Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. 11 tipů, jak se motivovat ke cvičení doma

  11 tipů, jak se motivovat ke cvičení doma

  Rádi byste začali s domácím tréninkem, ale neumíte se k tomu dotlačit? Možná vám jen chybí dostatečná motivace! Přečtěte si 11 tipů, jak se motivovat ke cvičení doma, a jaké faktory ovlivňují vaši chuť do cvičení či brzdí váš progress. 

 2. Mouky - jejich rozdíly, využití, nutriční hodnoty a výhody

  Mouky - jejich rozdíly, využití, nutriční hodnoty a výhody

  Která mouka je nejvhodnější na palačinky, co je to tapioka, a čím je speciální banánová mouka? Přečtěte si, jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými moukami, jaké je jejich využití, a jakými výhodami se mohou pyšnit.

 3. Trávicí enzymy - jejich typy, zdroje a význam pro lidský organismus

  Trávicí enzymy - jejich typy, zdroje a význam pro lidský organismus

  Víte jakou funkci plní trávicí enzymy, jako například amyláza nebo proteáza? Enzymy jsou typy bílkovin, které urychlují chemické reakce, trávicí enzymy jsou důležité pro zpracování potravy. Poznejte funkci, působiště typy trávicích enzymů.

 4. Fitness recept: 3bit zákusek s karamelovým pudinkem a tvarohovou polevou

  Fitness recept: 3bit zákusek s karamelovým pudinkem a tvarohovou polevou

  Co byste řekli na neodolatelné spojení karamelového pudinku, nadýchané tvarohové pěny a vláčného těsta? Protože přesně to vám přinášíme v receptu na 3bit zákusek, který je nabitý bílkovinami. Rozhodně si tuto lahůdku nenechte ujít! 

 5. Jak zjistit, že je váš online trenér a výživový poradce špatný?

  Jak zjistit, že je váš online trenér a výživový poradce špatný?

  Zvažujete, že se na své cestě za lepší postavou svěříte do rukou online trenéra? Jeho rady vám skutečně mohou pomoci, ale zároveň i uškodit. Je totiž důležité vybrat si odborníka na slovo vzatého a ne člověka, který vlastní pouze certifikát trenéra z víkendového semináře. Podívejte se, jak zjistit, že je váš online trenér a jeho jídelníček špatný. 

 6. Jak vypočítat rychlost bazálního metabolismu a denní energetický výdej?

  Jak vypočítat rychlost bazálního metabolismu a denní energetický výdej?

  Správné fungování lidského těla a optimální tělesná hmotnost vyžadují rovnováhu mezi příjmem a výdejem energie. Existují různé vzorce, pomocí kterých si můžete vypočítat rychlost vašeho bazálního metabolismu, tudíž kolik kalorií vaše tělo spálí, i když právě nic neděláte. Hodnoty z nich vám mohou pomoci vypočítat denní energetický výdej, což je užitečné pro podporu zdravého životního stylu. 

Stránka