Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výživové doplňky

 1. Které doplňky výživy mohou pomoci při chřipce a nachlazení?

  Které doplňky výživy mohou pomoci při chřipce a nachlazení?

  Trápí vás plný nos, kašel, bolest v krku či horečka? Tyto problémy většinou způsobují virová onemocnění, jako jsou nachlazení a chřipka, které vám mohou pořádně ztrpčit život. Naštěstí však existuje několik způsobů, jak s nimi bojovat. Podívejte se na 9 výživových doplňků, které vám pomohou zatočit s chřipkou a nachlazením.

 2. Kyselina hyaluronová - je opravdu efektivní pro klouby a pokožku?

  Kyselina hyaluronová - je opravdu efektivní pro klouby a pokožku?

  Kyselina hyaluronová je v poslední době dosti popularizovaná, a to zejména v kosmetickém průmyslu. Podívejme se ale na kyselinu hyaluronovou vědeckým pohledem a zjistíme, jaký má význam pro lidské zdraví.

 3. Superpotraviny a jejich účinky pro zdraví a imunitu

  Superpotraviny a jejich účinky pro zdraví a imunitu

  Superpotraviny nebo superfoods jsou druhy potravin a doplňků stravy, které obsahují výjimečné množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Jde o nutričně vyváženou stravu, která nabízí maximální benefity pro zdraví. Díky nim posílíte svou imunitu a organismus.

 4. Konopný protein - plnohodnotný zdroj bílkovin, bohatý na mastné kyseliny a vlákninu

  Konopný protein - plnohodnotný zdroj bílkovin, bohatý na mastné kyseliny a vlákninu

  Konopný protein je plnohodnotný zdroj bílkovin, který se vyznačuje vysokým obsahem vlákniny, omega nenasycených kyseliny a minerálů. Jde o skvělou rostlinnou alternativu proteinu ze semen setého konopí, vhodnou pro vegany, vegetariány nebo lidi se snahou omezit příjem masa. Poznejte výhody užívání tohoto unikátního proteinu.

 5. Průvodce kreatinem pro maximální nárůst svalové hmoty

  Průvodce kreatinem pro maximální nárůst svalové hmoty

  Už jste slyšeli o kreatinu, ale nevíte jaké má účinky? Zajímá vás, zda kreatin zavodňuje a je bezpečný pro zdraví? Bojíte se, že vám po něm budou vypadávat vlasy? Přečtěte si našeho průvodce o kreatinu, ve kterém vám odpovíme na nejčastější otázky o bezpečnosti a užívání kreatinu.

 6. Jaké doplňky výživy jsou vhodné pro ženy?

  Jaké doplňky výživy jsou vhodné pro ženy?

  Milé dámy, výživových doplňků se nemusíte bát. I s jejich pomocí můžete zhubnout, zpevnit svalstvo, zlepšit si pleť, vlasy, nehty a pomohou vám dosáhnout všech vašich fitness cílů. Jaké výživové doplňky by rozhodně neměly chybět žádné fitness maniačce?

Stránka