OstroVit Proti stárnutí

Proti stárnutí od výrobce OstroVit je kategorie doplňků určená všem ženám a mužům, kteří chtějí vypadat pořád svěží, mladí a plní života. Cílem všech produktů v této kategorii je bojovat proti stárnutí a nabídnout optimální strategii, která podpoří vaše celkové zdraví. Za klíčovou látku pro mladistvý vzhled bývá často považována kyselina hyaluronová. Ta se nachází v pokožce, vlasech, kloubech nebo prostoru kolem očí. Jejím úkolem v organismu je udržovat vodu v buňkách tkání, na povrchu očí a také pružnost chrupavek. Například pokožka tak díky ní může vypadat hydratovanější a svěžejší. Její podíl v těle ale s přibývajícím věkem klesá, a proto je na místě její pravidelné doplňování.

Další důležitou látkou je také koenzym Q10, který v těle pomáhá mitochondriím s tvorbou energie. Navíc je důležitou součástí antioxidačního systému. Pomáhá totiž bojovat s oxidačním stresem a volnými radikály, stejně jako antioxidanty l-karnosin, kyselina alfa-lipoová, kurkumin a vitamín E. Tento vitamín má navíc vliv na udržení zdravé pokožky. Oxidační stres pro naše tělo představuje do jisté míry hrozbu. Dochází při něm totiž k tomu, že volné radikály napadají a poškozují buněčné membrány, a tím mohou způsobit předčasné stárnutí. Antioxidanty mají za úkol tomuto zabránit. Proto byste jejich příjem rozhodně neměli podceňovat.   

     

Pokud usilujete o pleť bez vrásek, která působí svěžím a mladistvým dojmem, pak vám doplňky z této kategorie mohou pomoci na cestě k vysněnému vzhledu. 

Zobrazit více

4 Položek

Na stranu
Nastavit vzestupně
Vymaž filtr
Výrobce
 1. GymBeam (11)
 2. NOW Foods (6)
 3. OstroVit (4)
 4. ActivLab (1)
 5. VanaVita (1)
Tablety
 1. 90 tab. (2)
Kapsle
 1. 100 kaps. (1)
 2. 60 kaps. (1)
Forma
 1. kapslová (2)
 2. tabletová (2)
Směs
 1. čirý (3)
 2. směs (1)
štítky produktů
 1. Vegan (4)
Cena
Filtrovat podle
Vegetariánský (4)
Veganský (4)
Bezlepkový (4)
Bez laktózy (4)
BIO (4)
Bez GMO (3)
Bez umělých sladidel (3)
Bez plastových obalů (4)
Bez aspartamu (4)
 1. Kyselina hyaluronová - OstroVit
  Kyselina hyaluronová - OstroVit
  80%
  80 % (1)
  249 Kč
 2. Ubichinon Q10 VEGE - OstroVit
 3. Resveratrol VEGE - OstroVit
 4. Berberine - OstroVit
  Berberin - OstroVit
  100%
  100 % (7)
  249 Kč

4 Položek