Krilový olej

Krilový olej je kategorie produktů s obsahem prospěšného oleje z krilu. Ten patří mezi přírodní zdroje omega 3 mastných kyselin v podobě kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA). Ty se podílejí na správné funkci nejdůležitějších orgánů v našem těle. EPA a DHA mají totiž pozitivní vliv na zdraví srdce, samotná DHA navíc podporuje normální činnost mozku a udržení dobrého zraku. Jedná se o esenciální živiny, které si naše tělo nedokáže samo vyrobit. Proto je nezbytné tyto látky přijímat ze stravy nebo suplementů. 

 Zobrazit více

Výhodou krilového oleje je, že se v něm EPA a DHA nacházejí ve formě fosfolipidů. Díky tomu mají vysokou biologickou hodnotu a skvělou vstřebatelnost v organismu. Obsahem EPA, DHA a využitelností dokonce krill oil často překonává rybí olej. 

Krilový olej se může pochlubit také obsahem populárního karotenoidu astaxanthinu. Ten je ceněný zejména pro své antioxidační účinky, díky čemuž pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Navíc se těší oblibě mezi lidmi, kteří chtějí maximálně pečovat o svůj zrak.

Tento zdravý tuk, který se získává z drobných mořských korýšů, je ideální pro doplnění nezbytných omega 3 mastných kyselin. Ocení jej všichni jedinci, kteří se starají o své zdraví a chtějí podpořit správnou funkci srdce, mozku i zraku. 

 zobrazit méně

1 Položku

Na stranu
Nastavit vzestupně
Značka
 1. GymBeam (1)
Barva
 1. shadow (1)
Kapsle
 1. 60 kaps. (1)
Forma
 1. kapslová (1)
Směs
 1. směs (1)
Právní kategorie produktu
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Krilový olej - GymBeam
  Krilový olej - GymBeam
  95%
  95 % (4)
  239 Kč

1 Položku