Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Simple Black - GymBeam

Tričko Simple Black je jednoduché černé tričko s krátkým rukávem a minimalistickým nápisem "GymBeam". Je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny Jersey a je určeno pro všechny muže a sportovce, kteří si potrpí na prvotřídní oblečení vyrobené z kvalitních materiálů, a dbají přitom i na vkus a styl.

Dlouhodobě nedostupný

Tričko Simple Black - jednoduchá klasika na každý den

Tričko Simple Black, jak je již z názvu zřejmé, je jednoduché černé tričko s krátkým rukávem a minimalistickým nápisem "Gym Beam". Toto triko s krátkým rukávem sedne každému sportovci, kulturistovi a powelifterovi a je dokonale vypasované na ramenou a rukou, takže pěkně ukáže těžce vypracované svaly.

 

Toto stylové tričko o vás ostatním napoví, že se rádi necháváte unést tvrdým tréninkem a jdete až na dno svých sil. Tričko vám skvěle poslouží v posilovně. Kromě toho, vypadá tak dobře, že vám možná bude líto obléknout si ho jen do fitka a budete ho nosit běžně. Je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny Jersey.

 

Jakou velikost si vybrat?

VelikostMLXLXXL
Šířka přes hrudník50 cm56 cm60 cm63 cm
Délka70 cm73 cm76 cm79 cm

 

Jak se starat o tričko?

O tričko se nemusíte speciálně starat. Stačí ho po příchodu z fitka nebo města vyprat naruby při teplotě 30 °C. Do sušičky ho vložte pouze tehdy, je-li vám příliš volné a chcete, aby se trošku srazilo. Pokud se po vysušení trochu pokrčí, vyžehlete ho při mírné teplotě, ale určitě   nepřecházejte žehličkou po krásném potisku.

Recenze zákazníka

Tričko Simple Black - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Tričko Simple Black - GymBeam
Vaše hodnocení
Sezónnost
sezónní
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Tričko Simple Black - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď