ZMA a ZMB

 

ZMA a ZMB zahrnuje minerální komplexy, přesněji ZMA obsahuje zinek, hořčík a vitamin B6, tedy přírodní látky, u nichž je vědecky dokázáno, že jsou efektivním suplementem na regeneraci svalstva, podporu nárůstu svalové hmoty a síly, a také zvýšení hladiny anabolických hormonů. ZMB podporuje kvalitu spánku, zvyšuje hladinu testosteronu, sílu a zlepšuje regeneraci.

čítať ďalej

ZMA je minerálový komplex, který se skládá a doplňuje lidský organismus o zinek, hořčík, vitamin B-6, tedy přírodní látky, které jsou pro tělo sportovce nezbytné. U těchto složek bylo klinicky prokázáno, že napomáhají zvyšování hladiny anabolických hormonů, jako testosteron, u sportovců. Podle studie může suplementace 30 mg zinku a 450 mg magnézium zvýšit hladinu testosteronu až o 30%.

 

Další neodmyslitelnou výhodou, zvláště v této stresující době, je lepší spánek. Mnoho uživatelů, kteří měli problém s usínáním a trpěli lehkým spánkem, byly účinky ZMA přímo překvapení. Poté, co užívali ZMA začali spát opravdu tvrdě.

 

Zinek je esenciální minerál s antioxidačními účinky, který stimuluje aktivitu mnoha enzymů v těle. Tyto enzymy jsou kritické pro množství biochemických reakcí, hlavně při syntéze bílkovin nebo molekulárním mechanismu, který podporuje obnovu, regeneraci a růst svalové hmoty.

 

Magnesium je také esenciální minerál zodpovědný za množství reakcí v těle. Je důležitý pro zdravé fungování kardiovaskulárního systému, a samozřejmě i zdraví kostí. Zinek v kombinaci s hořčíkem má široké uplatnění v oblasti fyzického zdraví, ale poskytuje i benefity v ohledu výkonnosti.

 

Komu ZMA určeno?

ZMA doporučujeme užívat každému, kdo chce dosáhnout lepší silové výkony a růst svalové hmoty. Je pravda, že sportovci často trpí nedostatkem zinku, hořčíku a B6, což je předurčuje k odsouvání svých pokroků. Efekt nedostatku zinku byl testován již několikrát a výsledkem je přímo úměrné klesání svalové síly a totální pracovní schopnosti svalstva s jeho nedostatkem. Produkt je vhodný pro muže i ženy bez jakéhokoliv rizika. Nemá žádné vedlejší účinky.

 

Více informací se o ZMA dozvíte v článku ZMA a ZMB: více než jen minerály, které zlepší vaše výsledky.

 
schovať popis
na stránku
položek: 10
ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition

279,00 Kč

229

Zma 90 kaps - Activlab

359,00 Kč

279

ZMA - ActivLab
Cena od:

169

ZEN 120 kaps - ActivLab

549,00 Kč

389

Tribu ZMA 90 tab - Amix

549,00 Kč

449

na stránku
položek: 10
Kategorie
Výrobce+
Balení+
Příchuť+
Cena
Kč135
Kč581
//Asynchronous click tracking code