Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Raw Intensity 2 250 g - All Stars

Výrobce: All Stars

RAW Intensity 2 je ultra koncentrovaný předtréninkový stimulant pro neobyčejnou tréninkovou energii bez obsahu kreatinu! Obsahuje beta-alanin, taurin, L-tyrosin a kofein také extrakty z rostlin schizandry a rhodioly, složky ideálně před intenzivním tréninkem. Obsah sacharidů má menší než 5 g v porci, takže můžete budovat svalovou hmotu bez zbytečného nabírání tuku.

Dlouhodobě nedostupný

Raw Intensity 2: předtréninkový stimulant pro neobyčejnou energii bez kreatinu

RAW Intensity 2 je ultra koncentrovaný předtréninkový stimulant pro neobyčejnou tréninkovou energii bez obsahu kreatinu! Obsahuje mix oblíbených a často užívaných látek především pro silové sportovce a kulturisty. Beta-alanin, taurin, L-tyrosin a kofein také extrakty z rostlin Schizandry a Rhodioly jsou určeny především pro intenzivně trénující sportovce a ideální právě před intenzivním tréninkem.

 

Výrobce ALL STARS vědomě do produktu nepřidal látku kreatin a tím se RAW INTENSITY odlišuje od jiných předtréninkových boosterů! Díky skutečnosti, že RAW INTENSITY neobsahuje kreatin a obsah sacharidů je menší než 5 g v porci (mnoho jiných předtréninkových boosterů obsahuje něco mezi 30 - 40 g), mohou z tohoto produktu profitovat sportovci, kteří chtějí budovat svalovou hmotu bez zbytečného nabírání tuku (v dietách atd.).

 

RAW INTENSITY je dále obohaceno o dostatečné množství vitamínů. Zastoupen vitamín B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, má vliv na látkovou výměnu a přispívá k regulaci hormonální aktivity. Vitamín C je důležitá antioxidační látka, která je součástí celé řady různých procesů - je součástí děje látkové výměny, má význam při přeměně některých aminokyselin. Kyselina pantotenová (vitamin B5) má vliv na nervový systém, který je také důležitým faktorem při podávání vysokých výkonů.

 

RAW Intensity 2

 

Účinné látky v RAW Intensity 2:

  • 2000 mg Beta Alanin
  • 300 mg Trimethylxantin (Kofein)
  • 200 mg Schizandra (Klanopraška)
  • 100 mg Rhodiola (Rozchodnice růžová)

 

RAW Intensity 2 a jeho výhody

  • bez obsahu kreatinu
  • méně než 5 g sacharidů v porci
  • budování svalové hmoty bez nabírání tuku

 

Pro koho je RAW INTENSITY 2 vhodné?

Raw Intensity 2 je určeno pro sportovce, kteří se nechtějí během kreatinové pauzy zříci předtréninkového produktu, sportovce, kteří nechtějí užívat kreatin a sportovců, kteří mají kreatin již zakoupen, avšak nechtějí ho zbytečně kombinovat s dalším produktem obsahujícím kreatin.

 

RAW Intensity 2

 

Složení

Maltodextrin, beta-alanin, šťáva z červené řepy v prášku, taurin, kyselící prostředek kyselina citronová, glucuronolacton, aroma, kávový extrakt, vitamin C, extrakt schizandra, extrakt ze zeleného čaje, sladidlo acesulfam K, DMAE-bitartrate, extrakt Citrus ovoce, citrusové bioflavonoidy, extrakt rhodiola rosea, N-acetyl-L-tyrosin, sladidlo sukralosa, niacin, vápník-d-pantothenát, vitamin B6.

 

Dávkování

1 odměrka tj.1 porce (10 g) smíchat s 250 ml vody. Užívejte 15 - 30 min před tréninkem, používat pouze v tréninkové dny! Nepřekračujte doporučenou denní dávku, což je 1 porce (10 g). Nekombinujte s jinými energetickými nápoji!

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 126,4 kJ / 29,7 kcal
Bílkoviny 2,8 g
Sacharidy 4,2 g
Tuky 0 g
Vitamin B6 2,1 mg
Kyselina pantotenová 9 mg
Niacin 32 mg
Vitamin C 160 mg
Beta-alanin 2000 mg
Taurin 800 mg
Glucuronolacton 500 mg
Kofein 350 mg
Extrakt Schizandry čínské 200 mg
DMAE bitartrát 150 mg
Extrakt z pomerančové kůry 100 mg
Extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola Rosea) 100 mg
N-Acetyl-L-Tyrosin 100 mg
Naringin 50 mg

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nekombinujte s boosteru obsahující kofein a podobné povzbuzující látky. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, mladistvé do 18 let. Určeno pro zvláštní výživu.

Recenze zákazníka

Raw Intensity 2 250 g - All Stars

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Raw Intensity 2 250 g - All Stars
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Raw Intensity 2 250 g - All Stars

Napsat otázku
Napsat odpoveď