Manuka Health

Manuka Health je certifikovaná novozélandská značka těch nejkvalitnějších medů a medových produktů založená v roce 2006. Tento med je vyráběn z lokální rostliny s názvem Manuka, která je výjimečná obsahem přirozené sloučeniny MGO (methylglyoxal), kvůli které je populární a používaná také v medicínských kruzích. Vyskytuje se pouze na Novém Zélandu a výroba medu je možná pouze pár týdnů do roka, když kvete.

Zobrazit více

Společnost Manuka Health v roce 2008 poprvé představila rozdělení medů podle obsahu MGO jako přesnější a spolehlivější metodu určování jakosti Manuka medu. Systém označení MGO Manuka medu je důležitý, protože:

• Je založen na vědě a výzkumu - Přesný a spolehlivý systém certifikace Manuka medů na hladinu methylglyoxalu, který lze ověřit v jakékoliv laboratoři.
  • Je ověřen - Každá šarže medů Manuka je testovaná a certifikovaná, což zaručuje minimální hladinu MGO, která je jasně uvedena na obalu.
  • Je srozumitelný a jasný - Manuka med MGO™ 400+ znamená garanci minimálního obsahu 400 mg methylglyoxalu na kilogram Manuka medu.

Manuka Health testuje každou šarži medu pro zajištění nejvyšší možné kvality a čistoty medu. Společnost zastřešuje celý výrobní proces, od chovu včel až po výsledný produkt, přičemž každý med musí splňovat přísné normy kvality a bezpečnosti pro udržování vlastností bioaktivních sloučenin. Vyzkoušejte i vy mimořádně zdravé a výživné Manuka medy!

Manuka Health

Zdroje

zobrazit méně
Kategorie neobsahuje žádné produkty.