Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. 5 překvapivých důvodů, proč je draslík důležitý pro sportovce

  5 překvapivých důvodů, proč je draslík důležitý pro sportovce

  Věděli jste, že draslík může sloužit jako prevence kardiovaskulárních onemocnění, cukrovky nebo mozkové mrtvice? Přečtěte si o všech výhodách draslíku, ale také o tom, jak ho postupně doplňovat do vašeho jídelníčku.

 2. 17 nejefektivnějších cviků pro silný střed těla

  17 nejefektivnějších cviků pro silný střed těla

  Všichni dobře víme, že plank je zlatá cesta k vysněnému six-packu a posílení všech svalů těla najednou. Pokud ale chcete zkusit něco nového, nabízíme vám 17 nejefektivnějších cviků na vyformování bříška. Vyzkoušejte je i vy!

 3. Omega-3 mastné kyseliny: konzumujete jich dostatek a ve správném poměru k omega-6?

  Omega-3 mastné kyseliny: konzumujete jich dostatek a ve správném poměru k omega-6?

  Abychom se mohli pustit do analýzy účinků a důležitosti přijímání omega-3 a omega-6 mastných kyselin, potřebujeme nejprve vysvětlit jejich podstatu v těle. Jsou součástí mastných kyselin, a tedy zdravých tuků, které náš organismus využívá pro různorodé úkoly. 

 4. Kolagen v proteinových doplňcích: jak to vlastně je?

  Kolagen v proteinových doplňcích: jak to vlastně je?

  Kolagen se skloňuje zejména s bolavými klouby u sportovců. Víte však proč je to tak a jakou roli v našem těle kolagen hraje? Přečtěte si článek, ve kterém se dozvíte vše o kolagenu, ale také o tom, jak si správně vybrat protein s obsahem kolagenu.

 5. ZMA a ZMB: více než jen minerály, které zlepší vaše výsledky

  ZMA a ZMB: více než jen minerály, které zlepší vaše výsledky

  ZMA a ZMB je kombinace zinku, hořčíku a vitamínu B6, který zlepšuje regeneraci svalů, nastartuje jejich růst a zvýší sílu. Přečtěte si o jeho dalších skvělých účincích!

 6. 5 lahodných fitness receptů z proteinového Mug Cake Mixu

  5 lahodných fitness receptů z proteinového Mug Cake Mixu

  Určitě jste si už doma zkoušeli připravit proteinový Mug Cake. Stačí jen pár minut a tuto lahodnou proteinovou pochoutku máte hotovou. Zkoušeli jste však už i jiné alternativy fitness receptů, které si můžete vykouzlit pomocí Mug Caku? Nechte se inspirovat 5 chutnými, zdravými recepty.