Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. Fitness recept na měkké šťavnaté muffiny s jablečným pyré

  Fitness recept na měkké šťavnaté muffiny s jablečným pyré

  Fitness recept na měkké šťavnaté muffiny s jablečným pyré je vhodný i pro sportovce. Překvapí vás svou lahodnou chutí a složením z kvalitních surovin.

 2. Fitness recept: Slané proteinové palačinky plněné špenátem, lososem a volským okem

  Fitness recept: Slané proteinové palačinky plněné špenátem, lososem a volským okem

  Palačinky nemusí být pouze sladké. Jejich alternativou jsou slané palačinky, které sportovcům nabízejí příjemnou změnu v jídelníčku. Vyzkoušejte slané proteinové palačinky se špenátem, lososem a vajíčkem.

 3. 6 tipů jak zlepšit účinky spalovače tuku

  6 tipů jak zlepšit účinky spalovače tuku

  Klíčem ke zdravé redukci hmotnosti je vyvážená strava, silový trénink a dostatek vitamínů. Pokud zařadíte do svého jídelníčku spalovač tuku a budete se řídit těmito 6 tipy, výsledky se dostaví v krátkém čase.

 4. Křupavá snídaňová granola plná vlákniny

  Křupavá snídaňová granola plná vlákniny

  Křupavá a zdravá granola plná vlákniny je ideální volbou fitness snídaně. Nejenže vás zasytí, ale dodá vám i energii na celý den. Vyzkoušejte recept na domácí granolu i vy!

 5. Proč zkusit všestranný vícesložkový protein?

  Proč zkusit všestranný vícesložkový protein?

  Vícesložkový protein může být lepší volbou pro syntézu bílkovin, jako syrovátkový nebo sójový protein, či kasein samostatně. Nevěříte? Přečtěte si více o složení a výhodách vícesložkového proteinu v článku a přestanete pochybovat.

 6. Jojo efekt a jak s ním bojovat

  Jojo efekt a jak s ním bojovat

  Uvažujete nad tím, že vyzkoušíte novou dietu? Nejprve byste však měli vědět, co je jojo efekt, rapidní nárůst tělesné hmotnosti, a jak s ním bojovat.

Stránka