Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ReStyle - Scitec Nutrition

Hodnocení:
85 %

Restyle je komplexní spalovač tuků, který má jedinečné složení a pomůže změnit vaše tělo! Obsahuje aktivní složky, jako synefrin, kofein, tyrosin, karnitin, HCA, CLA a kyselinu lipoovou, které účinně spalují tuk a urychlují metabolismus.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 329 Kč

Re-Style: komplexní spalovač tuků plný ověřených efektivních složek

Restyle je komplexní spalovač tuků, který má jedinečné složení a pomůže změnit vaše tělo! Dieta a trénink nejsou vždy zárukou úspěchu. I přes obrovské úsilí organizmus zpomaluje proces látkové výměny, takto se snaží kompenzovat omezený příjem kalorií. Všechny účinné látky výrobku mají specifické mechanismy působení, jejich kombinace však umožňuje mnohostranný útok na zbytkové tuky!

 

re-style scitec


Synefrin, kofein, extrakt z kajenské papriky a tyrosin vyvolávají zvýšení teploty, při níž se spotřebovává energie a uvolňují se mastné kyseliny (termogeneze). Karnitin zabezpečí jejich transport na místo, kde se spalují - do mitochondrií buněk. Kyselina lipoová je účinná látka, která nahrazuje inzulín, pomáhá udržovat ideální hladinu cukru v krvi, pro optimální spalování tuku. HCA snižuje pocit hladu a zabraňuje přeměně sacharidů na tuky. Kombinace CLA (speciální mastná kyselina) s guaranou dokáže nejen zmenšit rozměr tukových buněk, ale pomůže i redukovat jejich počet!

 

ReStyle a jeho výhody

  • Urychluje metabolizmus
  • Neobsahuje efedrin
  • Urychluje spalování tuků

 

Dávkování

Konzumujte 1-3 dávky denně nejlépe 30 minut před tréninkem a před jídlem. Maximální denní dávka je 3x2 kapsle. Dávky je třeba pomalu zvyšovat, na začátku užívání přijímejte jen 2x1 kapsli, a v případě tolerance organismu zvyšujte postupně na dávku 3x2. Sledujte příjem kofeinu z ostatních zdrojů (nápoje, čaje, káva). Nedoporučuje se denně přijímat více než 3x 200 mg kofeinu. Poslední dávku se doporučuje užít maximálně 4 hodiny před spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kaps)
Sodík220 mg
Draslík220 mg
Fosfor86 mg
Tyrosin300 mg
Garcinia Cambogia (128 mg HCA)214 mg
L-karnitin110 mg
Zelený čaj100 mg
CLA100 mg
Guarana (Pailina cupana 21%)100 mg
Kofein110 mg
Kyselina alfa-lipoová66 mg
Synefrin (Citrus Aurantium 95%)11 mg
Výťažek z papriky Cayenne7 mg
Chrom pikolinát66 mcg
Recenze zákazníka

ReStyle - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ReStyle - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

ReStyle - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď