Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB zahrnuje minerální komplex a patentovanou směs zinku, magnézia a vitamínu B6. Tedy přírodní látky, u nichž bylo vědecky prokázáno, že jsou efektivním suplementem na regeneraci svalstva, podporu růstu svalové hmoty a síly, a také zvýšení hladiny anabolických hormonů. ZMB a ZMA podporuje kvalitu spánku, zvyšuje hladinu testosteronu, sílu a zlepšuje regeneraci.

ukázat více

ZMA doplňuje lidský organismus o zinek, magnézium, vitamín B6, tedy přírodní látky, které jsou pro tělo sportovce nezbytné. U těchto složek bylo klinicky prokázáno, že napomáhají ke zvyšování hladiny anabolických hormonů, jako testosteron. Podle studie může suplementace 30 mg zinku a 450 mg magnézia zvýšit hladinu testosteronu až o 30%.

 

Další neodmyslitelnou výhodou užívání ZMA, a to zejména v této stresující době, je lepší spánek. Mnoho uživatelů, kteří měli problém s usínáním a trpěli lehkým spánkem, byli účinky ZMA přímo překvapeni a zpozorovali zlepšení kvality spánku.

 

Zinek je esenciální minerál s antioxidačními účinky, který stimuluje aktivitu mnoha enzymů v těle. Tyto enzymy jsou kritické pro množství biochemických reakcí, hlavně při proteinové syntéze nebo molekulárním mechanismu, který podporuje obnovu, regeneraci a růst svalové hmoty.

 

Magnézium je také esenciální minerál zodpovědný za množství reakcí v těle. Je důležitý pro zdravé fungování kardiovaskulárního systému, a samozřejmě i zdraví kostí. Zinek v kombinaci s magnéziem má široké uplatnění v oblasti fyzického zdraví, ale poskytuje i benefity v ohledu výkonnosti.

 

Pro koho je ZMA určeno?

ZMA doporučujeme užívat každému, kdo chce dosáhnout lepších silových výkonů a růstu svalové hmoty. Je pravda, že sportovci často trpí nedostatkem zinku, magnézia a B6, což je předurčuje k odsouvání svých pokroků. Efekt nedostatku zinku byl testován již vícekrát a výsledkem je přímo úměrné klesání svalové síly a totální pracovní schopnosti svalstva s jeho nedostatkem. Produkt je vhodný pro muže i ženy bez jakéhokoliv rizika. Nemá žádné vedlejší účinky.

skrýt popis
Nastavit vzestupně
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

Cena od - do
Možnosti nákupu
Výrobce
Balení
 1. ZMB6 - GymBeam
  Hodnocení:
  Recenze: 60% (2)
  Aktuální cena od  119 Kč
 2. Tribu ZMA 90 tab - Amix
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   583 Kč
 3. ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 96% (5)
  Aktuální cena   274 Kč
 4. ZMA - ActivLab
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena od  379 Kč
 5. Tribuactiv B6 - ActivLab
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena od  199 Kč
 6. ZEN 120 kaps - ActivLab
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena   389 Kč
 7. Zma PRO - Universal Nutrition
  Hodnocení:
  Recenze: 0% (0)
  Aktuální cena od  439 Kč
Show more products
Nastavit vzestupně
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek