Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků Hydroxycut SX-7 - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech

Hydroxycut SX-7 je spalovač tuků, nejnovější formule z úspěšné řady Hydroxycut. SX-7™ přichází s nejpokročilejším složením, sestávajícím až ze sedmi prémiových ingrediencí. S tímto spalovačem překročíte všechny vaše hranice.

Dlouhodobě nedostupný

Hydroxycut SX-7: spalovač tuků až s 7 pokročilými složkami

Hydroxycut SX-7 je nejnovější formule z úspěšné řady Hydroxycut, celosvětově nejprodávanějšího spalovače tuku. SX-7™ přichází s nejpokročilejším složením dnešních dnů, který se skládá ze sedmi prémiových ingrediencí. S tímto spalovačem překročíte všechny vaše hranice.

 

Hydroxycut SX-7 spalovac tuku

 

Termogenní spalovač nejnovější generace: Tato unikátní kombinace z dílny odborníků, kteří sestavili slavný Hydroxycut Hardcore Elite, představuje absolutní novinku na trhu a poskytne vám jedinečný smyslový zážitek. Jediná formule na snížení tělesné hmotnosti s obsahem výtažku šalvěje a muškátovníku pro jedinečný smyslový zážitek.

 

Čistá energie a soustředěnost mysli: Extrakt ze zeleného kávového zrna prvotřídní kvality pro podporu spalování tuku.

 

Hydroxycut SX-7 je kombinací 7 vysoce efektivních složek:

  • Myristica fragrans (muškátovník vonný): Muškátový oříšek obsahuje přírodní sloučeninu myristicin, která přispívá k jedinečnému smyslovému zážitku.
  • Salvia officinalis (šalvěj lékařská): Prášek z listů šalvěje, který synergicky přispívá ke skvělému smyslovému zážitku.
  • Kofein: Podrobnými studiemi podložená složka, která nastartuje termogenezi, dodá energii a zlepší bystrost a koncentraci mysli.
  • Zelená káva: Testovaní jedinci užívající denně 200 mg zelené kávy standardizované na 45 % chlorogenové kyseliny shodili při 60 denní nízkokalorické dietě průměrně 5 kg své hmotnosti a při 8 týdenní dietě se sníženým obsahem kalorií a mírným cvičebním režimem shodili 1,7 kg tělesné hmotnosti.
  • Zelený čaj: Zelený čaj je výborným zdrojem polyfenolů, jako např. EGCG (epigallocatechin gallát), které mají řadu vědecky ověřených blahodárných účinků.
  • Theobroma cacao (kakaovník pravý): Extrakt semen kakaovníku, který doplňuje účinky kofeinu a dalších složek v SX-7 a pomáhá navozovat skutečný smyslový zážitek.
  • ALA (kyselina alfa lipoová): Vyskytuje se v zelenině, tato živina je již dlouhá léta díky svým účinkům s oblibou využívána v doplňcích sportovní výživy.

 

hydroxycut sx-7

 

Hydroxycut SX-7 a jeho výhody:

  • nejsilnější komplexní spalovač
  • 7 prémiových složek
  • smyslný zážitek 

 

Dávkování

První 2 dny užívejte 1 kapsli denně, pak užívejte 1 kapsli dvakrát denně, vždy 30 - 60 min. před hlavními jídly dne (např. snídaně, oběd). Pro dodatečný přísun energie lze po zjištění tolerance užít v první dávce dne 2 kapsle. Neužívejte více než 3 kapsle v průběhu 24 hodin. Pro dosažení maximálních výsledků užívejte po dobu 60 dní a to v kombinaci s adekvátní dietou a fyzickým pohybem. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsula
Super Xtreme Thermogenic Complex
Extrakt ze zrn zelené kávy (jako Coffea canephora robusta) 400 mg
Bezvodý kofein 135 mg
Extrakt z muškátového oříšku (jako Myristica fragans) 100 mg
Prášek z listů šalvěje (jako Salvia officinalis) 50 mg
ALA (jako kyselina alfa-lipoová) 25 mg
Extrakt z kakaových semínek (jako Theobroma cacao) 25 mg
Extrakt z listů zeleného čaje (jako Camellia sinensis) 25 mg

 

Ostatní složky

Kapsle rostlinné báze (hypromelosa, oxid titaničitý), oxid křemičitý

 

Upozornění

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud si všimnete jakýchkoli negativní účinky, přestaňte s užíváním. Pokud trpíte zdravotními problémy, nebo se léčíte, před použitím produktu se poraďte se svým lékařem. Obsahuje kofein. Nekonzumujte kofein z jiných zdrojů. Nadbytek kofeinu může způsobit nervozitu, nespavost, třes, bolest hlavy, nebo bušení srdce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívejte podle pokynů na etiketě. Skladujte na chladném, suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut SX-7 - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků Hydroxycut SX-7 - MuscleTech
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut SX-7 - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď