Zelený čaj - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Zelený čaj je účinný extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis) ve formě praktických kapslí. Tato rostlina je všeobecně známá svým blahodárným působením na lidský organismus. Navíc obsahuje řadu prospěšných látek, mezi které patří například polyfenoly či katechiny. Stejně tak v zeleném čaji najdeme také populární stimulant kofein.

Zelený čaj obsahuje kofein a řadu prospěšných látek s blahodárnými účinky na organismus a celkovou vitalitu

Zelený čaj ve formě kapslí obsahuje funkční extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis), který se s oblibou používá jako spalovač tuku. Ve složení najdete například kofein, který patří mezi nejpopulárnější stimulanty. Pomáhá totiž s nabuzením organismu před psychicky i fyzicky náročným výkonem. Díky tomu můžete mít pocitově více energie, a budete tak schopni ze sebe dostat na tréninku to nejlepší. Tím efektivně maximalizujete množství spálených kalorií. Kofein je sám o sobě schopen tzv. zrychlit metabolismus, díky čemuž může pomoci spálit o pár kalorií více, aniž byste se museli významně snažit. I proto je oblíbenou součástí komplexních předtréninkovek nebo spalovačů tuku.

Je ale známý také svým obsahem blahodárných látek s harmonizačními účinky. Jmenovat můžeme například polyfenoly, mezi které se řadí i katechiny. Tyto rostlinné sloučeniny patří mezi přírodní antioxidanty. Nejznámějším katechinem je pak populární EGCG (epigalokatechin galát), který se rovněž řadí mezi oblíbené spalovače tuku.

Extrakt ze zeleného čaje je tak ideálním pomocníkem pro každého, kdo nemá chuť nebo čas popíjet čaj, ale přesto by rád těžil z benefitů této výjimečné rostliny.

Zelený čaj - GymBeam

Zelený čaj a jeho výhody

• jde o extrakt z rostliny jménem zelený čaj (Camellia sinensis)
  • obsahuje řadu prospěšných látek s blahodárnými účinky
  • patří mezi oblíbené spalovače tuku
  • má formu praktických kapslí
  • je vhodný při hubnutí

Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) (95% polyfenoly, 70% katechiny, 40% epigalokatechin galát - EGCG, 2% kofein), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Užívejte 1 kapsli denně.

Výživové údaje 1 dávka (1 kapsle)
Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) 500 mg
 - Polyfenoly 475 mg
 - Katechiny 350 mg
 - EGCG 200 mg
 - Kofein 10 mg

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Obsahuje kofein (10 mg v denní dávce). Není určeno pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nemělo by se užívat, pokud ve stejný den konzumujete jiné produkty obsahující zelený čaj. Nemělo by se konzumovat na lačný žaludek. Nekonzumujte za den 800 mg EGCG a více. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.

Hlavní kategorie Termogenní spalovače tuků
Vegetariánský ne
Veganský ne
Právní kategorie produktu potraviny
Skupina příchutí přírodní
Ostatní kategorie Spalovače tuků
Na hubnutí
Anabolizéry a pre-workouty
Kofein
Nootropika a mozek
Diety
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty

Recenze od zákazníků Zelený čaj - GymBeam
Prohlížíte si:Zelený čaj - GymBeam

Užasná tabletka :) green tea používám při řízení na dlouhé trasy místo přecukrovaných energických nápojů. Dodá mi postupnou energii na dlouhé hodiny . Když jsi dám ráno na lačno celý den jsem akční , mám chuť pracovat, cvičit a večer ani nechci jít spát . Prostě žádná únava. Mamka taky vyzkoušela a hned mi volala ať jí to hned objednám že se jí vůbec nechtělo spát :.) Docela se divim ze tento produkt nemá žádné recenze. Myslím že je velmi podhnocený. Rozhodně všem DOPORUČUJI !! :-)

Nejpřínosnější negativní recenze

Absolutně zbytečný produkt, opravdu je lepší si dát čaj jako takový, kapsle nemají žádný pocitový účinek a nejde poznat nic ani dlouhodobě.

Kapsle Hodnocení Cena Akční cena Skladem
120 kaps.
(4)
359 Kč 189 Kč
60 kaps.
(4)
209 Kč 109 Kč
1. Otázka:
Kdy dávkovat
Je lepší tabletu dávkovat ráno, nebo před tréninkem? Děkuji za odpověď
Odpovědět na otázku
Kdy dávkovat
Odpověď:
Dorbý den, Můžete kdykoliv během dne, ideálně 30 min před tréninkem. Nedoporučuje se užívat před spaním

Viktória, team GymBeam
2. Otázka:
Polykání
Dobrý den, chci se optat, jestli se má normálně polknout celá bílo-oranžová tabletka? Rozloží se v těle ten obal, ve kterém je ten extrakt? Děkuji
Odpovědět na otázku
Polykání
Odpověď:
Dobrý deň, kapsulu tvorí želatína, ktorá sa rozloží v žalúdku, môžete ju prehltnúť.
Paula, tam GymBeam

Položky 6 až 7 z celkem 7