1. Chlorella - sladkovodní řasa a její účinky na zdraví

  Chlorella - sladkovodní řasa a její účinky na zdraví

  Chlorella je smaragdová sladkovodní řasa, která v sobě skrývá nespočet benefitů pro lidský organismus. Zjistěte o účincích chlorelly více!

 2. Trhačky: Proč, kdy a jak je používat?

  Trhačky: Proč, kdy a jak je používat?

  Trhačky jsou příslušenství na cvičení buď z látky nebo kůže, které si ovinete kolem zápěstí a činky, což vám usnadní zvedání těžkého závaží. Proč, jak a kdy byste však měli trhačky používat?

 3. Seznam cviků: Svaly nohou, stehna, hamstringy a lýtka

  Seznam cviků: Svaly nohou, stehna, hamstringy a lýtka

  Poslední část Seznamu cviků, ve které najdete všechny cviky v anglickém jazyce a jejich český překlad, přičemž se zaměříme na svalovou partii - svaly nohou, a tedy hamstringy, lýtka a stehna.

 4. Seznam cviků: Svaly břicha

  Seznam cviků: Svaly břicha

  Již šestý článek ze série článků Seznamu cviků, ve kterém najdete všechny cviky zaměřené na svaly břicha. Všechny cviky jsou v anglickém a českém jazyce, a navíc obsahují i ilustrační videa.

 5. Seznam cviků: Bicepsy

  Seznam cviků: Bicepsy

  Ve čtvrté části Seznamu cviků najdete všechny cviky v anglickém jazyce a jejich český překlad se zaměřením na svalovou partii - bicepsy. Najdete zde názvy cviků, jejich vysvětlení, stejně tak i ilustrační videa.

 6. Seznam cviků: Deltové svaly a trapézy

  Seznam cviků: Deltové svaly a trapézy

  Třetí část článku ,,Seznam cviků" se zaměřuje na dvě svalové partie - deltové svaly a trapézy. Najdete zde cviky v anglickém a českém jazyce, stejně tak i jejich ilustrační videa.