Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. 10 cviků, které můžete trénovat, když vás bolí kolena

  10 cviků, které můžete trénovat, když vás bolí kolena

  Mnoho lidí trápí bolest kolen, a proto se nemohou cvičení věnovat naplno. Připravili jsme pro vás rady a tipy, jak trénovat, když vás bolí kolena, stejně tak i výběr nejlepších cviků na nohy a stehna v případě těchto bolestí.

 2. Fitness recept na chutné proteinové wafle

  Fitness recept na chutné proteinové wafle

  Sladké dezerty nemusí být zákonitě nezdravé, plné cukru a tuku. Připravili jsme pro vás fitness recept na chutné proteinové wafle, které jsou výborným a zdravým dezertem pro vaše tělo a svalovou hmotu.

 3. 3 lahodné recepty na banánový chlebíček plný vlákniny a proteinů

  3 lahodné recepty na banánový chlebíček plný vlákniny a proteinů

  Zkuste tyto 3 recepty na banánový chléb, které jsou bohaté na vlákninu a bílkoviny. Poslouží vám jako netradiční snídaně, které vás zasytí a nabijí energií do nového dne.

 4. IIFYM - Flexibilní stravování, s kterým zaručeně dosáhnete svých cílů

  IIFYM - Flexibilní stravování, s kterým zaručeně dosáhnete svých cílů

  Chtěli byste si občas dát hamburger nebo sladkost bez výčitek? Zkuste IIFYM, formu flexibilního stravování založenou na výpočtu makroživin a optimálním příjmu bílkovin, tuků a sacharidů z kvalitních zdrojů potravin.  

 5. Fitness recept na malinový raw koláček s oříšky

  Fitness recept na malinový raw koláček s oříšky

  Raw malinový koláček v sobě kombinuje to nejlepší z brownie, cheesecaku a malinového topinku. Tento lahodný fitness recept prostě musíte ochutnat!

 6. 5 nejlepších fitness receptů na doplnění živin po tréninku

  5 nejlepších fitness receptů na doplnění živin po tréninku

  Co jíst po tréninku? Otázka, která pronásleduje snad každého sportovce, který své tréninky myslí vážně. Právě proto jsme se rozhodli nabídnout vám to nejdůležitější, co o výživě po cvičení potřebujete vědět.

Stránka