Nejnovější informace ze světa fitness | GymBeam Blog

 1. Kai Greene a jeho tréninkový plán a strava

  Kai Greene a jeho tréninkový plán a strava

  Kai Greene je světoznámý kulturista a vícenásobný vítěz titulu Mr. Olympia. Motivujte se jeho tréninkovým a stravovacím plánem, stejně tak i úspěchy ve světě fitness.

 2. Lahodný termixový dort ze 6 ingrediencí

  Lahodný termixový dort ze 6 ingrediencí

  Hledáte fitness dezert, který je lehký, osvěžující a přitom plný chuti? Vyzkoušejte tento jedinečný recept na lahodný termixový dort pouze ze 6 ingrediencí. Mňam!

 3. Kofein a jak jím zefektivníte svůj trénink

  Kofein a jak jím zefektivníte svůj trénink

  Kofein je silný stimulant, životabudič a často nahrazuje předtréninkový stimulant u sportovců. Prozradíme vám, jak si jím zefektivníte trénink na maximum!

 4. 5 neodolatelných smoothie receptů na léto

  5 neodolatelných smoothie receptů na léto

  Připravili jsme pro vás 5 neodolatelných smoothie receptů na léto, které prostě musíte vyzkoušet! Okouzlí vás rozmanitostí chutí, barevností, ale zejména vysokým obsahem živin a prospěšných látek pro tělo

 5. 15 nejlepších cviků s pěnovým válcem

  15 nejlepších cviků s pěnovým válcem

  Foam roller nebo pěnový válec je efektivní pomůcka na cvičení. Prohlédněte si 15 top cviků, se kterými si vypracujete dokonalé tělo a posílíte svaly!


 6. Jak zhubnout: Pravda o dietách a nízkém glykemickém indexu

  Jak zhubnout: Pravda o dietách a nízkém glykemickém indexu

  Jak zhubnout? Hubnutí trápí množství lidí a populární diety tomu nijak nepomáhají. Trvají na tom, že potraviny s nízkým glykemickým indexem a nízko-kalorické diety jsou klíčem k hubnutí. Ale je to opravdu tak? Zjistěte, proč přibíráme, jak zhubnout a udržet si hmotnost.