Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků Animal Cuts 42 sáčků - Universal Nutrition

Hodnocení:
83 %

Animal Cuts je nejprodávanější a nejkomplexnější spalovač tuků na trhu. Je speciální formulí na vyrýsování svalů s takovou silnou účinností, že ho používají i profesionální sportovci a kulturisti. Skládá se až z 30 účinných látek, které jsou obsaženy ve velkém množství.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 1 139 Kč

Animal Cuts je nejsilnější termogenní spalovač tuků na trhu

Animal Cuts od Universal Nutrition je jedním z nejoblíbenějších termogenních spalovačů tuků. Je určen hlavně pro kulturisty, kteří chtějí své svaly vyrýsovat jednoduchým, avšak bezpečným způsobem. Neobsahuje látku epehedra, při které se zjistilo, že je neúčinná a může být někdy dokonce až nebezpečná.

 

Animal Cuts

 

Tento spalovač tuků poskytuje kombinaci látek, jako stimulanty štítné žlázy, diuretika a přírodní látky, které podporují termogenezi a zlepšují náladu, ale zároveň zlepšují spalování tuků. Obsahuje složky, které podporují spalování tuků, potlačují plynatost, minimalizují dopady inzulínové rezistence a napomáhají opravit poškozené neurotransmitery, které mohou vést k depresi. Komplexní a univerzální produkt Animal Cuts odpovídá všem očekáváním, které jsou kladeny na spalovače tuků. V každém sáčku najdeme až 30 aktivních účinných látek a po dobu 42 dní aplikujete každý den do organismu téměř 7500 mg čisté účinné látky spalující tuky.

 

Účinné látky v Animal Cuts

1. termogenní komplex
2. lipotropní komplex
3. metabolický komplex
4. močopudný komplex
5. thyroidní komplex
6. posilovač účinnosti inzulínu
7. regulátory nukleotidů
8. regulátory neurotransmiterů
9. a speciální TM komplex Animal Cuts


Animal Cuts je nejsilnější termogenní spalovač tuků. Lipotropní účinné látky napomáhají vylučování mastných kyselin z jater, které spálíte na energii.

 

Spalovač Animal Cuts

 

Animal Cuts a jeho výhody

  • Zlepšuje náladu
  • Podporuje efektivní spalování tuků
  • Nezpůsobuje nadýmání
  • Výrazné vyrýsování a vaskularizace
  • Odvodňuje nadbytečnou vodu
  • Maximální efekt hubnutí

 

Složení

Želatina, fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, kyselina stearová, oxid titaničitý, FD & C Blue # 1, FD & C Red # 40, FD & C Yellow # 6, FD & C Red # 3, FD & C Yellow # 5.

Alergeny: Neobsahuje alergeny.

 

Dávkování

3 týdny užívejte 2 sáčky denně. 1 sáček užijte po probuzení a další o 4-6 hodin později. Po 3 týdnech si dejte přestávku 1 týden a začněte znovu. Termogenní komplex je v červených kapslích a diuretický komplex je v modrých kapslích.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 sáček)
Stimulant komplex750 mg
Kofein bezvodý, kolový ořech, guarana, Yerba Mate, ketony maliny, Coleus forskohlii.
Metabolic komlex750 mg
Extrakt ze zeleného čaje (98% polyfenolů / 45% EGCG), extrakt z čaje Oolong (50% polyfenolů), extrakt z černého čaje (60% polyfenolů), extrakt z kávových zrnek (50% polyfenolů), extrakt z bílého čaje (90 % polyfenoly).
Thyroid komlex350 mg
L-Tyrosin, extrakt z olivových listů (15% Oleuropein), Salvia Officinalis.
Water Shedding komlex800 mg
Kořen pampelišky (Taraxol, Taraxerol), Medvědice lékařská (list) (Arbutin, methyl-Arbutin), kořen Hydrange, list Buchu, plod Juniper Berry, semena celeru.
Nootropic komplex500 mg
DMAE (Dimethylaminoethanol), Bacopa monnieri (Bacopasides A & B), ß-fenyletylamin (ß-PEA), Xanthinol nikotinát, Huperzine.
Cortisol Inhibiting komlex300 mg
Extrakt z Ashwangandha (1.5% Withanolides), Rhodiola Rosea (Rosavins), SerinAid®, extrakt z kůry magnólie.
CCK Boosting komplex300 mg
Cha-De-Bugre, Hoodia Gordonii, extrakt semen Jojoba (Simmondsin).
Bioavailability komplex500 mg
Extrakt z kořenu zázvoru (Gingerols, Shogaols), Cayenne, grep (6,7-Dihydroxybergamotin), Quercetin, Naringin (Citrus)*, Bioperine®. 

 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Produkt neužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Prošlo testy na nezávadnost vůči lidskému zdraví. Užívání konzultujte se svým lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí a užíváte lék na předpis nebo volně prodejný.   Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků Animal Cuts 42 sáčků - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků Animal Cuts 42 sáčků - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
EAN
039942130099
HS kod
21069098
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Spalovač tuků Animal Cuts 42 sáčků - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď