Spalovač tuků Fat Burners 110 tab - Universal Nutrition

Fat Burners je spalovač tuků a účinný nástroj pro zvýšení energie a kontrolu tělesné hmotnosti. Posiluje organismus, zrychluje metabolismus a zlepšuje fyzickou výkonnost. Fat Burners je komplex obsahující více než 10 živin, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů přirozeně a uvolnit uložený tělesný tuk.

Dlouhodobě nedostupný

Fat Burners: účinný spalovač tuků bez stimulantů

Fat Burners je spalovač tuků a účinný nástroj pro zvýšení energie a kontrolu tělesné hmotnosti. Moderní, efektivní formule, která neobsahuje extrakt z gerániového oleje. Posiluje organismus, zrychluje metabolismus a zlepšuje fyzickou výkonnost. Dodává čistou energii a navozuje mentální koncentraci bez nežádoucích či nepříjemných vedlejších účinků. Fat Burners je vysoce koncentrovaný prášek na bázi oblíbených předtréninkových suplementů, k dispozici je ve velmi praktické kapslové formě, kde dávku tvoří jediná kapsle. Skvěle podpoří vaši snahu o spalování tuku a výrazně vás "nakopne" při náročném dni nebo před zvýšenou fyzickou aktivitou.

Fat Burners

Někdy nepotřebujete všechny termogenní spalovače tuku - stimulanty, jako je synefrin a kofein. Ať je váš důvod jakýkoliv, snadno polykatelné Easy-To-Swallow (ETS) spalovače byly vyrobeny speciálně pro vás. Fat Burners je lipotropní a metabolický komplex obsahující více než 10 živin, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů přirozeně. Fat Burners pomůže vašemu tělu uvolnit uložený tělesný tuk a transportovat ho do mitochondrií buněk, kde může být spálen na energii. Fat Burners také přichází v menší, lehčí polykatelné velikosti.

Fat Burners a jeho výhody

• jednoduchý a účinný spalovač tuků
  • bez stimulantů
  • zvyšuje uvolňování mastných kyselin
  • zlepšuje transport tuků do "buněčných pecí"
  • snižuje pocit hladu
  • zrychluje metabolismus
  • nabudí vás na trénink
  • jednoduchá aplikace ve formě tablet

Cholin citrát, syrovátkové bílkoviny (mléko), lněné semínko - prášek, L-karnitin, Uva ursi, vláknina, síran vápenatý, magnesium stearát, stearová kyselina. Lecitin je odvozen ze sóji.

Užijte 2 tablety s 300 ml vody ráno. Před tréninkem můžete užít další 2 tablety. Užívejte v kombinaci se správnou dietou. Nepřesahujte dávku 4 tablety denně.

Nutriční hodnoty1 dávka (2 tabs)
Železo (jako oxid železa) 500 mcg
Chrom pikolinát 25 mcg
Cholin komplex 1 g
Karnitin komplex 50 mg
Komplex esenciálních mastných kyselin 50 mg
Metionin (jako D,L-metionin) 200 mg
Lysin (jako L-lysin) 100 mg
Inositol (jako monofosfát) 500 mg
Betain HCL 200 mg
Lecitin 100 mg

Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25° C, mimo dosah přímého slunečního záření. Stejně jako v případě ostatních výživových a tréninkových programů se ohledně užívání nejprve poraďte se svým lékařem, zvláště pokud trpíte zdravotními potížemi. Dbejte na dodržování pitného režimu během užívání produktu i poté - pijte alespoň 8 - 12 sklenic vody denně. Užívání větší než doporučené dávky nepřinese lepší výsledky a může naopak vést k nežádoucím účinkům. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, osoby mladší 18 let a osoby citlivé na kofein.

Výrobek by neměl být používán těmi, kteří berou MAO inhibitory, lidé s vysokým krevním tlakem, diabetici, těhotné a kojící nebo ti s perniciózní anémie, osoby trpící alergií na acylpyrin, dysfunkcí ledvin a jater, neurózou, depresemi, úzkostí, epileptickými záchvaty, srdečními nepravidelnostmi jakéhokoli typu, feochromocytomem, potíže s močením nebo zvětšením prostaty. Hned přerušte užívání a poraďte se s lékařem, pokud se objeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu není vhodné pro registrované sportovce.

Vyrobeno v Spojené státy
Hlavní kategorie Komplexní spalovače tuku