Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Simple Black - GymBeam

Tričko Simple Black je jednoduché černé tričko s krátkým rukávem a minimalistickým nápisem "GymBeam". Je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny Jersey a je určeno pro všechny muže a sportovce, kteří si potrpí na prvotřídní oblečení vyrobené z kvalitních materiálů, a dbají přitom i na vkus a styl.

Dlouhodobě nedostupný

Tričko Simple Black - jednoduchá klasika na každý den

Tričko Simple Black, jak je již z názvu zřejmé, je jednoduché černé tričko s krátkým rukávem a minimalistickým nápisem "Gym Beam". Toto triko s krátkým rukávem sedne každému sportovci, kulturistovi a powelifterovi a je dokonale vypasované na ramenou a rukou, takže pěkně ukáže těžce vypracované svaly.

 

Toto stylové tričko o vás ostatním napoví, že se rádi necháváte unést tvrdým tréninkem a jdete až na dno svých sil. Tričko vám skvěle poslouží v posilovně. Kromě toho, vypadá tak dobře, že vám možná bude líto obléknout si ho jen do fitka a budete ho nosit běžně. Je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny Jersey.

 

Jakou velikost si vybrat?

VelikostMLXLXXL
Šířka přes hrudník 50 cm 56 cm 60 cm 63 cm
Délka 70 cm 73 cm 76 cm 79 cm

 

Jak se starat o tričko?

O tričko se nemusíte speciálně starat. Stačí ho po příchodu z fitka nebo města vyprat naruby při teplotě 30 °C. Do sušičky ho vložte pouze tehdy, je-li vám příliš volné a chcete, aby se trošku srazilo. Pokud se po vysušení trochu pokrčí, vyžehlete ho při mírné teplotě, ale určitě   nepřecházejte žehličkou po krásném potisku.

Recenze zákazníka

Tričko Simple Black - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Tričko Simple Black - GymBeam
Vaše hodnocení
Sezónnost
sezónní
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Tričko Simple Black - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď