Total Cuts 60 kaps - Cutler Nutrition

0% (0)

TotalCuts je extra silné diuretikum, které reguluje zdravou rovnováhu tekutin, snižuje zadržování vody, udržuje optimální výkon svalů pro tvrdší vzhled. Neobsahuje žádné stimulanty, ale přírodní složky, jako je pampeliška, jalovce, medvědice lékařská či části hortenzie. Doplněk je určen pro muže i ženy.

Dlouhodobě nedostupný

Total Cuts - zlepšuje definici svalstva, reguluje rovnováhu tekutin a snižuje zadržování vody

Total Cuts zahrnuje důležité elektrolyty, pomocí kterých reguluje zdravou rovnováhu tekutin a udržuje optimální výkon svalů pro tvrdší, více drcený vzhled. Výrobce Cutler Nutrition přijal základní vzorec, který prostřednictvím přírodních ingrediencí ovlivňuje ztrátu vody a regulaci tělesné hmotnosti.

Total Cuts

Co Total Cuts obsahuje?

• Pampeliška obsahuje řadu aktivních sloučenin, které mají vysoký obsah draslíku.
  • Jalovec podporuje vylučování vody bez ztráty elektrolytů.
  • Kapsaicin, tyrosin, extrakt ze zeleného čaje, které mají příznivý vliv na metabolismus a podporují spalování tuků.
  • Medvědice lékařská (Uvaursi) má močopudné vlastnosti. Výzkum ukazuje, že užívání medvědice lékařské a pampelišky dohromady, podporuje zdravý močový trakt.
  • Oddenek hortenzie a kořeny mají mírné močopudné účinky.

Total Cuts a jeho výhody

• pomáhá snížit zadržování vody
  • podporuje zdravou rovnováhu tekutin
  • reguluje tělesnou hmotnost
  • přispívá ke zlepšení svalové tvrdosti
  • neobsahuje stimulanty
  • určen jak pro muže, tak i pro ženy

Užívejte 1 kapsli ráno a jednu odpoledne na prázdný žaludek.

Nutriční hodnoty1 dávka (1 kaps)
Niacin (jako nikotinamid) 33 mg
Vitamin B6 (jako Pyridoxod hydrochlorid) 50 mg
Magnézium (jako glukonát hořčíku) 25 mg
Draslík (jako chlorid draselný) 99 mg
TOTAL CUTS™ MATRIX1,35 g
UvaUrsi Extrakt (listy) [std. 20% Arbutin], Carallumafimbriata Extrakt, Taraxacumofficinale Extrakt (listy), Přeslička Extract (stonek), Juniper (Bobule), extrakt ze zeleného čaje (listy) [std. až 98% polyfenoly, 45% EpigallocatechinGallate (EGCG)], Hydrangea kořen, L-tyrosin, výtažek z kořene zázvoru, Ashwagandha Extrakt z kořene [std. až 1% alkaloidů a 1,5 % withanolidov], Capsimax™ Capsicumannuum Extrakt (ovoce) [std. kapsaicinu a Dihydrocapsaicin, který obsahuje minimálně 300.000SHU].

Další složky

Želatina, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, FD & C Blue # 1 a FD & C Red # 40.

Tento produkt je určen pro zdravé dospělé lidi. Pokud užíváte jakékoliv léky, o užívání tohoto produktu se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, chcete otěhotnět, nebo kojíte. Přestaňte užívat, nebo se poraďte se svým lékařem, pokud na sobě zpozorujete vedlejší účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním.

Alergenové upozornění: Produkt byl zpracován v přístrojích, kde také mohly být zpracovány mléko, sója, vajíčka, korýše, ořechy, arašídy.

Hlavní kategorie Spalovače tuků
Ostatní kategorie Komplexní spalovače tuku