Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. Ketogenní dieta - pravda o hubnutí bez sacharidů  

  Ketogenní dieta - pravda o hubnutí bez sacharidů  

  Zhubněte 2 kilogramy týdně bez namáhavého cvičení. Zní to lákavě? Právě to zaručují firmy, které prodávají produkty ketogenní diety. Je ale taková rapidní redukce hmotnosti prospěšná pro zdraví? Podívejte se s námi na rizika, fakta a mýty spojené s ketogenní dietou!

 2. 5 tipů, jak si vybrat tenisky na běh

  5 tipů, jak si vybrat tenisky na běh

  Běžecké tenisky najdeme v šatníku nejednoho z nás. Jsou stylové, pohodlné a vhodné i na běžné nošení. Design však není jediným parametrem, na který byste se měli zaměřit. Přinášíme vám 5 užitečných tipů jak vybrat boty na běh, které vám sednou jako ulité.

   

 3. Je karnitin bezpečný?

  Je karnitin bezpečný?

  Karnitin je populární výživový doplněk, který pomáhá při spalování tuků zlepšuje fyzickou aktivitu. Je nejen bezpečný, ale pro sportovce také velmi potřebný. Přečtěte si o vědeckých důkazech, který potvrzují účinky karnitinu v našem článku.

   

 4. 15 nutričních mýtů o stravování, které vás překvapí

  15 nutričních mýtů o stravování, které vás překvapí

  Jsou opravdu sůl, červené maso, káva, vejce chléb nezdravé? Nevěřte všem informacím, které jste našli na internetu a důvěřujte vědcům. Přečtěte si 15 nutričních mýtů, které vás překvapí, ale měl by je znát každý z nás.

   

 5. ,,Éčka" nebo přídatné látky v potravinách - jsou opravdu nebezpečné?

  ,,Éčka" nebo přídatné látky v potravinách - jsou opravdu nebezpečné?

  Máte i vy tendenci nekupovat potraviny jen proto, že obsahují ,,éčka"? Ne všechny přídatné látky představují nebezpečí pro naše zdraví. Přečtěte si o tom, co jsou to aditiva a jakou roli plní při výrobě potravinářských produktů. 

               

 6. Cviky na hamstringy - jak posílit zadní stehenní svaly?

  Cviky na hamstringy - jak posílit zadní stehenní svaly?

  Znáte nejlepší cviky na hamstringy? Zadní stehenní svaly jsou stejně důležité jako kvadricepsy nebo lýtka. Vybudujte si svalnatá stehna, která zlepší stabilitu kolen a také skvěle vypadají. Poznejte ty nejlepší cviky na vypracované hamstringy! 

   

Stránka