Tričko Strength Black White - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Strength v černé barvě pro ty, kteří pracují na sobě, aby se stali lepšími. To vystihuje i nápis "You Can not fake Strength", v překladu "Nemůžeš předstírat sílu". Je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, a proto se hodí na cvičení, ale jen málokdo odolá jeho běžnému nošení. Tato stylovka skvělého střihu je top tričko, ve kterém vynikne vaše vypracované tělo.

Dlouhodobě nedostupný

Tričko Strength s výstižným nápisem "You can´t fake strength", ideální na tvrdé tréninky

Tričko Strength v černé barvě pro ty, kteří věří v tvrdou práci a pracují na sobě, aby se stali lepšími. Toto stylové tričko v černé barvě obsahuje na hrudi nápis "You Can not fake Strenght", v překladu "Nemůžeš předstírat sílu". Tričko je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny Jersey (s gramáží 185 g/m2), což je velmi kvalitní materiál, a díky svým vlastnostem se hodí na cvičení, ale jen málokdo odolá jeho běžnému nošení. Tato stylovka skvělého střihu s dvojitě prošitými rukávy a doplňuje lemem nezpůsobuje alergické reakce při pocení. Tričko je volnějšího střihu.

 

Pro koho je tričko Strength určeno?

Tričko je určeno pro všechny muže a sportovce, kteří si potrpí na prvotřídní oblečení vyrobené z kvalitních materiálů, jako je 100% předepraná bavlna, dbají přitom i na vkusnost a styl, avšak chtějí světu ukázat, že tvrdě dřou a makají, aby se stali lepšími.

 

Jakou velikost si vybrat?

VelikostSMLXLXXL
Šířka přes hrudník  44 cm 47 cm 52 cm 58 cm 63 cm
Délka  69 cm 73 cm 76 cm 79 cm 83 cm

 

Jak se starat o tričko?


Tričko perte naruby při teplotě 30ºC, a v případě, že jej chcete žehlit, nastavte si mírnou teplotu a nežehlete naruby ani přes potisk. Sušte ho v sušičce, pouze pokud ho chcete zmenšit, jinak to nedoporučujeme, protože se může srazit.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Tričko Strength Black White - GymBeam
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Tričko Strength Black White - GymBeam
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď