Šejkr Sportmixer zelený 820 ml - Blender Bottle

0%
0% (0)

Šejkr Sportmixer zelený o objemu 820 ml je vyroben z kvalitního plastu bez obsahu BPA a ftalátů. Spojuje elegantní design a funkčnost sportovní lahve a šejkru v jednom. Perfektně rozmíchá proteinový nápoj, ale hodí se i na smoothies, ovocné šťávy nebo vodu. Je stylový a navržen tak, aby padl přesně do ruky.

Dlouhodobě nedostupný

Blender Bottle Sportmixer: zelený šejkr o objemu 820 ml, který skvěle rozmíchá každý výživový doplněk

Šejkr Sportmixer zelený o objemu 820 ml je vyroben z kvalitního plastu bez obsahu BPA a ftalátů. Díky drátěné kuličce v něm prostě rozmícháte proteinový či jakýkoli jiný prášek. Výborně se také hodí na smoothies, ovocné šťávy nebo na obyčejnou vodu, a proto nenajde využití jen u sportovců, ale i u nesportovce. Uzávěr je nepropustný. Láhev má dostatečně široký otvor, a tak se snadno myje opláchnutím nebo kartáčkem. Je stylový a vybrat si můžete z několika barev.

 

Sportmixer šejkr

 

Láhev BlenderBottle® SportMixer® byla navržena se stejnou dávkou stylu, inovace a všestrannosti. Bude vás doprovázet při vašem aktivním a náročném životním stylu. BlenderBottle® SportMixer® mění definici pojmu "láhev na vodu". Rozlučte se s hrudkami v proteinových šejcích a přivítejte úžasně hladkou konzistenci svých drinků. Náš systém používá drátěnou kuličku BlenderBall®, patentovanou v USA, která rozmíchá nahladko každý práškový nápoj. Uzávěr SportLoop™ je překvapivě užitečný a budete se divit, jak jste dosud bez něj mohli existovat. Láhev můžete zavěsit na karabinu nebo připevnit na batoh. Víko lahve pořádně zakruťte, uzávěr zatlačte a můžete dělat i kotrmelce. Ani kapka nevyteče.

 

Šejkr Sportmixer zelený a jeho výhody

  • praktický objem
  • bezpečný uzávěr
  • perfektně rozmíchá nápoje
  • vhodný na jakýkoliv nápoj
  • snadno se čistí
  • má pogumovaný úchyt
  • má široké hrdlo
  • vyrobený z kvalitního plastu bez obsahu BPA a ftalátů

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Šejkr Sportmixer zelený 820 ml - Blender Bottle
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Šejkr Sportmixer zelený 820 ml - Blender Bottle
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď