1. Je opravdu možné přeměnit tuk na svaly?

  Je opravdu možné přeměnit tuk na svaly?

  Je možné přeměnit tuk na svaly? Tento koncept vídat stále častěji, ale je vůbec reálný? Jaký je původ tohoto tvrzení? V tomto článku si vysvětlíme jak to s přeměnou tuku na svaly opravdu je.

 2. Top 17 mýtů o stravování v roce 2017

  Top 17 mýtů o stravování v roce 2017

  Určitě jste se už i vy setkali s různými mýty týkajícími se stravování. Neměli bychom jíst sacharidy, tuky, a dokonce ani hodně proteinu. Právě naopak, měli bychom jíst "clean", raw stravu a dopřát svému tělu detoxikaci. Prohlédněte si top 17 mýtů roku 2017!

 3. Znamenité fitness recepty na vánoční pečivo

  Znamenité fitness recepty na vánoční pečivo

  Zkuste něco zdravějšího a více fit, a nahraďte tradiční vánoční pečení těmito 10 fitness recepty, které jsme dotáhli až k dokonalosti. O chuť se obávat nemusíte, od těch klasických receptů je ani nerozeznáte. Vzhůru do vánočních příprav!

 4. 10 tipů na dárky pro fitness nadšence

  10 tipů na dárky pro fitness nadšence

  Nevíte, čím obdarovat vaše nejbližší a přátele na Vánoce? Připravili jsme pro vás seznam 10 tipů na dárky pro fitness nadšence a milovníky zdravého životního stylu. Příjemně se usaďte, začínáme!

 5. 8 tipů jak trénovat, když nic nestíháte

  8 tipů jak trénovat, když nic nestíháte

  Pracovní a rodinné povinnosti dokáží člověka vyšťavit, a když si ještě k tomu představíte jak poté všem jdete cvičit, je vám špatně. Inspirujte se těmito 8 tipy, které vám poradí jak cvičit, když nestíháte!

 6. Muffiny s konopnými semínky

  Muffiny s konopnými semínky

  Připravte si muffiny s konopnými semínky, které jsou výjimečným zdrojem bílkovin, omega mastných kyselin, hodnotné vlákniny, vitamínů a minerálů. Recept je jednoduchý a zvládnete ho levou zadní!