Krilový olej

Krilový olej je kategorie produktů s obsahem prospěšného oleje z krilu. Ten patří mezi přírodní zdroje omega 3 mastných kyselin v podobě kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA). Ty se podílejí na správné funkci nejdůležitějších orgánů v našem těle. EPA a DHA mají totiž pozitivní vliv na zdraví srdce, samotná DHA navíc podporuje normální činnost mozku a udržení dobrého zraku. Jedná se o esenciální živiny, které si naše tělo nedokáže samo vyrobit. Proto je nezbytné tyto látky přijímat ze stravy nebo suplementů. 

Výhodou krilového oleje je, že se v něm EPA a DHA nacházejí ve formě fosfolipidů. Díky tomu mají vysokou biologickou hodnotu a skvělou vstřebatelnost v organismu. Obsahem EPA, DHA a využitelností dokonce krill oil často překonává rybí olej. 

Krilový olej se může pochlubit také obsahem populárního karotenoidu astaxanthinu. Ten je ceněný zejména pro své antioxidační účinky, díky čemuž pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Navíc se těší oblibě mezi lidmi, kteří chtějí maximálně pečovat o svůj zrak.

Tento zdravý tuk, který se získává z drobných mořských korýšů, je ideální pro doplnění nezbytných omega 3 mastných kyselin. Ocení jej všichni jedinci, kteří se starají o své zdraví a chtějí podpořit správnou funkci srdce, mozku i zraku. 

Zobrazit více

5 Položek

Na stranu
Nastavit vzestupně
Výrobce
 1. GymBeam (2)
 2. OstroVit (2)
 3. NOW Foods (1)
Kapsle
 1. 60 kaps. (4)
 2. 120 kaps. (1)
 3. 90 kaps. (1)
Forma
 1. kapslová (5)
Směs
 1. směs (4)
 2. čirý (1)
Cena
Filtrovat podle
Vegetariánský (5)
Veganský (5)
Bezlepkový (4)
Bez laktózy (5)
BIO (5)
Bez GMO (4)
Bez umělých sladidel (3)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (5)
 1. Krilový olej - GymBeam
  Krilový olej - GymBeam
  93%
  93 % (3)
  239 Kč
 2. Komplex z krilového a rybího oleje - GymBeam
 3. Elite Krill Oil 60 caps - OstroVit Pharma
  Elite Krilový olej 60 kapslí - OstroVit Pharma
  100%
  100 % (1)
  269 Kč
 4. Krilový olej - OstroVit
  Krilový olej - OstroVit
  0%
  0% (0)
  279 Kč
 5. Neptune Krilový olej 500 mg - NOW Foods
  Není skladem

5 Položek