Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. 7 rad jak spálit tělesný tuk bez úbytku svalů

  7 rad jak spálit tělesný tuk bez úbytku svalů

  Chcete se zbavit nadbytečného tuku a zároveň nepřijít o svaly a sílu? Potřebujete mít pod kontrolou příjem tekutin, bílkovin a sacharidů, ale musíte také přizpůsobit svůj tréninkový plán. V článku vám formou 7 nenáročných tipů objasníme souvislost mezi stravou a tréninkem během redukce tělesného tuku.

 2. 8 mýtů o hubnutí, které brzdí vaše výsledky

  8 mýtů o hubnutí, které brzdí vaše výsledky

  Hubnutí a redukce tuku je náročný proces, který vyžaduje čas a trpělivost. Přinášíme vám proto 8 mýtů spojených s hubnutím, které mohou nejen zkomplikovat cestu k vytoužené postavě, ale i negativně ovlivňovat zdraví. V článku vám představíme 8 mýtů o hubnutí a redukci tuku, kterým byste rozhodně neměli věřit.

 3. 12 věcí, které musíte vědět předtím, než začnete randit s fitnesskou 

  12 věcí, které musíte vědět předtím, než začnete randit s fitnesskou 

  Pánové, toužíte mít po svém boku partnerku s dokonalým tělem, které vás okouzlí, i když bude zahalené v teplákách a vytahaném tričku? Ještě předtím než se ji však pokusíte sbalit, zkuste nahlédnout do jejího světa a připravte se na to, co obnáší randění s fitnesskou.

 4. Jak ovlivňuje alkohol hubnutí, regeneraci a růst svalů?

  Jak ovlivňuje alkohol hubnutí, regeneraci a růst svalů?

  Dá se skloubit zdravé sportování s nezdravou konzumací alkoholu? Pokud patříte k lidem, kteří tráví většinu svého volného času v posilovně, určitě jste si nejednou položili tuto otázku. Stojí vám ta týdenní dřina za to, když se v pátek večer vydáte s partou do baru a celé vaše úsilí je zničeno jedinou skleničkou

 5. Jaké doplňky výživy jsou vhodné pro ženy?

  Jaké doplňky výživy jsou vhodné pro ženy?

  Milé dámy, výživových doplňků se nemusíte bát. I s jejich pomocí můžete zhubnout, zpevnit svalstvo, zlepšit si pleť, vlasy, nehty a pomohou vám dosáhnout všech vašich fitness cílů. Jaké výživové doplňky by rozhodně neměly chybět žádné fitness maniačce?

 6. Vejce a cholesterol - pravda o živinách a konzumaci vajíček

  Vejce a cholesterol - pravda o živinách a konzumaci vajíček

  Máme jíst celá vejce nebo je lepší oddělovat bílek od žloutku? O škodlivosti vaječných žloutků bylo napsáno mnoho faktů, ale i nesmyslů. V našem článku se dozvíte potřebné informace o vajíčkách a cholesterolu, ale také o významu konzumace žloutku a bílku

Stránka