Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Výrobce: Nutrex
Hodnocení:
81 %

Lipo 6 je populární 5-složkový komplexní spalovač tuků, který podporuje hubnutí, kontroluje chuť k jídlu, zrychluje metabolismus a zvyšuje termogenezi. Díky technologii tekutých kapslí dosahuje vynikající absorpce a velmi rychlých výsledků při snižování tělesného tuku. Navíc neobsahuje živočišné složky, a proto je 100% kompatibilní i se stravou veganů.

Dlouhodobě nedostupný

Lipo 6 - nejpopulárnější komplexní spalovač, který obsahuje 5 účinných složek podporujících hubnutí a zrychlení metabolismu

Lipo 6 je velmi populární 5-složkový komplexní spalovač tuků, který podporuje hubnutí, zvyšuje aktivitu bazálního metabolismu, stejně tak i termogeneze. Díky technologií tekutých kapslí dosahuje vynikající absorpce a velmi rychlých výsledků při snižování tělesného tuku. Jeho složky, které byly zkoumány z hlediska ztráty tělesné hmotnosti, zajišťují rychlé a účinné spalování tuků, kontrolují chuť k jídlu, zrychlí metabolismus a dodají vám energii, kterou potřebujete během náročného dne. Tento komplexní spalovač tuků je vhodný pro každého, protože gramáž s aktivními látkami jsou nastaveny i pro necvičící sportovce. Samozřejmě, pro nejefektivnější účinky je vhodné kombinovat ho s upravenou stravou a pravidelným pohybem. V produktu se nenachází žádná živočišná složka. Takto je 100% kompatibilní i se stravou veganů.

 

Lipo 6 Nutrex - spalovač tuků

 

Lipo 6 a jeho výhody

  • komplexní spalovač tuků
  • obsahuje 5 efektivních složek
  • zajišťuje účinné spalování tuků
  • urychluje metabolismus
  • kontroluje chuť k jídlu
  • dodává energii
  • je vhodný jak pro muže, tak pro ženy

 

Dávkování

První dva dny užívejte jednu kapsli ráno a druhou dopoledne. Po dvou dnech můžete dávku zvýšit a užívat tak dvě kapsle ráno a jednu kapsli dopoledne. Každou dávku zapijte 2 až 3 dcl vody. Nepřekračujte 4 kapsle denně a dodržujte pravidelný spánkový cyklus minimálně 6 hodin.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kaps
Citrus Aurantium100 mg
Kofein bezvodný USP100 mg
Coleus forkohlii50 mg
Synthetnic Guggulsterones Z&E 1:110 mg
Bioperine® (extrakt z černého pepře)2,5 mg

 

Další složky

Glycerol, rostlinná celulóza, voda, sorbitan monooleát, oxid titaničitý.

 

Upozornění

Tento produkt není vhodný pro osoby mladší 15 let. Během užívání dodržujte pitný režim a nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy, a také pro lidi, kteří užívají léky obsahující inhibitor monoamin, selektivní serotoninový inhibitor nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein. Pokud u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, nepravidelný tlukot srdce, dušnost nebo jiné symptomy, ihned přestaňte s užíváním. Produkt se nepovažuje za náhradu běžné stravy.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Globální hodnocení produktu

81%
81%
Průměr ze 22 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze Spalovač tuků Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků Lipo 6 120 kaps - Nutrex
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Spalovač tuků Lipo 6 120 kaps - Nutrex

Napsat otázku
Napsat odpoveď