Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB zahrnuje minerální komplex a patentovanou směs zinku, magnézia a vitamínu B6. Tedy přírodní látky, u nichž bylo vědecky prokázáno, že jsou efektivním suplementem na regeneraci svalstva, podporu růstu svalové hmoty a síly, a také zvýšení hladiny anabolických hormonů. ZMB a ZMA podporuje kvalitu spánku, zvyšuje hladinu testosteronu, sílu a zlepšuje regeneraci.

ukázat více

ZMA doplňuje lidský organismus o zinek, magnézium, vitamín B6, tedy přírodní látky, které jsou pro tělo sportovce nezbytné. U těchto složek bylo klinicky prokázáno, že napomáhají ke zvyšování hladiny anabolických hormonů, jako testosteron. Podle studie může suplementace 30 mg zinku a 450 mg magnézia zvýšit hladinu testosteronu až o 30%.

 

Další neodmyslitelnou výhodou užívání ZMA, a to zejména v této stresující době, je lepší spánek. Mnoho uživatelů, kteří měli problém s usínáním a trpěli lehkým spánkem, byli účinky ZMA přímo překvapeni a zpozorovali zlepšení kvality spánku.

 

Zinek je esenciální minerál s antioxidačními účinky, který stimuluje aktivitu mnoha enzymů v těle. Tyto enzymy jsou kritické pro množství biochemických reakcí, hlavně při proteinové syntéze nebo molekulárním mechanismu, který podporuje obnovu, regeneraci a růst svalové hmoty.

 

Magnézium je také esenciální minerál zodpovědný za množství reakcí v těle. Je důležitý pro zdravé fungování kardiovaskulárního systému, a samozřejmě i zdraví kostí. Zinek v kombinaci s magnéziem má široké uplatnění v oblasti fyzického zdraví, ale poskytuje i benefity v ohledu výkonnosti.

 

Pro koho je ZMA určeno?

ZMA doporučujeme užívat každému, kdo chce dosáhnout lepších silových výkonů a růstu svalové hmoty. Je pravda, že sportovci často trpí nedostatkem zinku, magnézia a B6, což je předurčuje k odsouvání svých pokroků. Efekt nedostatku zinku byl testován již vícekrát a výsledkem je přímo úměrné klesání svalové síly a totální pracovní schopnosti svalstva s jeho nedostatkem. Produkt je vhodný pro muže i ženy bez jakéhokoliv rizika. Nemá žádné vedlejší účinky.

skrýt popis
Možnosti nákupu
Kategorie
  Výrobce
  Balení (g)
   Balení (ml)
    Tablety
    Barva
     Příchuť
     Kapsle
     Materiál
      Forma
      Směs
      Velikost
       Metoda zpracování bílkovin
        Zdroj bílkovin
         Cena
         Cena od - do
         Filtrovat podle
          • Vegetarián (1)
          • Vegan (5)
          • Bezlepkový (5)
          • Bez laktózy (5)
          • Bio - ano (5)
          • Bez GMO (3)
          • Bez umělých slatidiel (5)
          • Bez plastových obalů (5)
          • Bez aspartam (5)
         1. ZMB6 - GymBeam
          Hodnocení:
          85% (30)
          Akční cena   129 Kč
         2. Tribuactiv B6 - ActivLab
          Hodnocení:
          94% (3)
          Akční cena   199 Kč
         3. Tribu ZMA 90 tab - Amix
          Hodnocení:
          100% (2)
          Akční cena   583 Kč
         4. ZMA - ActivLab
          Hodnocení:
          90% (2)
          Akční cena   379 Kč
         5. ZMA - Optimum Nutrition
          Hodnocení:
          0% (0)
          Akční cena   509 Kč
         6. Zma PRO - Universal Nutrition
          Hodnocení:
          100% (2)
          Není skladem

         6 Položek