Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Taška na jídlo Expedition Backpack 500 - 6 Pack Fitness

Batoh na jídlo Expedition Backpack 500 je revoluční organizér pro vaše jednotlivé chody, které si můžete vzít kamkoli s sebou a zůstanou čerstvé více než 8 hodin. Kromě 5 vysoce těsnících boxů na jídla, obsahuje i 3 chladicí gely, dózu na doplňky výživy, prostor na obuv a oblečení na trénink, a dokonce i na notebook. Navíc má polstrované ramenní popruhy s hrudním popruhem pro ještě lepší stabilitu a pohodlné nošení.

Expedition Backpack 500: revoluční organizér a batoh na jídlo, se kterým budou vaše jídla čerstvé více než 8 hodin

Batoh na jídlo Expedition Backpack 500 nabízí komplexní řešení na skladování jídla, které si můžete vzít kamkoli s sebou, a máte jistotu čerstvosti potravin. Jedná se o revoluční organizér pro vaše jednotlivé chody, a obsahuje dokonce i prostor pro notebook či tablet, nebo i lemovanou přihrádku, která bude chránit vaše sluneční brýle.

 

Expedition Backpack 500 batoh na jedlo

 

Batoh má zabudované 5 vysoce těsnící boxy na jídla, které jsou chráněny přihrádkami a zipem, proto se ani v prázdném batohu nebudou hroutit. Má předinstalovaný Sure Seal kontejner a 1 dózu na pořádání výživových doplňků. Také v něm najdete 3 chladící gely (2 menší, 1 středně velký), které udrží vaše potraviny čerstvé a v chladu více než 8 hodin. Obsahuje předinstalovanou tašku na obuv, prostor na osobní věci, například peněženku, klíče a telefon, mimořádně velkou hlavní přihrádku na oblečení do posilovny nebo na trénink, prostor na notebook a pouzdro na tablet, lemované kapsy na sluneční a jiné brýle. 2 vnější izolované kapsy na láhev na vodu a šejkr. Navíc obsahuje zesílenou rukojeť a polstrované ramenní popruhy s hrudním popruhem pro ještě lepší stabilitu a pohodlné nošení.

 

 

Péče

Batoh vyčistěte vlhkým hadříkem podle potřeby. Perte jen v rukách. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky ani bělidla. Udržujte materiál suchý.

 

Materiál

Balistický nylon

 

Rozměry

Rozměry (cm)Taška
Délka30,48
Šířka30,48
Výška50,80
Recenze zákazníka

Taška na jídlo Expedition Backpack 500 - 6 Pack Fitness

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Taška na jídlo Expedition Backpack 500 - 6 Pack Fitness
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem ve složení.
Může obsahovat lepek, vejce, ořechy a arašídy.
Produkt neobsahuje žádné alergeny.
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Taška na jídlo Expedition Backpack 500 - 6 Pack Fitness

Napsat otázku
Napsat odpoveď