1. Muffiny s konopnými semínky

  Muffiny s konopnými semínky

  Připravte si muffiny s konopnými semínky, které jsou výjimečným zdrojem bílkovin, omega mastných kyselin, hodnotné vlákniny, vitamínů a minerálů. Recept je jednoduchý a zvládnete ho levou zadní!

 2. Spálí ranní kardio trénink více tuku?

  Spálí ranní kardio trénink více tuku?

  Uvažujete nad tím jak se nejrychleji zbavit tuku a zhubnout? Zdravá životospráva a kardio je jednou z možností, avšak kdy je kardio trénink nejefektivnější? Spaluje ranní kardio více tuku?

 3. Vitamín D a vše, co o něm potřebujete vědět

  Vitamín D a vše, co o něm potřebujete vědět

  Víte jaké benefity může přinést vitamín D? Jak ho získáváme a jaká je jeho funkce? Vitamín D je velmi důležitá složka každodenního života, jejíž nedostatek může způsobit vážné onemocnění, jako je rachitida, osteoporóza, rakovina či skleróza.

 4. 7 výživných svačin, které můžete mít vždy po ruce

  7 výživných svačin, které můžete mít vždy po ruce

  Jste zavalený prací, nic nestíháte a váš žaludek vydává horší zvuky jako Tyrannosaurus Rex? Inspirujte se těmito 7 snacky, které můžete mít vždy po ruce, když vás zastihne hlad.

 5. 7 cviků s fit míčem na stabilitu a posílení celého těla

  7 cviků s fit míčem na stabilitu a posílení celého těla

  Chcete posílit své tělo, získat větší stabilitu a rovnováhu? Fit míč je pro vás ideální pomůckou. Pokud jste si dosud mysleli, že nemá téměř žádné využití, mýlili jste se. Při cvicích s míčem se nejenže skvěle zapotíte, ale i pobavíte.

 6. Jen Selter o tréninku, dosahování cílů a sebevědomí

  Jen Selter o tréninku, dosahování cílů a sebevědomí

  Jen Selter je mezinárodní celebritou, kterou proslavilo její pozadí. Podívejte se na začátky kariéry této mladé fitness modelky, která se stala slavnou z hodiny na hodinu. V interview Jen porozprápravala o inspiraci, motivaci a sebevědomí.