T-Bomb 3xtreme 168 tab - MHP

0%
0% (0)
Výrobce: ä

T-BOMB 3xtreme podporuje zvýšení hladiny testosteronu a je možná nejpopulárnějším testosteronem boosterem pro kulturisty. Tento klinicky ověřený vzorec je 20% účinnější než jeho předchůdce. Navýší volný testosteron až o 32%, bez navýšení estrogenu a snižuje kenoverzi na DHT.

Dlouhodobě nedostupný

T-BOMB 3xtreme - testosteronový booster na zvýšení volného testosteronu o 32%

T-BOMB 3xtreme podporuje zvýšení hladiny testosteronu a je možná nejpopulárnějším testosteronem boosterem pro kulturisty. Na jeho vývoji se podíleli odborníci a experti, kteří dostali za úkol vyvinout účinnější vzorec na podporu testosteronu, jaký kdy byl. Tento klinicky ověřený vzorec má o 20% vyšší účinnost klíčových aktivních složek jako jeho předchůdce. Nyní si můžete vychutnat výkon zvyšující výhody optimální hladiny hormonů s klinicky testovaným T-BOMB 3xtreme.

 

T-BOMB 3xtreme

 

 

T-BOMB 3xtreme a jeho výhody

  • efektivní testosteronový booster
  • klinicky zkoumán a testován
  • navýší volný testosteron o 32%, bez navýšení estrogenu
  • snižuje kenoverzi na DHT
  • 20% větší účinnost než jeho předchůdce

 

Dávkování

Jako doplněk stravy užívejte 3 tablety ráno a 3 tablety večer.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 tab)
Hořčík (jako oxid hořečnatý) 15 mg
Zinek (jako síran zinečnatý) 25 mg
Měď (jako měděný glukonát) 2 mg
Optimone-5™
Five-Phase Hormone Optimizing Blend1084 mg
Tribulusterrestris (15% Protodioscin, 60% Saponiny), (celá rostlina), jadérka pískavice (50% Saponiny), Chrysin, RedClover extrakt, (8% isoflavony), (nadzemní části), Kudzu kořen (Puerarialobata) extrakt (40 % isoflavony), zinek sulfát, Dlouhý Jack 20: 1 extrakt (kořen), (Eurycomalongifolia Jack), měď glukonát, DIM (Diindolymethane), Avenasativa 10: 1 extrakt (nadzemní části), Beta sitosterol, kopřiva dvoudomá listy 4: 1, extrakt z SawPalmettoBerry extrakt (25% celkového množství sterolů a volných mastných kyselin), a Bioperine® (černý pepř extrakt z plodu).
2nd Messenger™ Hormone Amplifiers
Receptor Signal Transduction Blend625 mg
Lněná semínka [profil mastných kyselin (linolenová 8%, linolová 2,5%, olejová 2,5%)], kyselina stearová, glycin, oxid hořečnatý, L-arginin (jako HCl), hydrogenfosforečnan draselný, DL-kyseliny jablečná, L -metionín, Cordyceps Extrakt (houby), (Cordycepssinensis), a nikotinamidadenindinukleotid, Snížená z disodium (NADH).

 

Další složky

Fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, Bílý filmový povlak složení (hypromelóza, hydroxypropyl celulóza, polyethylen glykol, propylen glykol, a oxid titaničitý), sodná sůl kroskarmelosy, kyselina stearová, stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

 

Upozornění

Před použitím se poraďte se svým lékařem. Poraďte se s lékařem, pokud užíváte antidepresiva, inhibitory MAO nebo jiné léky na předpis. Nevhodný pro ženy a muže do 18 let. Není určen pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků T-Bomb 3xtreme 168 tab - MHP
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:T-Bomb 3xtreme 168 tab - MHP
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď