Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. Superpotraviny a jejich účinky pro zdraví a imunitu

  Superpotraviny a jejich účinky pro zdraví a imunitu

  Superpotraviny nebo superfoods jsou druhy potravin a doplňků stravy, které obsahují výjimečné množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Jde o nutričně vyváženou stravu, která nabízí maximální benefity pro zdraví. Díky nim posílíte svou imunitu a organismus.

 2. Jak zlepšit spánek a jak ovlivňuje zdraví a růst svalové hmoty?

  Jak zlepšit spánek a jak ovlivňuje zdraví a růst svalové hmoty?

  Trénink a strava jsou často považovány za klíč k lepším výkonům ve sportu. Nezapomínejte, že bez regenerace nelze zlepšovat formu a nejlepším způsobem odpočinku je spánek. Ovlivňuje růst svalů, obnovu tkání celkové zdraví člověka. Poznejte výhody spánku a tipy pro ještě hodnotnější odpočinek.

 3. Fitness recept: Šťavnaté kuřecí nugetky obalené čerstvými bylinkami a parmezánem

  Fitness recept: Šťavnaté kuřecí nugetky obalené čerstvými bylinkami a parmezánem

  Dozlatova upečené a křupavé fitness řízky? Ano, slyšíte správně, máme tu pro vás recept na šťavnaté kuřecí nugetky obalené čerstvými bylinkami a parmezánem ve fitness verzi, kterou si okamžitě zamilujete. Nečekejme už ani minutu a pusťme se do toho!

 4. Fitness recept: Tvarohové kuličky s lahodným čokoládovým krémem

  Fitness recept: Tvarohové kuličky s lahodným čokoládovým krémem

  I vy milujete sladké a syté pokrmy? Pak bude tento fitness recept na tvarohové kuličky v čokoládovém krému pro vás tím pravým potěšením. Jedinečná kombinace tvarohu, čokoládového pudinku a oříšků vám vykouzlí úsměv na tváři. Pojďte to s námi vyzkoušet!

 5. Spálí ranní kardio trénink více tuku?

  Spálí ranní kardio trénink více tuku?

  Cvičit ráno má hned několik výhod, je však ranní trénink opravdu zázračný i pokud jde o spalování tuků? Poznejte pohled vědců na ranní cvičení, výhody ranního tréninku a nejlepší způsoby kardia, díky kterým se hravě zbavíte přebytečných kalorií.

   

 6. Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastní váhou a příslušenstvím na cvičení

  Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastní váhou a příslušenstvím na cvičení

  Ne vždy je možné dostat se do posilovny a kvalitně si zacvičit. Můžete toho mít hodně v práci, nemůžete najít to správné fitko, nebo prostě neradi cvičíte ve společnosti jiných lidí. To vám, ale nemusí bránit v tom, abyste dosáhli své vysněné postavy. Podívejte se s námi na ty nejlepší cviky s vlastní váhou, které můžete cvičit v pohodlí domova.

Stránka