Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků Hydroxycut Hardcore NEXT GEN - MuscleTech

Výrobce: muscletech
Hodnocení:
93 %

Hydroxycut Next Gen je jeden z nejsilnějších termogenních spalovačů tuků, navržený pro podporu snížení tělesného tuku na bázi termogeneze. Zahrnuje 5 -fázový proces a je doporučený profesionály v oblasti bodybuildingu, jakými jsou Jay Cutler, Darry Charles, David Henry, či David Henry.

Skladem
Akční cena   499 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Hydroxycut NEXT GEN: jeden z nejsilnějších termogenních spalovačů tuků

Hydroxycut Next Gen je jeden z nejsilnějších termogenních spalovačů tuků, navržený pro podporu snížení tělesného tuku. Hydroxycut NEXT GEN je založen na bázi termogeneze, která vede k maximální efektivitě. Je doporučován těmi nejlepšími profesionály v oblasti bodybuildingu. Přípravek využívá vědecky navrženy multi-platformní technologií tak, aby prováděl stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu zahrnuje 5 -fázový proces. Prověřený profesionály, jakými jsou Jay Cutler, Darry Charles, David Henry, David Henry, Johnnie Jackson a mnoho dalších. Ti všichni vložili svou důvěru do rukou MuscleTech.

 

Hydroxycat Hardcore NEXT GEN

 

Hydroxycut Next Gen a jeho výhody

  • je vědecky testován a ověřen
  • poskytuje ultra-zesílenou termogenezi
  • extra účinný spalovač tuků
  • zvyšuje soustředění

 

Dávkování

Jednotlivé tolerance se liší. Ujistěte se, že v každé fázi před zvýšením své dávky jste v pořádku. Užívejte 30 až 60 minut před dvěma největšími jídly během dne (např. snídaně a oběd). Nepřekračujte 4 tobolky v období 24 hodin. Pijte alespoň 10 sklenic vody denně. Neužívejte 5 hodin před spaním. Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte po dobu 60 dnů v kombinaci s dietou. Nepoužívejte déle než 8 týdnů.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsule
L-ornitin HCl500 mg
Kofein bezvodý250 mg
Zelená káva extrakt ze zrn (jako Coffea canephora robusta)200 mg
Extrakt ze zeleného čaje (jako Camellia sinensis) (list)150 mg
Blue Skullcap extrakt (jako Scutellaria lateriflora) (kořen)50 mg
Extrak z Červené šalvěje (jako Salvia miltiorrhiza) (kořen)50 mg
Zázvor (jako Zingiber officinale) (kořen)40 mg

 

Upozornění

Není vhodný pro osoby mladší 18 let! Během používání dodržujte pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Přípravek obsahuje kofein a synefrin, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo synefrinu (např. káva, čaj, soda a další potravinové doplňky obsahující fenylefrin nebo kofein)! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno!

Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra, či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, problémy s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem. Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, dušnost, či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut Hardcore NEXT GEN - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků Hydroxycut Hardcore NEXT GEN - MuscleTech
Vaše hodnocení
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
EAN
631656202939
Skupina příchutí
přírodní
Výška
14.00 cm
Šířka
7.00 cm
Délka
7.00 cm
Brutto váha
0.12 Kg
Kapsle
100 kaps.
HS kod
21069092
Bez plastových obalů
ne
Forma
kapslový
Bez umělých sladidel
ano
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ne
Veganský
ne
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut Hardcore NEXT GEN - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď