pasta, přírodní kokosové/vanilkové aroma s l-citrulinem, kalcium kaseinát, naturální zmrzlinové aroma, prášek z odtučněné bílé čokolády, náhrada tuku (přírodní mléčná aroma s l-argininem a l-glycinem, maltodextrin, syrovátka, kousky vanilky)

 

Složení příchutě Snickers: Křupavé kousky Snickers tyčinky, krémová pasta, kousky oříšků, přírodní kokosové/vanilkové aroma s l-citrulinem, kalcium kaseinát, naturální zmrzlinové aroma, prášek z odtučněné tmavé čokolády, náhrada tuku (přírodní mléčná aroma s l-argininem a l-glycinem, maltodextrin, syrovátka, kousky vanilky)

 

Složení příchutě Kinder Bueno: Křupavé kousky Kinder Bueno tyčinky, krémová pasta, přírodní kokosové/vanilkové aroma s l-citrulinem, kalcium kaseinát, naturální zmrzlinové aroma, prášek z odtučněné tmavé a bílé čokolády, náhrada tuku (přírodní mléčná aroma s l-argininem a l-glycinem, maltodextrin, syrovátka, kousky vanilky)

 

Složení příchutě Bounty: Křupavé kousky tyčinky Bounty, krémová pasta, kokos, přírodní kokosové/vanilkové aroma s l-citrulinem, kalcium kaseinát, naturální zmrzlinové aroma, prášek z odtučněné tmavé čokolády, náhrada tuku (přírodní mléčná aroma s l-argininem a l-glycinem, maltodextrin, syrovátka, kousky vanilky)

 

Složení příchutě Ferrero Rocher: Křupavé kousky pralinek Ferrero Rocher, krémová pasta, kousky lískových oříšků, přírodní aroma lískových oříšků/náplně s l-citrulinem, kalcium kaseinát, naturální zmrzlinové aroma, prášek z odtučněné tmavé čokolády, náhrada tuku (přírodní mléčná aroma s l-argininem a l-glycinem, maltodextrin, syrovátka, kousky vanilky)

 

Složení příchutě KitKat: Křupavé kousky tyčinky KitKat, krémová pasta, přírodní aroma čokolády/cookies s l-citrulinem, kalcium kaseinát, naturální zmrzlinové aroma, prášek z odtučněné tmavé a bílé čokolády, náhrada tuku (přírodní mléčná aroma s l- argininem a l- glycinem, maltodextrin, syrovátka, kousky vanilky)

 

Aminokyselinový profil v 100 g proteinu

L-alanin 5,77 g
L-arginin 2,09 g
Kyselina asparagová 11,8 g
L-cystin 2,55 g
Kyselina glutamová 19 g
Glycin 3,81 g
L-histidin 1,88 g
L-isoleucin 6,28 g
L-leucin 9,9 g
L-lysin 8,11 g
L-metionin 2,61 g
L-fenylalanin 3,26 g
L-prolin 5,21 g
L-serin 4,79 g
L-threonin 5,54 g
L-tryptofan 1,47 g
L-tyrosin 3,6 g
L-valin 5,94 g

 

Imunitní faktory

Protein Zeus se od ostatních proteinů na trhu odlišuje i tím, že je obohacen o probiotické kultury, které výrazně ovlivňují obranyschopnost organismu a imunitu. Imunitní faktory, které se v tomto proteinu nacházejí jsou laktoferin 1%, což je bioaktivní bílkovina, která podporuje obranyschopnost organismu a je jeden z nejsilnějších imunostimulačních přirozených prostředků na podporu imunity, imunoglobuliny 1.74 až 2%, které jsou působící proti cizorodým látkám, hovězí sérový albumin 2.7 až 3%, beta laktoglobulin 48 až 51%, který je další látkou podporující imunitu, avšak může být alergenem pro lidi s laktózovou intolerancí, alfa-laktalbumín 18 až 21%, glykomakropeptidy 20 až 22%, bílkovina složená ze 64 aminokyselin , která se vyskytuje v kravském mléce a uvolňuje se během procesu trávení.

 

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty1 dávka (2 odměrky)100 g
Kalorie 119,84 kcal 399,47 kcal
Bílkoviny 24 g 80 g
Sacharidy 2,25 g 7,5 g
   z toho cukry 1,04 g 3,48 g
Tuky 1,5 g 5 g
   z toho nenasycené tuky 0,741 g 2,47 g
Vitamín B1 0,42 mg 1,4 g
Vitamín B6 0,6 mg 2 mg
Vitamín C 18 mg 60 mg
Vápník 240 mg 800 mg
Hořčík 90 mg 300 mg

 

Testování a rozbory proteinu Zeus

Ve světě se pravidelně děje, že jsou prodávané výrobky dávány na rozbory, které jsou zkreslovány různými vlivy. Provádějí je většinou soukromé firmy, které nejsou zaměřeny na podobné testy, proto tyto testy neodrážejí pravdu.

 

1. 1.12.2014 Oficiální rozbor s úřední výpovědní hodnotou (první výrobní šarže)
- BELAC - Belgický akreditační úřad pro uvedení potraviny na trh EU
- UL - Mezinárodní nezávislá firma s více než 100-letou tradicí
Rozbor si můžete prohlédnout zde. - 80% bílkovin
Na úřední překlad rozboru se můžete podívat zde.

 

2. 20.08.2015 Interní průběžný rozbor výrobce
Rozbor si můžete stáhnout zde - 77,79% bílkovin
Vyjádření výrobce: "Je velmi těžké dosáhnout při tak přírodním produktu přesné množství bílkovin. Rozbor potvrdil, že splňuje standardní hranici EU + -10%. V USA je tato hranice až + - 40%."

 

3. Rozbor šarže vyrobené 10.08.2015
26.10. Rozbor SVAPO - 74,76% bílkovin

 

4. Rozbor šarže vyrobené 25.10.2015
13.11. Rozbor ŠVaPU - 77,82% bílkovin

 

Vyjádření Úřadu veřejného zdravotnictví k jiným testům konkurenční prodejců
Vyjádření ÚVZ: "Výsledky těchto laboratorních vyšetření nemají žádnou úřední vypovídací hodnotu. Vzorek nebyl odebrán za standardních podmínek nezávislou osobou, kterou by měl být zaměstnanec Regionálního úřadu veřejného zdravotnictví, který vykonává dohled nad výrobou." Takové vzorky jsou často kontaminovány, nesprávně skladovány, případně vyhotovitel zadává nekorektní podmínky pro jejich provedení, např. vlhkost. Tyto podmínky následně nelze ověřit.

Vyjádření výrobce
Při tak přírodním produktu jako je protein Zeus, by bylo hříchem do něj přidávat levné syntetické látky, díky kterým by měl přesné množství bílkovin v levných a dostupných zkouškách, jak to dělají jiní výrobci. Tyto přidané látky navíc škodí a náš produkt by měl být zdraví prospěšný, ne zdraví škodlivý. Příroda je nevyzpytatelná a na nutriční hodnoty čistě přírodních produktů to má výrazný vliv. Také při Kjeldahlově (dusíkové) metodě testování se z tak přírodních produktů neuvolňuje adekvátní množství dusíku, což snižuje naměřené množství bílkovin v produktu. Naše přírodní proteinová směs není směs syntetických bílkovin, které sice výtečně projdou testy, ale zatěžují játra a ledviny. Výroba v Belgii kromě pravidelné zákonné kontroly od Regionálního úřadu veřejného zdravotnictví, jako jedna z mála výrob proteinových směsí, získala certifikáty dalších kontrol, které nejsou povinné, ale zaručují vysokou kvalitu vyráběných potravin. Výroba má cetifikát HACCP, což je pravidelná kontrola kvality vyráběných produktů a také GMP, správná výrobní praxe. O dalších a celkovém procesu výroby si můžete přečíst v našem článku O postupu výroby a certifikace proteinu Zeus.

Recenze zákazníka

Protein Zeus - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein Zeus - GymBeam
Vaše hodnocení
Více informací
Cena 789 Kč
Top In Category nedefinováno
Coefficient for product sorting nedefinováno
Příchuť nedefinováno
Hmotnosť balenia Ne
Balení nedefinováno