Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Výrobce: All Nutrition

Test-O-Boost je extrémně silný a efektivní testosteronový booster, který přispívá ke zvýšení přirozeného testosteronu v těle, odolnosti při tréninku a koncentraci. Obsahuje synergicky aktivní složky, jako je extrakt z pískavice, kyselina D-asparagová nebo extrakt z Maca.

Dlouhodobě nedostupný

Test-O-Boost je extrémně silný testosteronový booster, který přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu u fyzicky aktivních mužů

Test-O-Boost je extrémně silný a efektivní testosteronový booster, který přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu, odolnost při tréninku a koncentraci. Jeho činnost je založená na synergickém efektu a maximální koncentraci aktivních složek. Obsahuje řadu účinných látek, jako jsou například extrakt z pískavice, kyselina D-asparagová nebo extrakt z Maca. Produkt určený pro fyzicky aktivní muže.

 

Test-O-Boost all nutrition

 

Test-O-Boost a jeho výhody

  • extrémně silný testosteronový booster
  • přispívá k přirozenému zvýšení hladiny testosteronu
  • zvyšuje odolnost při tréninku
  • zlepšuje náladu a koncentraci

 

Složení

Kyselina D-asparagová (DAA), extrakt z brokolice (Brasica ol earca) standardizovaný na 10% indol-3-karbinol, kapsle: želatina, extrakt z Maca (4:1) (Lepidium meyenii) normovaný na 1% glukosinolátů, extraktu z pískavice (4:1) (Trigonella foenum-grecum), protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin, barvivo - oxid titaničitý, vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

 

Dávkování

Užívejte 4 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (4 kaps)
Kyselina D-asparagová 1600 mg
Extrakt z brokolice 40 mg
   z toho Indol-3-karbinol 4 mg
Extrakt z maca 80 mg
   z toho glukosinolát 0,8 mg
Extrakt zo Pískavice řecké 80 mg
Vitamin D 10 μg
Vitamin B6 2 mg

 

Upozornění

Potravina na splnění nároků na výživu při zvýšené svalové námaze, zejména pro sportovce. Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Recenze zákazníka

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď