Diagnostické testy

Diagnostické testy je kategorie produktů, která obsahuje domácí diagnostické testy, s jejichž pomocí můžete najít příčinu zažívacích problémů, odhalit nedostatek vitamínů a minerálních látek nebo upravit životní styl v souladu s vaší genetickou výbavou.   

    

Domácí test nesnášenlivosti lepku může pomoci objasnit příčinu řady obtíží, jako je například nadýmání a neustále nafouknuté břicho nebo průjem. Výsledky je dále vhodné konzultovat s lékařem, který určí další průběh řešení vašich problémů.  

Domácí test na nedostatek železa může vysvětlit, proč máte nedostatek energie, pociťujete slabost, únavu, bolest hlavy nebo trpíte bledosti kůže. Při jeho nedostatku je vhodné zaměřit se na zvýšený příjem železa společně s vitamínem C, který zvyšuje vstřebatelnost železa. 

Domácí DNA testy ze slin vám na základě analýzy genů prozradí, jak upravit životní styl v souladu s vašimi geny. 

 • DNA Test Vitamins and Minerals vyhodnotí 12 vybraných skupin genů, které ovlivňují metabolismus mikroživin. Díky tomu se dozvíte, na jaké vitamíny a minerální látky je vhodné se zaměřit a snížit, nebo zvýšit jejich příjem prostřednictvím stravy nebo výživových doplňků. 
 • DNA Test Metabolism and Lifestyle odhalí efektivitu vašeho metabolismu, intoleranci laktózy nebo lepku a rizika propuknutí závislosti na alkoholu nebo nikotinu. 
 • DNA Test Sports Performance prozradí složení vašich svalů, a pomůže vám tak najít sportovní aktivitu, která je v souladu s vaší genetickou výbavou. Dále zjistíte, jak dobře regenerujete po sportovní aktivitě nebo jak moc jste náchylní k poranění měkkých tkání.
 • DNA Test Diet and Body Weight poodhalí tajemství vašich genů, a dostanete tak unikátní příležitost upravit jídelníček v souladu s vašimi vrozenými dispozicemi. Dále vám může pomoci zhubnout, váhu si trvale udržet a vymanit se z neustálého kruhu zkoušení různých diet a následného přibírání na váze.
Zobrazit více

12 Položek

Na stranu
Nastavit vzestupně
Kategorie
 • DNA testy (8)
 • Ostatní testy (4)
Výrobce
 1. GenePlanet (7)
 2. Veroval (2)
 3. Cerascreen (2)
 4. tellmeGen (1)
Cena
Filtrovat podle
 1. Test Omega-3 - Cerascreen
  Test Omega-3 - Cerascreen
  0%
  0% (0)
  2599  Kč
 2. DNA Test Premium Pack - GenePlanet
 3. DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals - GenePlanet
 4. DNA Test Sports Performance - GenePlanet
 5. Domácí test - Intolerance lepku - Veroval
 6. Test Vitamínu D - Cerascreen
 7. Domácí test - Nedostatek železa - Veroval
  Domácí test - Nedostatek železa - Veroval
  100%
  100 % (1)
  339 Kč
 8. DNA Test Diet and Body Weight - GenePlanet
 9. DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet
 10. DNA Test Vitamins and Minerals - GenePlanet
  DNA Test Vitamins and Minerals - GenePlanet
  100%
  100 % (1)
  2699  Kč
 11. DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight - GenePlanet
 12. Pokročilý DNA Test - tellmeGen

12 Položek