Triple Zinek - OstroVit

Výrobce: OstroVit

Triple Zinek jsou kapsle obsahující zinek ve formě glukonátu, pikolinátu a citrátu. Jejich výhodou je lepší vstřebávání této klíčové minerální látky, která ovlivňuje mnoho procesů v našem organismu. Pozitivně ovlivňuje imunitní systém, zdraví kostí, vlasů, nehtů, pokožky či optimální hladinu testosteronu v krvi.

Triple Zinek - kapsle s obsahem tří dobře vstřebatelných forem zinku, který má pozitivní vliv na imunitní systém či optimální hladinu testosteronu v krvi

Triple Zinek patří mezi doplňky stravy s obsahem zinku ve formě glukonátu, pikolinátu a citrátu. Výhodou tří forem je dobrá vstřebatelnost v organismu, díky čemuž se zinek dostane efektivněji na místa, kde je zapotřebí. Patří totiž mezi klíčové minerální látky, bez které by se neobešlo více než 300 enzymů v našem těle. Jeho příjem je důležitý pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví.

Nejen fanoušky aktivního životního stylu potěší fakt, že zinek přispívá ke správné látkové přeměně sacharidů, které fungují jako palivo. Kromě toho podporuje kognitivní funkce, díky kterým dokážeme vnímat okolní svět. Navíc nám pomáhají například s učením, což se hodí nejen studentům. Páry pokoušející se o dítě ocení schopnost zinku přispět ke správné reprodukční funkci.

Jeho příjem je však důležitý i pro sportovce, protože je součástí syntézy bílkovin, které jsou zase důležité v procesu růstu a udržení svalové hmoty. Kromě toho má zinek vliv i na zdraví kostí, o které by se měli starat zejména starší lidé. Ti jsou totiž ve vyšším věku náchylnější k různým pádům a zlomeninám.

Podporu zdraví kostí však ocení i těžce trénující jedinci. Jejich kosti totiž často čelí vysokému náporu z důvodu náročných tréninků. Zinek však oceníte také na podporu celkového vzhledu a krásy. Přispívá totiž k udržení zdravých nehtů, vlasů, ale i pokožky, což ocení zejména dámy. Nejen pány zase osloví fakt, že zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, který je důležitým kamenem mužského zdraví.

K pozitivním vlastnostem zinku se počítá i podpora dobrého zraku, kterou ocení každý, ale zejména lidé či studenti, kteří tráví hodně času za počítačem, chytrým telefonem či tabletem. Výhody uzavírá ochrana buněk před oxidačním stresem či podpora imunitního systému, který sehrává klíčovou roli v boji s nemocemi. Triple Zinek má formu snadno polykatelných tablet vhodných i pro vegany a jeho užívání je tak velmi jednoduché.

Triple Zinek a jeho výhody

• komplexní doplněk s obsahem zinku ve formě glukonátu, pikolinátu a citrátu
  • má dobrou vstřebatelnost
  • patří mezi klíčové minerální látky
  • ocení ho každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví
  • přispívá ke správné látkové přeměně sacharidů
  • podporuje kognitivní funkce
  • má podíl na normální plodnosti a reprodukci
  • je součástí syntézy bílkovin
  • má vliv na zdraví kostí
  • přispívá k udržení zdravých nehtů, vlasů a pokožky
  • podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • má pozitivní vliv na zrak
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • podporuje imunitní systém
  • má formu snadno polykatelných tablet
  • je vhodný i pro vegany

Užívejte 1 kapsli denně po jídle.

Maltodextrin, povrch tablety (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza), glukonát zinečnatý (zinek), pikolinát zinečnatý (zinek), citrát zinečnatý (zinek).

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Zinek 15 mg
- z toho glukonát zinečnatý  5 mg
- z toho pikolinát zinečnatý 5 mg
- z toho citrát zinečnatý 5 mg

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sójové boby, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte výrobek jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Výrobek nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Balení uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě, mimo přímé sluneční záření a při teplotě 15-25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v Polsko
Hlavní kategorie Zinek