BeastPink Proti křečím

Proti křečím od výrobce BeastPink je kategorie produktů, které mohou pomoci v případě nepříjemných svalových křečí. Právě s nimi totiž přicházejí do styku nejen sportovci, nadšenci aktivního životního stylu, ale i ostatní lidé, které dokážou potrápit například křeče do chodidla či záškuby víčka. Samotné křeče pak nejčastěji vznikají přetížením konkrétního svalu či svalové skupiny, například pod vlivem náročné fyzické aktivity. Může jít o silový trénink či těžkou turistiku, ale často se nevyhnou ani běžcům a dalším sportovcům různého zaměření. Během sportu je proto důležité doplňovat také elektrolyty, které ztrácíme pocením, a mají vliv na fungování svalů. S tím mohou pomoci například Elektrolyty TABS.

Co může pomoci zmírnit křeče

Nepříjemné křeče se však mohou nečekaně objevit také v klidu, například ve spánku. Jejich vznik se v mnoha případech připisuje nedostatku vápníku či magnézia, jehož různé formy můžete najít právě v této kategorii. Z pohledu vstřebatelnosti se mezi nejlepší řadí lipozomální hořčík či magnesium chelát.

Dalšími pomocníky proti křečím často bývají již zmiňovaný vápník a draslík. Podporují totiž optimální fungování svalů. Draslík navíc přispívá také ke správné funkci nervové soustavy, která má na starosti činnost všech orgánů v těle. Magnézium navíc můžete najít také v jedné komplexní směsi známé jako ZMB6, která má široké spektrum různých dalších účinků. Stejně jako Pink Balance, které může přispět k celkové harmonizaci cyklu. Právě s ním se totiž často pojí bolestivé menstruační křeče.

Zobrazit více

1 Položku

Na stranu
Nastavit vzestupně
Vymaž filtr
Výrobce
 1. GymBeam (10)
 2. Nutrend (3)
 3. NOW Foods (2)
 4. ActivLab (1)
 5. BeastPink (1)
 6. Science in Sport (1)
Příchuť
 1. jahodová limonáda (1)
Balení (g)
 1. 216 g (1)
Forma
 1. prášková (1)
Směs
 1. směs (1)
štítky produktů
 1. Vegan (1)
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Pink Balance - BeastPink
  Pink Balance - BeastPink
  93%
  93 % (12)
  369 Kč

1 Položku