Dárkové balíčky

Dárkové balíčky jsou ideálním překvapením v případě, že chcete potěšit blízkou osobu více produkty, ale nejste si jisti, jak je nakombinovat. Balíček tak může být skvělým dárkem pro partnerku, partnera, rodiče, sourozence, prarodiče, přátele a prostě pro každého muže i ženu. Jejich předností je především výhodná cena, za kterou byste jednotlivé položky z balíčku nejspíš nepořídili. Navíc nemusíte složitě hledat, co přidáte. Stačí podle názvu balíčku odhadnout, který z nich bude nejbližší osobě, které chcete udělat radost nejen o Vánocích. Speciální balíčky máme prakticky pro každého.

 Zobrazit více

V nabídce najdete packy, které pomohou s nabíráním svalů, hubnutím, podporou krásy, pohybového aparátu i celkového zdraví a samozřejmě také sportovního výkonu. Stejně tak jsme přidali i balíčky pro gamery, kterým jde především o maximální koncentraci během napínavých online soubojů. Kuchařky si pak mohou zase připravovat zdravější verze sladkých a slaných dobrot. Nezapomněli jsme ale ani na milovníky zdravých snídaní, snacků nebo veganských pochoutek. 

Stačí se jen zamyslet nad cílem nebo oblíbenými aktivitami vašich blízkých a podle toho vybrat balíček na míru, který se k nim bude nejlépe hodit. Kromě radosti v očích při rozbalování vás jistě potěší, že si na vás vzpomenou vždy, když budou produkty z balíčku používat. 

S výběrem dalších dárku pak pomůže článek Tipy na vánoční dárky pro milovníky fitness a zdravého životního stylu.

 zobrazit méně

1 Položku

Na stranu
Nastavit vzestupně
Značka
 1. GymBeam (1)
Příchuť
 1. matcha (1)
 2. aronie (1)
Forma
 1. kapslová (1)
Směs
 1. směs (1)
Právní kategorie produktu
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Immunity Support Package - GymBeam
  Immunity Support Package - GymBeam
  100%
  100 % (8)
  1249  Kč

1 Položku