Spalovač tuků Oxysport Black 120 caps - MusclePharm

0%
0% (0)
Výrobce: MusclePharm

Oxysport Black je termogenní spalovač tuků, který zvyšuje teplotu těla a zároveň poskytuje čistou energii a soustředěnost. Umožní vašemu tělu hubnout a zároveň neztrácet nabytou svalovou hmotu. Poskytuje bezpečné a efektivní spalování tuku, podporuje metabolismus a řídí chuť k jídlu.

Dlouhodobě nedostupný

Oxysport Black - termogenní spalovač tuků, který maximalizuje váš potenciál

Oxysport Black je spalovač tuků a poskytuje úplně nový level v oblasti termogeniky a odbourávání tuků. OxySport Black™ je průlomový spalovač, který zvyšuje teplotu vašeho těla a zároveň poskytuje čistou energii a soustředěnost, za použití inovativních vědecky ověřených látek. OxySport Black™ umožní vašemu tělu hubnout a zároveň neztrácet nabytou svalovou hmotu. Poskytuje bezpečný a efektivní způsob, jak spalovat tuky a maximalizovat svůj potenciál.

 

Oxysport Black spalovač tuků

 

Oxysport Black™ a jeho klíčové složky:

  • L-karnitin L-tartrát: Zvyšuje energii prostřednictvím přepravy mastných kyselin do svalových buněčných mitochondrií (používá tuků na energii).
  • Sinetrol: Patentovaná látka, která v klinických studiích prokázala zlepšení lypolýzy (využití tuku jako zdroje energie tj. spalování tuku), při současné redukci tuku v oblasti břicha, pasu a boků.
  • Pure Energy: Formu kofeinu, která se vstřebává 8 krát delší než normální kofein bez prudkého poklesu hladiny kofeinu. Kofein prokazatelně dodává energii, zlepšuje vytrvalost, snižuje únavu a zlepšuje soustředění.
  • Capsimax™: Capsimax je vysoce koncentrovaný kapsaicin, který je zodpovědný za pálivou chuť papriky, a má silný termogenní efekt, který může pomoci při spalování tělesného tuku.
  • TeaCrine™: TeaCrine spolupracuje s přírodními metabolickými procesy v těle pro doplnění energie, zvýšení soustředěnosti, zlepšení nálady a motivace.

 

Oxysport Black termogenní spalovač tuků

 

Oxysport Black a jeho výhody

  • účinný spalovač tuků
  • inovativní, vědecky ověřené a vysoce složky
  • pomáhá řídit chuť k jídlu
  • podporuje zdravý metabolismus
  • žádné patentované směsi, jednoznačné složení

 

Složení

Hypromelosa, stearát hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý.

 

Dávkování

Užijte 4 kapsle s 250 ml vody 2 krát denně a to následujícím způsobem: první dávku 30 - 45 minut před snídaní a druhou dávku 30 - 45 minut před obědem. Neužívat 6 hodin před spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nuriční hodnoty1 dávka (4 kaps)
Vitamín B6 (jako pyridoxin hydrochlorid) 20 mg
Vitamín B12 (jako metylkobalamin) 500 mcg
Chrom (jako pikolinát chromu) 200 mcg
Fat Igniter & Thermogenic Matrix
L-karnitin L-tartrát 750 mg
Sinetrol XPUR extrakt středomořských citrusů (extrakt z grepu (plod), extrakt z pomeranče (plod), extrakt z guarany (semeno), extrakt z krvavého pomeranče (plod)), (20% flavanones) 450 mg
Lipáza (1000 FIP/g) 100 mg
Stamina & Energy Matrix
PURENERGY Matrix (kofein bezvodý, pTeropure Pterostilben) 250 mg
Cholin bitartrát 200 mg
Theacrine (jako TeaCrine) 100 mg
Appetite Control Matrix
Škořice (Cinnamomum zeylanicum) (kůra) extrakt 100 mg
Capsimax kapsikum extrakt (Capsicum annuum) (plod) (2% Capsaicinoids) 100 mg

 

Upozornění

Alergenové upozornění: Produkt vyráběný v provozu, kde se zpracovává mléko, vejce, sója, korýši, ryby, ořechy, pšenice a arašídy.

Skladujte při pokojové teplotě. Vhodné pouze pro osoby starší 18 let. Nepoužívejte, pokud máte vysoký / nízký krevní tlak, srdeční arytmii, onemocnění jater, ledvin nebo štítné žlázy, psychické potíže, cukrovku, nebo problémy s močením (prostatou). Přestaňte používat 2 týdny před operací. V případě nežádoucích účinků okamžitě přestaňte užívat a poraďte se s lékařem. Obsahuje kofein. Nepoužívejte ve spojení s: alkoholem, dusičnany, při extrémním horku, dehydrataci, problémy se spánkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Spalovač tuků Oxysport Black 120 caps - MusclePharm
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Spalovač tuků Oxysport Black 120 caps - MusclePharm
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď