Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Super Guarana je přírodní a rostlinný zdroj kofeinu, díky čemuž má povzbudivý vliv, podporuje energetické zásobování organismu, soustředění, koncentraci a spalování tuků. Receptura obsahuje i vápník, který přispívá k normálním procesem látkové výměny, činnosti svalů, neurotransmisi, udržování zdravých kostí a zubů.

Dlouhodobě nedostupný

Super Guarana: rostlinný zdroj kofeinu, který vám před tréninkem dodá energii, zlepší koncentraci a podpoří spalování tuků

Super Guarana je přírodní a rostlinný zdroj kofeinu a dalších což mělo za následek látek. Semena guarany obsahují kofein, a to v přibližně 2 x takové koncentraci jako kávové boby. Její obecně povzbudivý vliv podporuje energetické zásobování organismu i mentální výkon (soustředění, koncentrace). Pomáhá při dietě, protože snižuje chuť k jídlu a podporuje spalování tuků. Guarana dokáže pozitivně ovlivnit paměťové schopnosti, fyzickou kondici, bdělost a náladu. Aktivně snižuje i objem tukových buněk. Receptura obsahuje vápník, který je účinný komponent pro období diet a přispívá k normálním procesem látkové výměny, k normální činnosti svalů, neurotransmisi a udržování zdravých kostí a zubů.

 

super guarana

 

Super Guarana a její výhody

  • přírodní a rostlinný zdroj kofeinu
  • podporuje energetické zásobování organismu
  • podporuje soustředění a mentální výkon
  • snižuje chuť k jídlu
  • podporuje spalování tuků
  • přispívá k normálním procesem látkové přeměny
  • přispívá k normální činnosti svalů 

 

Dávkování

Užijte 2 tablety 30 minut před tréninkem. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 tab)
Vápník 500 mg
Guarana 900 mg

 

Další složky

Karbonát vápenatý, Paullina cupana (semínka), fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza (rostlinný původ), koloidní dioxid křemičitý, stearan hořečnatý, mastek. 

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Alergenové upozornění: Vyráběné v podniku, který zpracovává mléko, sóju, vaječné bílky, lepek a arašídy.

Recenze zákazníka

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď