Diagnostické testy

Diagnostické testy je kategorie produktů, která obsahuje domácí diagnostické testy, s jejichž pomocí můžete najít příčinu zažívacích problémů, odhalit nedostatek vitamínů a minerálních látek nebo upravit životní styl v souladu s vaší genetickou výbavou.   

    

Domácí test nesnášenlivosti lepku může pomoci objasnit příčinu řady obtíží, jako je například nadýmání a neustále nafouknuté břicho nebo průjem. Výsledky je dále vhodné konzultovat s lékařem, který určí další průběh řešení vašich problémů.  

Domácí test na nedostatek železa může vysvětlit, proč máte nedostatek energie, pociťujete slabost, únavu, bolest hlavy nebo trpíte bledosti kůže. Při jeho nedostatku je vhodné zaměřit se na zvýšený příjem železa společně s vitamínem C, který zvyšuje vstřebatelnost železa. 

 Zobrazit více

Domácí DNA testy ze slin vám na základě analýzy genů prozradí, jak upravit životní styl v souladu s vašimi geny. 

 • DNA Test Vitamins and Minerals vyhodnotí 12 vybraných skupin genů, které ovlivňují metabolismus mikroživin. Díky tomu se dozvíte, na jaké vitamíny a minerální látky je vhodné se zaměřit a snížit, nebo zvýšit jejich příjem prostřednictvím stravy nebo výživových doplňků. 
 • DNA Test Metabolism and Lifestyle odhalí efektivitu vašeho metabolismu, intoleranci laktózy nebo lepku a rizika propuknutí závislosti na alkoholu nebo nikotinu. 
 • DNA Test Sports Performance prozradí složení vašich svalů, a pomůže vám tak najít sportovní aktivitu, která je v souladu s vaší genetickou výbavou. Dále zjistíte, jak dobře regenerujete po sportovní aktivitě nebo jak moc jste náchylní k poranění měkkých tkání.
 • DNA Test Diet and Body Weight poodhalí tajemství vašich genů, a dostanete tak unikátní příležitost upravit jídelníček v souladu s vašimi vrozenými dispozicemi. Dále vám může pomoci zhubnout, váhu si trvale udržet a vymanit se z neustálého kruhu zkoušení různých diet a následného přibírání na váze.
 zobrazit méně

9 Položek

Na stranu
Nastavit vzestupně
Kategorie
 • DNA testy (4)
 • Ostatní testy (5)
Značka
 1. GenePlanet (3)
 2. Veroval (2)
 3. Cerascreen (2)
 4. Preventis (1)
 5. tellmeGen (1)
Barva
 1. violet (5)
 2. shadow (2)
Právní kategorie produktu
štítky produktů
 1. Best Seller (1)
Cena
Filtrovat podle
 1. Pokročilý DNA Test - tellmeGen
  Pokročilý DNA Test - tellmeGen
  100%
  100 % (1)
  3899  Kč
 2. DNA Test MyHealth - GenePlanet
 3. Domácí test - Intolerance lepku - Veroval
 4. Domácí test - Nedostatek železa - Veroval
  Domácí test - Nedostatek železa - Veroval
  100%
  100 % (1)
  339 Kč
 5. Test Omega-3 - Cerascreen
  Test Omega-3 - Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  2599  Kč
 6. Test Vitamínu D - Cerascreen
  Test vitamínu D - Cerascreen
  100%
  100 % (1)
  1699  Kč
 7. DNA Test MyLifestyle - GenePlanet
 8. DNA Test Premium - GenePlanet
  DNA Test Premium - GenePlanet
  0%
  0% (0)
  11149  Kč
 9. Preventis SmartTest Vitamin D Home

9 Položek