Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitamín D3 2000 IU 90 tab - Natrol

Výrobce: Natrol

Vitamín D3, nazývaný také sluneční vitamín, je velmi důležitý vitamín pro lidský organismus. Pomáhá při problémech a nemocech kostí, ledvin, kloubů a zubů. Jedna kapsle obsahuje až 2000 IU vitamínu D3, což je dostatečná dávka ke zlepšení kondice imunitního systému, štítné žlázy a dosažení dobrého sportovního výkonu.

Dlouhodobě nedostupný

Vitamín D3 2000 IU - nezbytný pro lepší kondici imunitního systému, dobrý sportovní výkon i celkové zdraví 

Vitamín D3, nazývaný i sluneční vitamín, je velmi důležitý. Jeho nedostatek může souviset s chorobami kostí, kloubů a ledvin, se sníženou dýchací činností, a také se zubním kazem. Nízká hladina vitamínu D může zvýšit i náchylnost k některým chorobám. Při dostatečném přísunu vitamínu D se zlepšuje kondice imunitního systému a štítné žlázy, umožní se dosažení vynikajícího a rovnoměrného sportovního výkonu.

 

vitamín D3 natrol

 

Vitamín D se tvoří v kůži působením slunečního záření, samotné UV záření a intenzita tvorby vitamínu D jsou podmíněné mnoha těžce ovlivnitelnými faktory (roční období, zeměpisná poloha, čas, věk, znečištění ovzduší, zbarvení pokožky, atd.). Z toho vyplývá, že v některých obdobích roku, je přísun vitamínu D, jako výživového doplňku, nezbytný. Vitamín D podporuje vstřebávání a využití vápníku a fosforu, což je základem pro správný rozvoj a udržení zdravých kostí a zubů. Vitamín D3 je nezbytný pro přirozený vývin a přispívá k normální hladině vápníku v krvi, čímž podporuje správný vývoj dítěte.

 

Vitamín D3 a jeho výhody

  • přispívá ke správnému vstřebávání / využití vápníku a fosforu
  • přispívá k normální hladině vápníku v krvi, udržování zdravých kostí a zubů
  • přispívá k udržení správného fungování svalů
  • přispívá ke správnému fungování imunitního systému
  • hraje roli v procesu dělení buněk
  • rychle se rozpouští

 

Dávkování

Užívejte jednu tabletu denně. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte tabletu před polknutím rozpustit v ústech. Není třeba zapíjet vodou.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 tab)
Vitamín D3 (cholecalciferol) 2000 IU

 

Další složky

Xylitol, celulózová guma, PVP, přírodní aroma jahody, řepa prášek, oxid křemičitý, kyselina jablečná, kyselina stearová, stearan hořečnatý, kyselina citrónová, maltodextrin, modifikovaný potravinářský škrob. Obsahuje pšenici.

 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Dětem do 4 let pouze pod vedením pediatra. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná nebo kojíte. Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy (vitamín, doplněk stravy). Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Recenze zákazníka

Vitamín D3 2000 IU 90 tab - Natrol

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Vitamín D3 2000 IU 90 tab - Natrol
Vaše hodnocení
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Vitamín D3 2000 IU 90 tab - Natrol

Napsat otázku
Napsat odpoveď