Ostatní testy

Ostatní testy je kategorie produktů obsahující domácí diagnostické testy, s jejichž pomocí můžete odhalit nedostatek vitamínů, minerálních látek, omega 3 mastných kyselin či dalších živin. Mezi takové testy patří například test hladiny vitamínu D či omega-3 mastných kyselin. Všechny tyto složky plní v organismu důležitou roli a jsou nezbytné pro jeho správné fungování. Jejich nedostatek byste tak dříve či později mohli začít různými způsoby pociťovat. Snížené množství určitých esenciálních živin se může projevovat na zdraví, vzhledu, psychice či úrovni pociťované energie. Diagnostické testy tak mohou pomoci takovému nedostatku předcházet a udržet optimální fungování organismu po všech stránkách. 

 Zobrazit více

Mezi diagnostickými testy ovšem najdete také ty, které vám pomohou odhalit možnou příčinu vašich zdravotních obtíží. Pokud máte například po snědení pečiva či jiných jídel z pšenice a žita pocit nafouknutého břicha, nadýmání či jiné trávicí potíže, může být na vině nesnášenlivost lepku. Tu vám domácí diagnostický test může pomoci odhalit. Na základě toho pak stačí po případné konzultaci s odborníkem upravit jídelníček, abyste optimalizovali své trávení a cítili se opět po jídle příjemně. 

Domácí testy jsou tak skvělým pomocníkem, díky kterému můžete včas zjistit nedostatek důležitých látek v organismu nebo odhalit příčinu jiných zdravotních potíží. 

 zobrazit méně

5 Položek

Na stranu
Nastavit vzestupně
Značka
 1. Cerascreen (2)
 2. Veroval (2)
 3. Preventis (1)
Barva
 1. shadow (2)
 2. violet (2)
Právní kategorie produktu
štítky produktů
 1. Best Seller (1)
Cena
Filtrovat podle
 1. Domácí test - Intolerance lepku - Veroval
 2. Domácí test - Nedostatek železa - Veroval
  Domácí test - Nedostatek železa - Veroval
  100%
  100 % (1)
  339 Kč
 3. Test Omega-3 - Cerascreen
  Test Omega-3 - Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  2599  Kč
 4. Test Vitamínu D - Cerascreen
  Test vitamínu D - Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  1699  Kč
 5. Preventis SmartTest Vitamin D Home

5 Položek