Tričko Limits White Black - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Limits v bílé barvě je ideální na cvičení, a to díky materiálu, kterým je 100% předepraná bavlna. Tento materiál je příjemný na dotek a nezpůsobuje alergické reakce při pocení, což ocení každý milovník tvrdých tréninků. Toto tričko má navíc unikátní design s trefným nápisem ,,Limits Are Just An Illusion".

Dlouhodobě nedostupný

Tričko Limits s unikátním designem pro ty, kteří překračují své limity

Tričko Limits White Black v bílé barvě je ideální na cvičení, a to díky vysoce kvalitnímu materiálu, kterým je 100% předepraná bavlna. Tento materiál je příjemný na dotek a nezpůsobuje alergické reakce při pocení, což ocení každý milovník tvrdých tréninků. Jeho unikátní design v kombinaci s trefným nápisem ,,Limits Are Just An Illusion", (v překladu ,,Limity jsou jen iluze") jen podtrhuje jeho účel. Pokud i vy souhlasíte s touto myšlenkou na hrudi trička, zamilujete si ho!

 

Tričko Limits White Black GymBeam

 

Pro koho je tričko Limits určeno?

Tričko je určeno pro všechny muže a sportovce, kteří si potrpí na oblečení vyrobené z kvalitních materiálů, jako je 100% předepraná bavlna, ale dbají přitom i na vkusnost a styl.

 

Jakou velikost si vybrat?

VelikostSMLXLXXL
Šířka přes hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 56 cm 60 cm
Délka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Jak se starat o tričko?

 

Tričko perte naruby při teplotě 30ºC, a v případě, že ho chcete žehlit, nastavte si mírnou teplotu a nežehlete naruby ani přes potisk. Sušte ho v sušičce, pouze pokud ho chcete zmenšit, jinak to nedoporučujeme, protože se tak může srazit.

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Tričko Limits White Black - GymBeam
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Tričko Limits White Black - GymBeam
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď