Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Train Like a Beast white - GymBeam

Tričko Train Like a Beast v bílé barvě ocení každá milovnice fitness, která do svých tréninků dává všechno. Je vyrobeno ze 100% předeprané bavlny, má užší střih s výstřihem a nápis   "Train Like a Beast, Look Like a Beauty." (trénuj jako zvíře, vypadej jako kráska). Je vhodné na cvičení, ale i na běžné nošení.

Dlouhodobě nedostupný

Train Like a Beast: dámské tričko pro každou ženu, která do svého tréninku dává vše

Tričko Train Like a Beast si prostě zamilujete. Ať už kvůli materiálu, kterým je 100% předepraná bavlna, kvůli užšímu střihu s výstřihem do véčka nebo designu a nápisu "Train Like a Beast, Look Like a Beauty." (trénuj jako zvíře, vypadej jako kráska). Je jako stvořené pro dámy, které se ve fitness našly, milují vše s ním spjaté a do svého tréninku dávají všechno. Dámské tričko v bílé barvě má krátký rukáv, který je dvojitě prošitý, jako dolní lem. Toto stylové tričko s životní filozofií na hrudníku je bez záhybu uprostřed. Díky materiálu a vlastnostem je vhodné na cvičení, ale i na běžné nošení.

 

Pro koho je tričko Train Like Beast určeno?

Tričko je určeno pro všechny ženy a sportovkyně, které si potrpí na kvalitní oblečení, ať už z hlediska materiálu, šití nebo provedení, ale dbají přitom i na vkus a styl.

 

Tabulka velikosti trička Train Like Beast

VelikostSML
Šířka 40 cm 43 cm 46 cm
Délka 63 cm 64 cm 65 cm

 

Jak se starat o tričko?


Tričko perte naruby při teplotě 30ºC, a v případě, že jej chcete žehlit, nastavte si mírnou teplotu a nežehlete naruby ani přes potisk. Sušte ho v sušičce, pouze pokud ho chcete zmenšit, jinak to nedoporučujeme, protože se může srazit.

Recenze zákazníka

Tričko Train Like a Beast white - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Tričko Train Like a Beast white - GymBeam
Vaše hodnocení
Sezónnost
sezónní
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Tričko Train Like a Beast white - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď