Ženšen Triple VEGE - OstroVit

Výrobce: OstroVit

Ženšen Triple VEGE jsou veganské kapsle s obsahem pěti různých rostlinných extraktů - z kořene sibiřského a panax ženšenu, ashwagandhy, guarany a černého pepře. Tři z nich patří mezi adaptogeny, které pomáhají zvládat stres a zvýšit odolnost organismu. Doplňuje je guarana, která se pojí s povzbudivým účinkem a černý pepř pro lepší vstřebatelnost.

Ženšen Triple VEGE - komplex s obsahem třech adaptogenů pro ty, kteří chtějí lépe zvládat stres a zvýšit odolnost organismu

Ženšen Triple VEGE jsou efektivní směsí pěti rostlinných extraktů v podobě kapslí, které ocení nejen vegani. V první řadě obsahují 200 mg sibiřského ženšenu a 100 mg ženšenu panax. Tyto rostliny jsou známé především svým obsahem aktivních látek, tzv. ženšenoidů. Řadí se tak mezi velmi silné adaptogeny. Tyto látky jsou známé svým vlivem na snížení stresu a zvýšení odolnosti organismu. Na zkoumané účinky ženšenu navazuje i další adaptogen v podobě 140 mg extraktu z ashwagandhy.

Ve směsi dále najdete i 200 mg extraktu ze semen guarany. Jedná se o rostlinu, která je známá svým obsahem kofeinu. Díky tomu se jí přisuzují stimulační účinky. Složení uzavírá černý pepř, který obsahuje piperin zvyšující vstřebatelnost jednotlivých složek. Tyto rostlinné extrakty tak společně tvoří efektivní formuli, kterou vyhledávají zejména lidé čelící vysokému tlaku okolí a jsou vystaveni stresovým situacím. Ať už se jedná o vypjaté situace v osobním životě, škole nebo zaměstnání. Ženšen Triple VEGE může být jedním z prostředků, jak s podobnými situacemi bojovat a snižovat jejich negativní dopad.

Ženšen Triple VEGE a jeho výhody

• jsou kapsle s obsahem pěti rostlinných extraktů
  • obsahuje ženšen sibiřský, ženšen panax, ashwagandhu, guaranu a černý pepř
  • obsahuje adaptogeny, které pomáhají lépe zvládat stres
  • vyniká svým podílem ženšenoidů
  • je vyhledávaný lidmi, kteří čelí tlaku okolí (např. studenti, manažeři)
  • je vhodný i pro vegany

Užívejte 1 kapsli denně.

Extrakt z kořene sibiřského ženšenu - 1,2 % eleuterosidů, extrakt ze semen guarany - 22 % kofeinu, extrakt z kořene ashwagandhy - indický ženšen - 7,2 % withanolidy, 1 % alkaloidy, 0,25 % withaferin A, hydroxymethyl, potahová kompozice (propylmethyl celulóza), extrakt z kořene ženšenu panax - 20 % ginsenosidů, extrakt z plodů černého pepře- 95 % piperin.

Nutriční hodnoty1 kapsle
Extrakt z kořene sibiřského ženšenu 200 mg
- z toho eleuterosidy (1,2 %) 2,4 mg
Extrakt z kořene ženšenu Panax 100 mg
- z toho ginsenosidy (20 %) 20 mg
Extrakt z kořene Ashwagandha 140 mg
- z toho withanolidy (7,2 %) 10 mg
- z toho alkaloidy (1 %) 1,4 mg
- z toho withaferin A (0,25 %) 0,35 mg
Extrakt ze semen guarany 200 mg
- z toho kofein (22 %) 44 mg
Extrakt z černého pepře 5 mg
- z toho piperin (95 %) 4,7 mg

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sójové boby, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte tento výrobek jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud máte alergii na některou ze složek výrobku. Přípravek by se neměl konzumovat při užívání sedativ, léků na spaní, antiepileptických léků. Výrobek nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Balení uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě mimo přímé sluneční záření při teplotě 15-25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v Polsko
Hlavní kategorie Nootropika a mozek