Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výživové doplňky

 1. Průvodce kreatinem pro maximální nárůst svalové hmoty

  Průvodce kreatinem pro maximální nárůst svalové hmoty

  Už jste slyšeli o kreatinu, ale nevíte jaké má účinky? Zajímá vás, zda kreatin zavodňuje a je bezpečný pro zdraví? Bojíte se, že vám po něm budou vypadávat vlasy? Přečtěte si našeho průvodce o kreatinu, ve kterém vám odpovíme na nejčastější otázky o bezpečnosti a užívání kreatinu.

 2. Jaké doplňky výživy jsou vhodné pro ženy?

  Jaké doplňky výživy jsou vhodné pro ženy?

  Milé dámy, výživových doplňků se nemusíte bát. I s jejich pomocí můžete zhubnout, zpevnit svalstvo, zlepšit si pleť, vlasy, nehty a pomohou vám dosáhnout všech vašich fitness cílů. Jaké výživové doplňky by rozhodně neměly chybět žádné fitness maniačce?

 3. Denaturovaný protein - jak ovlivňuje vaření a pečení bílkovin?

  Denaturovaný protein - jak ovlivňuje vaření a pečení bílkovin?

  Připravujete si proteinové dezerty a máte obavy, zda se tím neznehodnotí jejich nutriční obsah? Přečtěte si co je denaturace, a jakým způsobem ovlivňuje bílkoviny a jejich funkci v článku.

 4. Je karnitin bezpečný?

  Je karnitin bezpečný?

  Karnitin je populární výživový doplněk, který pomáhá při spalování tuků zlepšuje fyzickou aktivitu. Je nejen bezpečný, ale pro sportovce také velmi potřebný. Přečtěte si o vědeckých důkazech, který potvrzují účinky karnitinu v našem článku.

   

 5. Veganské a vegetariánské proteiny a jejich rozdíly, účinky i výhody

  Veganské a vegetariánské proteiny a jejich rozdíly, účinky i výhody

  Milí vegetariáni a vegani, víte z jakého množství proteinů si můžete vybrat? Zajímá vás, jak se jednotlivé rostlinné proteiny liší? Přečtěte si vše o rozdílech, účincích a výhodách vegetariánských a veganských proteinů. 

   

 6. Vše, co musíte vědět o kreatinu a jeho formách

  Vše, co musíte vědět o kreatinu a jeho formách

  Vyznáte se v různých formách kreatinu? Víte v čem je lepší kreatin monohydrát oproti mikronizovanému kreatinu? Pokud ne, tento článek je jako stvořený pro vás. Dozvíte se v něm vše podstatné o kreatinu a jeho typech. Na závěr vám poradíme, jaký typ kreatinu je pro vás nejvhodnější.           

   

Stránka