Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Výrobce: All Nutrition

Test-O-Boost je extrémně silný a efektivní testosteronový booster, který přispívá ke zvýšení přirozeného testosteronu v těle, odolnosti při tréninku a koncentraci. Obsahuje synergicky aktivní složky, jako je extrakt z pískavice, kyselina D-asparagová nebo extrakt z Maca.

Dlouhodobě nedostupný

Test-O-Boost je extrémně silný testosteronový booster, který přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu u fyzicky aktivních mužů

Test-O-Boost je extrémně silný a efektivní testosteronový booster, který přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu, odolnost při tréninku a koncentraci. Jeho činnost je založená na synergickém efektu a maximální koncentraci aktivních složek. Obsahuje řadu účinných látek, jako jsou například extrakt z pískavice, kyselina D-asparagová nebo extrakt z Maca. Produkt určený pro fyzicky aktivní muže.

 

Test-O-Boost all nutrition

 

Test-O-Boost a jeho výhody

  • extrémně silný testosteronový booster
  • přispívá k přirozenému zvýšení hladiny testosteronu
  • zvyšuje odolnost při tréninku
  • zlepšuje náladu a koncentraci

 

Složení

Kyselina D-asparagová (DAA), extrakt z brokolice (Brasica ol earca) standardizovaný na 10% indol-3-karbinol, kapsle: želatina, extrakt z Maca (4:1) (Lepidium meyenii) normovaný na 1% glukosinolátů, extraktu z pískavice (4:1) (Trigonella foenum-grecum), protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin, barvivo - oxid titaničitý, vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

 

Dávkování

Užívejte 4 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (4 kaps)
Kyselina D-asparagová1600 mg
Extrakt z brokolice40 mg
   z toho Indol-3-karbinol4 mg
Extrakt z maca80 mg
   z toho glukosinolát0,8 mg
Extrakt zo Pískavice řecké80 mg
Vitamin D10 μg
Vitamin B62 mg

 

Upozornění

Potravina na splnění nároků na výživu při zvýšené svalové námaze, zejména pro sportovce. Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Recenze zákazníka

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď