Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab

Výrobce: ActivLab

Run & Bike Electrolytes je sportovní nápoj, který poskytuje efektivní doplnění tekutin a elektrolytů ztracených během tréninku. Obsahuje nezbytné minerály sodík, chlór, draslík, hořčík a vápník, které jsou vyplavovány během intenzivního tréninku.

Dlouhodobě nedostupný

Run & Bike Electrolytes - účinné doplnění tekutin a elektrolytů

Run & Bike Electrolytes je sportovní nápoj pro sportovce a fyzicky vytížené lidi. Speciální formule poskytuje efektivní doplnění tekutin a elektrolytů ztracených během tréninku a během závodu v soutěži.

 

Run & Bike Electrolytes

 

Účinné minerály a složky, které obsahuje:

  • sodík - tento prvek je obzvláště důležitý pro sportovce a aktivní lidi. Fyzická aktivita vede k těžké ztrátě tohoto prvku z těla pocením, může vést k poruchám rovnováhy vody a elektrolytů, svalovým křečím, slabosti a snížení výkonu. Efektivní přívod sodíku v těle během cvičení může mít pozitivní vliv na rovnováhu vody a elektrolytů, termoregulaci a acidobazickou rovnováhu.
  • chlor - podobně jako sodík se vylučuje hojně z těla během cvičení. Kromě vlivu na stavu vody a elektrolytů, je také důležitý při procesech spojených s metabolismem glukózy a má vliv na fungování oběhového systému.
  • draslík - je dalším důležitým prvkem vylučující se pak z těla během cvičení. Spolu se sodíkem se podílejí při zachování správného osmotického tlaku tělních tekutin, pomáhá k normalizaci rovnováhy vody a elektrolytů. Podílí se také na fungování oběhové soustavy, může snížit katabolismus svalů a obnově po cvičení.
  • hořčík - podílí se na metabolismu energie, syntéze svalových bílkovin a je aktivátorem mnoha enzymů zodpovědných např. při metabolismu sacharidů a tuků. Má také velmi důležitou roli při vedení nervových impulsů a zvyšuje kontraktilitu svalových vláken.
  • vápník - tento prvek je spojen především s udržováním zdraví kostí a zubů, ve skutečnosti jeho úkol je mnohem širší. Vápník se podílí na aktivaci řady enzymů, které umožňují uvolňování energie obsažené v ATP. Tento element také ovlivňuje neuromuskulární přenos.

 

Složení

Voda, regulátory kyselosti: kyselina citronová, citrát draselný a citrát sodný; aroma, uhličitan vápenatý, konzervační látky: sorban draselný, benzoát sodný, uhličitan hořečnatý, chlorid draselný, sladidla: sukralosa.

 

Dávkování

Užívejte jednu láhev (700 ml) denně, během cvičení nebo horkého počasí.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotyv 700 ml
Energetická hodnota 0 kJ / 0 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasycené tuky 0 g
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 1,5 g
Sodík 600 mg
Draslík 300 mg
Vápník 120 mg
Hořčík 60 mg
Chlór 120 mg
Recenze zákazníka

Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Run & Bike Electrolytes 700 ml - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď