Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

zahrnuje minerální komplex a patentovanou směs zinku, magnézia a vitamínu B6. Tedy přírodní látky, u nichž bylo vědecky prokázáno, že jsou efektivním suplementem na regeneraci svalstva, podporu růstu svalové hmoty a síly, a také zvýšení hladiny anabolických hormonů. ZMB a ZMA podporuje kvalitu spánku, zvyšuje hladinu testosteronu, sílu a zlepšuje regeneraci.

ukázat více

ZMA doplňuje lidský organismus o zinek, magnézium, vitamín B6, tedy přírodní látky, které jsou pro tělo sportovce nezbytné. U těchto složek bylo klinicky prokázáno, že napomáhají ke zvyšování hladiny anabolických hormonů, jako testosteron. Podle studie může suplementace 30 mg zinku a 450 mg magnézia zvýšit hladinu testosteronu až o 30%.

 

Další neodmyslitelnou výhodou užívání ZMA, a to zejména v této stresující době, je lepší spánek. Mnoho uživatelů, kteří měli problém s usínáním a trpěli lehkým spánkem, byli účinky ZMA přímo překvapeni a zpozorovali zlepšení kvality spánku.

 

Zinek je esenciální minerál s antioxidačními účinky, který stimuluje aktivitu mnoha enzymů v těle. Tyto enzymy jsou kritické pro množství biochemických reakcí, hlavně při proteinové syntéze nebo molekulárním mechanismu, který podporuje obnovu, regeneraci a růst svalové hmoty.

 

Magnézium je také esenciální minerál zodpovědný za množství reakcí v těle. Je důležitý pro zdravé fungování kardiovaskulárního systému, a samozřejmě i zdraví kostí. Zinek v kombinaci s magnéziem má široké uplatnění v oblasti fyzického zdraví, ale poskytuje i benefity v ohledu výkonnosti.

 

Pro koho je ZMA určeno?

ZMA doporučujeme užívat každému, kdo chce dosáhnout lepších silových výkonů a růstu svalové hmoty. Je pravda, že sportovci často trpí nedostatkem zinku, magnézia a B6, což je předurčuje k odsouvání svých pokroků. Efekt nedostatku zinku byl testován již vícekrát a výsledkem je přímo úměrné klesání svalové síly a totální pracovní schopnosti svalstva s jeho nedostatkem. Produkt je vhodný pro muže i ženy bez jakéhokoliv rizika. Nemá žádné vedlejší účinky.

skrýt popis
Možnosti nákupu
Kategorie
Výrobce
Příchuť
Tablety
Kapsle
Forma
Směs
štítky produktů
Cena
Cena od - do
Filtrovat podle
  • Vegetariánský (2)
  • Veganský (1)
  • Bezlepkový (9)
  • Bez laktózy (9)
  • BIO (9)
  • Bez GMO (6)
  • Bez umělých sladidel (7)
  • Bez plastových obalů (9)
  • Bez aspartamu (9)
 1. ZMB6 - GymBeam
  Hodnocení:
  87% (46)
  Akční cena 159 Kč
 2. ZMA - ActivLab
  Hodnocení:
  90% (2)
  Akční cena 269 Kč
 3. Tribu ZMA 90 tab - Amix
  Hodnocení:
  100% (4)
  Akční cena 583 Kč
 4. Tribuactiv B6 - ActivLab
  Hodnocení:
  94% (3)
  Akční cena 199 Kč
 5. Zma PRO - Universal Nutrition
  Hodnocení:
  100% (4)
  Akční cena 439 Kč
 6. ZEN 120 kaps - ActivLab
  Hodnocení:
  90% (2)
  Akční cena 389 Kč
 7. ZMA® - NOW Foods
  Hodnocení:
  0% (0)
  Akční cena 299 Kč
 8. ZMA - Optimum Nutrition
  Hodnocení:
  100% (1)
  Akční cena 529 Kč
 9. ZMA - Redcon1
  Hodnocení:
  0% (0)
  Není skladem

9 Položek

Nenašli jste co jste hledali? Napište nám.