Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sportovní batoh Endurance Backpack Black - Fitmark

Výrobce: Fitmark

Endurance Backpack je praktický sportovní batoh do fitka či na cesty, který vám poslouží jako výborný odkládací prostor. Je vyroben z kvalitního balistického nylonu, který obstojí ve zkoušce časem. Je vybaven bezpečnostním popruhem, samostatnou kapsou na boty a špinavé oblečení, místem na sportovní láhev a šejkr. Navíc obsahuje i prostor pro váš laptop či knihy.

Dlouhodobě nedostupný

Endurance Backpack - sportovní batoh z balistického nylonu, který obstojí ve zkoušce časem

Sportovní batoh Endurance Backpack Black je praktický batoh do fitka nebo na cesty, který je vyroben z balistického nylonu. Je vybaven bezpečnostním popruhem, samostatnou kapsou na boty a špinavé oblečení, místem na sportovní láhev a šejkr. Navíc obsahuje i prostor pro váš laptop či knihy. Tento elegantní a jednoduchý batoh obstojí ve zkoušce časem. Ať už se chystáte kamkoliv, bude vás rád doprovázet.

 

Endurance Backpack fitmark

 

Rozměry batohu

Rozměry (cm)Batoh
Délka 15,24
Šířka 35,56
Výška 45,72

 

Jak se o batoh starat?

Batoh nevyžaduje speciální péči. Při znečištění jej otřete pouze vlhkým hadříkem, případně perte pouze v rukou. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky ani bělidla. Udržujte materiál suchý.

Recenze zákazníka

Sportovní batoh Endurance Backpack Black - Fitmark

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Sportovní batoh Endurance Backpack Black - Fitmark
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Sportovní batoh Endurance Backpack Black - Fitmark

Napsat otázku
Napsat odpoveď