Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. Vše, co musíte vědět o kreatinu a jeho formách

  Vše, co musíte vědět o kreatinu a jeho formách

  Vyznáte se v různých formách kreatinu? Víte v čem je lepší kreatin monohydrát oproti mikronizovanému kreatinu? Pokud ne, tento článek je jako stvořený pro vás. Dozvíte se v něm vše podstatné o kreatinu a jeho typech. Na závěr vám poradíme, jaký typ kreatinu je pro vás nejvhodnější.           

   

 2. Co je to bazální metabolismus a jak vypočítat BMR?  

  Co je to bazální metabolismus a jak vypočítat BMR?  

  Bazální rychlost metabolismu (BMR) je měření energetického výdeje organismu klidu. Určuje kolik kalorií potřebujete denně přijmout, abyste si udrželi hmotnost nebo ji naopak snížili. Jde o počet kalorií, které tělo potřebuje pro správný chod základních životních funkcí.

 3. Umělá sladidla - mýty a fakta o jejich bezpečnosti a účincích

  Umělá sladidla - mýty a fakta o jejich bezpečnosti a účincích

  Jsou sacharin, aspartam, sukralóza a acesulfam draselný lepší než cukr? Jaké jsou jejich účinky na zdraví, a jsou pro lidi bezpečné? Přečtěte si všechna fakta a mýty o umělých sladidlech v našem článku.

   

 4. Fitness recepty na 11 lahodných a zdravých salátů

  Fitness recepty na 11 lahodných a zdravých salátů

  Chcete jíst zdravě a hledáte inspiraci? Přinášíme vám 11 receptů na saláty, jejichž příprava nezabere moc času a nezatíží ani vaši peněženku. Fitness strava přece nemusí být nuda. Dobrou chuť!

 5. Protein pro ženy a jeho účinky, výhody a dávkování

  Protein pro ženy a jeho účinky, výhody a dávkování

  Slyšeli jste už, že ženy by neměly pít proteinové nápoje, protože jim narostou svaly jako mužům? Bílkoviny jsou přitom stavebním kamenem svalstva, pokožky, enzymů a hormonů. Ať jste muž nebo žena, proteiny hrají důležitou roli ve vašem těle i všech tělesných tkáních, a proto by neměly chybět ve vašem stravovacím plánu, zvláště, pokud aktivně cvičíte.          

 6. Cheat meal - co je to a jak funguje ,,podvádění" ve stravování sportovců

  Cheat meal - co je to a jak funguje ,,podvádění" ve stravování sportovců

  Držet se nových návyků a vzdát se svých oblíbených jídel je pro mnohé obrovskou výzvou. Nemusíte je však ze svého jídelníčku vypustit navždy. Začleňování cheat meals nebo dokonce cheat days do stravovacího plánu je mezi fitness nadšenci docela populární. Podívejme se proto na to, co jsou to cheat meals cheat days.

   

Stránka